Izbor za najveceg namcora na forumu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
sunrise:
lacky_bg:
U,pa tu ima puno da se prica.......
Ima toliko likova koji su tako dosadni sa svojim 'pametnim' pricama...

Keeper,mortisha

aaaaaaaaaa ne diraj ti meni Keeper-a, on tje kutju da mi gradi!!! :lol: .. mnogo je jak :wink:

hvala, sunrise za podrsku, sad cu zbog ovoga da ulozim u kucu ne 100% znanja i mogucnosti, nego 200% :lol: :lol: :lol:

mene pljujte do mile volje, niste ni prvi ni zadnji, pravo da vam kazem, slabo mi znachi misljenje tu nekih beznachajnih likova koji znaju samo da kritikuju i mlate, al mortishu mi ne dirajte da vam ne bih .... da vam ne bih .... (samo da smislim shta) ..... nesto opako u svakom sluchaju :D :P :x
 
neven:
JOVANA77:
Anonymous:
JOVANA77 I JOXI!!!!


hahahahahaha..................evo mene medju tinejdzerima....................hahahahahahahaha

poz tinejdzeri.................uzivajte :wink:
izgleda da ipak nije namcor...ali stvarno je i meni tako delovala.

a zasto sam ti tako delovala?

P.S. sto je lepo biti tinejdzer, nadam se da mi ne zamerate sto se shunjam ovuda.......... :wink:
 
Keeper:
Sasha85:
Keeper:
ne, nemamo mi nishta protiv shunjanja "matoraca", samo izvol'te, potsetite se starih vremena i tako to :wink:
da, i meni je lepo biti tinejdzer, ... osim sto me tinejdzeri na kraju smore :? ..... al' ja imam razumevanja .....

:? :(

uzgred, tebe ne smatram pubertetlijom, nemash razloga za negodovanje i tugu :wink:

:D :D :D
 
Keeper:
ne, nemamo mi nishta protiv shunjanja "matoraca", samo izvol'te, potsetite se starih vremena i tako to :wink:
da, i meni je lepo biti tinejdzer, ... osim sto me tinejdzeri na kraju smore :? ..... al' ja imam razumevanja .....
a da ti bas spadas u tinejdzere pa te mi "pubertetlije" kao smaramo...to je isto kao da ja kazem da me oni koji imaju iznad 15 godina smaraju(a nije tako).
 
neven:
Keeper:
ne, nemamo mi nishta protiv shunjanja "matoraca", samo izvol'te, potsetite se starih vremena i tako to :wink:
da, i meni je lepo biti tinejdzer, ... osim sto me tinejdzeri na kraju smore :? ..... al' ja imam razumevanja .....
a da ti bas spadas u tinejdzere pa te mi "pubertetlije" kao smaramo...to je isto kao da ja kazem da me oni koji imaju iznad 15 godina smaraju(a nije tako).

ja ne spadam u tinejdzere, ja ne spadam nigde :wink: ....... svaki pokushaj klasifikacije se zavrsava jednim velikim TRUC :wink:
a vi pubertetlije obichno mrzite one koji se prave pametni, bilo oni pametni ili ne, vi o tome ni ne razmislite, mrzite da se neko pravi pametan, jel da ??? ...... zato sam ja ochito prvi prozvan ovde. i moja draga verenica. e samo to josh jednom da chujem ..... :? :x :x :x
 
Keeper:
neven:
Keeper:
ne, nemamo mi nishta protiv shunjanja "matoraca", samo izvol'te, potsetite se starih vremena i tako to :wink:
da, i meni je lepo biti tinejdzer, ... osim sto me tinejdzeri na kraju smore :? ..... al' ja imam razumevanja .....
a da ti bas spadas u tinejdzere pa te mi "pubertetlije" kao smaramo...to je isto kao da ja kazem da me oni koji imaju iznad 15 godina smaraju(a nije tako).

ja ne spadam u tinejdzere, ja ne spadam nigde :wink: ....... svaki pokushaj klasifikacije se zavrsava jednim velikim TRUC :wink:
a vi pubertetlije obichno mrzite one koji se prave pametni, bilo oni pametni ili ne, vi o tome ni ne razmislite, mrzite da se neko pravi pametan, jel da ??? ...... zato sam ja ochito prvi prozvan ovde. i moja draga verenica. e samo to josh jednom da chujem ..... :? :x :x :x
KAO PRVO BAS ME BRIGA I ZA TEBE I ZA TU MORTISHU.mene ne nervira kada se neko pravi pametan sa pokricem ali kada je to bez pokrica e onda je to pitanje za diskusiju...
 
neven:
Keeper:
zanimljiv sam kako kome, vama naravno nisam.
ko smo to mi?

c c c c ..... ti bash nista ne shvatas.
a za ono sto si prichao da ti ne smeta kad se neko pravi pametan ako ima argumente i ako je u pravu ... secas se kad sam ti se ja "pravio" pametan u vezi poklanjanja, pa mi ti nisi verovao i mlatio da nisam u pravu, a onda ti dosle sutra one dve devojke (ne secam se ko ...) pa ti lepo objasnile isto ono sto sam ja prichao. eto, o tome pricham. smeta ti kad se ja pravim pametan, naravno .....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top