telefoni

mojra

Ističe se
Poruka
2.555
preko kojih operatera zovete srbiju i koliko placate minut razgovora?
pod pretpostavkom da vas sagovornik nema kompjuter, evo par primera jeftinijih tarifa:
za fiksni (2 ct/min) - VoipCheapCom, uplati se 10 € preko kartice i imate tri meseca vremena da ih potrosite. povezivanje se placa 1 ct, zove se sa fiksnog telefona (ne preko kompa). ista je cena za one koji zovu iz usa + komunikacija izmedju pojedinih zemalja je besplatna -ako imate prijatelje u americi, ovo bi moglo da vas interesuje. jedino je neophodno imati kompjuter i instalirati voipcheap. kvalitet linije dobar.
za mobilni u srbiji - 9 ct/min, preko specijalnih brojeva no-limit-telecom, placa se preko racuna za telefon.
ima li neko bolje ponude? ili malo skuplje ali da je kvalitet linije dobar?
 
mojra:
preko kojih operatera zovete srbiju i koliko placate minut razgovora?
pod pretpostavkom da vas sagovornik nema kompjuter, evo par primera jeftinijih tarifa:
za fiksni (2 ct/min) - VoipCheapCom, uplati se 10 € preko kartice i imate tri meseca vremena da ih potrosite. povezivanje se placa 1 ct, zove se sa fiksnog telefona (ne preko kompa). ista je cena za one koji zovu iz usa + komunikacija izmedju pojedinih zemalja je besplatna -ako imate prijatelje u americi, ovo bi moglo da vas interesuje. jedino je neophodno imati kompjuter i instalirati voipcheap. kvalitet linije dobar.
za mobilni u srbiji - 9 ct/min, preko specijalnih brojeva no-limit-telecom, placa se preko racuna za telefon.
ima li neko bolje ponude? ili malo skuplje ali da je kvalitet linije dobar?
ovo zvuci super,btw france telecom je poskupeo one kartice za internacionalno telefoniranje a kako moja mama nema komp :? ranije je 15€ pokrivalo 4h sa fixnim u srbiji a sad 2h!!!
sta treba da uradim za taj voice machin?
 
vidi, ucitas program, kupis preko njega karticu za 10 € (placanje master card, online) ukupno platis 11.60 € ttc. otvoris nalog, ubacis tvoj broj fiksnog i broj koji hoces da zoves. tebi zazvoni telefon, dignes slusalicu, onda zvoni tvom sagovorniku. povezivanje kosta 1ct, a svaki sledeci minut kosta 2ct. ja zovem kao nikad ovih dana ali to je samo za fiksni, mobilni je skuplji. zato mozes da zoves austriju, ameriku i jos dosta zemalja besplatno. imas pravo na oko 5 sati razgovora free of charge sa tim zemljama.
 
super, znaci svidja ti se. volim da podelim takve korisne informacije. muka mi je kada vidim da minut sa kinom kosta 3 ct a mi sa balkana valjda bogatasi (koji verovatno zive sa pingvinima na santi leda) treba da placamo od 9 do 28 ct/ min.
 
neko me zvao sinoc vise puta(nisam odgovorila) a sad kad ga zovem ne javlja se mozda nije tu a mozda je nesto drugo.sve u svemu kopka me ko je:)
 
pa ides na annuaire inversé, ili mais à qui donc est ce numero, to za fix i placa se evro i po ili tako nesto za informaciju. samo ako vlasnik nije na crvenoj listi, onda ne mozes nikako.
 
hvala mojra
a je l to na netu ili treba neki broj da se pozove?btw sta mislis o novim informacijama?118 218 i ostali?meni se cine losijim od 12 nista bre ne znaju
 
Znam ja kako da se zove i jeftino - i korisno na fix u YUGU bez uopste voice chat ili kako vec zovete ti programi ./.;

iz Francusku pricam..

znaci sad ce sigurno hani da pocne da mi se javlja jer je korisna informacija..

iz FR da bi zvali YUGU ili uopste puno druge zemlje u svet po lokalnu tarifu FT-a ( 1.4 Ct po minut do 2.8 kad je puna perioda )

zoves 0811 310 310 TELERABAIS sajt :www.telerabais.com

do skoro je radio RADINTEL na 0811 319 319 isto tako preko prix local.. ( kao da zoves komsiju preko puta ) ali on je povecao tarife na 9 Ct/min sajt www.radintel.com

OVO VAZI SA FRANCE TELECOM BROj.. za free ili neuf korisnici ne znam dali vazi!

KO je DEGRoupé total moze da zove onaj broj na 01 72 .... a karta kosta 15 EVra za 825 Minuta - www.leadercom.fr
vazi 2 meseca

ali znajte isto da uzimaju nekolko minuta svaki put kad se konektujes;; i na kraj od te 825 ostanu ti mozda efektivno 600 i manje;.




a ti Hani ako oces da ti kazem ko je vlasnik tog Fiksnog broja.. posalji mi ga na Pv
 
super srdjane, hvala.
hani, na netu - quidonc je jedan deo pages jaunes, dovoljno je da ukucas quidonc (ili à qui donc est ce numero)
ima i par brojeva telefona ali ja sve preko neta, pa ne ih ne znam napamet. placa se 0.5 evra informacija i vazi samo za fiksne telefone, ne za mobilne
 
ama ima i dzabe sajt

ne mora da placas 0.5 eura, pogotovu ako taj pametnjakovic zove sa liste rouge ili cabine telephonique!

ja cu ve naucim sta vi treba ako zelite uopste sta da usparate u ovu propalu drzavu;.
 
e da tacno ako je na liste rouge onda ne mozes da ga nadjes preko quidonc, u pravu si.
a zar postoji sajt za liste rouge? mislila sam da nikako ne mozes da dodjes do tih br. telefona
 
hvala pipol(haha je l vas nervira kad francuzi kazu pipol za englesku rec people? mene da)ali rekog vec sam provalila ko je samo me zanimalo za sledeci put da ih zeznem
sad mme neko zove ali krije identfikaciju ma ko ga yebe
 

Back
Top