Torte

chokolada

Iskusan
Poruka
5.251
Sinoc sam gledala sajt Malog Princa i odusevljena sam tortama. :-D Stvarno su pravi majstori, mogu samo da zamislim deciju facu kada ugledaju nesto njihovo, ja sam ovako :shock: . :lol: Htela sam da kupim jednu sestrici od tetke za rodjendan ali Mali Princ nema u NS. :-( Jel znate neku slicnu ili priblizno istu poslasticarnicu u NS koja pravi onako lepe decije torte za rodjendan?
Kakve vi torte narucujete deci i gde ste bile najzadovoljnije? :)
Ja sam htela sestrici ovu :D ali kad nema Mali Princ onda cu se zadovoljiti nekom drugom. :-(

027.jpg
 
E čokolado, ne moraš da se cimaš, ček da mi se Anči probudi pa ću da je pitam kako je ona poslala čoveku iz Aurelija tortu (sa sisama) tadašnjem dečku koji je iz Požarevca :D
Ne znam da'l je platila da joj oni pošalju tu tortu ili je to po nekome poslala njemu... Čekaj malo :wink:

Jeste fenomenalna torta, mačkica će da se oduševi :D
Al' ja ono što sam gledala ovde, u tom fazonu - bilo bre mnoogo skupo
 
ja sam za svoj rodj jednom uzela sve iz aurelija i slane ovale i tortu bila super zadovoljna,nista mi nije ostalo;),a sve sluzila na kartonu tako da posle rodjendana sam samo izbacila smece i oprala case
 
Becky Thatcher:
E čokolado, ne moraš da se cimaš, ček da mi se Anči probudi pa ću da je pitam kako je ona poslala čoveku iz Aurelija tortu (sa sisama) tadašnjem dečku koji je iz Požarevca :D
Ne znam da'l je platila da joj oni pošalju tu tortu ili je to po nekome poslala njemu... Čekaj malo :wink:

Jeste fenomenalna torta, mačkica će da se oduševi :D
Al' ja ono što sam gledala ovde, u tom fazonu - bilo bre mnoogo skupo
Ajde bas pitaj! :D Jedna moja drugarica je pocela da radi u Malom Princu pa ce verovatno moci da se raspita oko prevoza i da li to uopste rade, ali ne mogu sada da je nahvatam na netu a neizdrz sam. :lol:

Torta je strava, ima jos milion lepih, maltene ne mogu da se odlucim ali posto moja Draganica voli mace mislim da je ovo pravi izbor, oci ce joj ispasti. :lol: :wink:
Pa sigurno da su skuplje, ovde na sajtu pise da kostaju 1500 dinara po kilogramu + dekoracija koja moze biti do 2000 dinara. Nije bas jeftino ali dala bih samo da joj vidim osmeh i okice koje sijaju. :D I da je cujem kako se pravi vazna i hvali drugaricama. :razz:
 
Adresa je Iva Ćipika 15.
Ova torta i nije nešto posebno, ali možda imaju neki katalog koji bi mogli da ti pošalju mejlom. Na jednom dečjem rodjendanu su me oduševile njihove torte, bile su mnogo lepše od ove lopte .... ali maca je stvarno super : ) ne znam da li rade tako nešto : /
 
Ja sam se toliko iznervirala zbog rođendanske torte mog sina ove godine:-x

Bila sam u Aureliju i bili su nenormalno skupi i nisu pravili Spajdermena. na kraju nađem kao neku super poslastičaru, 900din kilogram torte, naručim Spajdermena, platim 50evra i dobijem ROZE spajdermena:evil:
kad se tad nisam šlogirala....
 
lady me:
Adresa je Iva Ćipika 15.
Ova torta i nije nešto posebno, ali možda imaju neki katalog koji bi mogli da ti pošalju mejlom. Na jednom dečjem rodjendanu su me oduševile njihove torte, bile su mnogo lepše od ove lopte .... ali maca je stvarno super : ) ne znam da li rade tako nešto : /
Ma ne treba mi katalog, bicu ja u NS pocetkom jula pa mogu da prosetam i da se raspitam. :wink: A maleckoj je rodjendan tek krajem jula tako da imam vremena.
Volela bih da bude neobicna sa tako nekim figuricama ili likovima ali da bude i jednako ukusna. Sta ce mi dekoracija ako je ukus nikakav. :wink:

Evo jos slicica, ja sam poludela za njihovim tortama. :lol:

079.jpg
073.jpg
060.jpg
 
Becky Thatcher:
:lol: :lol: :lol:

joooooj queen gde baš roze :lol:

Jel još uvek gotivi spajdermena? Videla sam jednog ogromnog lutka spajdermena, extra izgleda :D

Ma jok, spajdermen faza je prošla. Fudbal, fudbal i samo fudbal. Ronaldinjo mu je najbolji drugar. neki dan sedi na WC šolji i pita "A jel i Ronaldinjo kaki?":lol: :lol:

e, da ne kvarim temu. Čoko, gde se nalazi ta poslatičarnica?
 
:lol: :lol: :lol:
evo, ne znam da li se dobro vidi torta. Roze spajdermen sa ZLATNOM mrežom ( i to samo glava, a naručila sam celog spajdermena)
torta9tv.th.jpg
 
Queen_:
Ma jok, spajdermen faza je prošla. Fudbal, fudbal i samo fudbal. Ronaldinjo mu je najbolji drugar. neki dan sedi na WC šolji i pita "A jel i Ronaldinjo kaki?":lol: :lol:

e, da ne kvarim temu. Čoko, gde se nalazi ta poslatičarnica?
Ahahahahahaha! :lol: :lol: :lol:

Ma ne kvaris, tema je o tortama, samo pisi. :wink:
Evo adrese, imaju 2 lokala. :wink: Ej zuba pocela da radi tamo pre 2 dana! :D :wink:

Novi Princ u MERKATORU!
Bulevar umetnosti 4, 11070 Novi Beograd, tel. 311 70 32
Braće Nedić 7, 11000 Beograd, tel. 244 79 34
RADNO VREME
od utorka do subote od 9 do 9 h
nedeljom od 12 do 9 h
ponedeljkom ne radi
 
Queen_:
Ma jok, spajdermen faza je prošla. Fudbal, fudbal i samo fudbal. Ronaldinjo mu je najbolji drugar. neki dan sedi na WC šolji i pita "A jel i Ronaldinjo kaki?":lol: :lol:

e, da ne kvarim temu. Čoko, gde se nalazi ta poslatičarnica?
neee ronaldinjo je fin ne kaki:lol:
 
chokolada:
Novi Princ u MERKATORU!
Sedela sam tamo i mamfala neku strava tortu dok sam cekala da mi opticarka nashteli naocare.
Steta sto joj nisam zapamtila ime, ali nesto slicno kao sto je bila ta torta do tada nisam probala sa cim bi mogla da je usporedim, iako ne vazim za nekoga ko bas voli da konzumira te vrste slastica.
Znaci kad dodjem za Bg mozemo na kaficu u Princ.Naravno ko je zainteresovan i ne drzi dijetu :D
Chokoladice divna ti je tema :D
 
Bas sutra treba da pravim neku tortu. Izbor mi je suzen jer se kod nas jedu cokoladne, po mogucnosti bez kore, samo fil. Pravili smo markizu, ali je malko vec dosadila.
Jel zna neko neku tortu na taj fazon, ali da je jako lepa?
 
Видех оне шаргарепе и керефеке и стварно интересантно изгледају.....али јел неко пробао то? Мислим, од чега ли су направљене? Мени некако ипак важнији укус од изгледа.
 
carolina 212:
Bas sutra treba da pravim neku tortu. Izbor mi je suzen jer se kod nas jedu cokoladne, po mogucnosti bez kore, samo fil. Pravili smo markizu, ali je malko vec dosadila.
Jel zna neko neku tortu na taj fazon, ali da je jako lepa?
By the way, super nam je ovaj transfer sa - one dijete - na torte :p
Ja sam volela te torte sa puuuuno fila, tu mi je OK tiramisu torta, kapucino torta i varijacije na temu. Kao kora pomesa se mleveni keks (po zelji) sa buterom pa se moze napraviti ultratanka kora, a SVE ostalo je fil. Npr. Trüffeltorte - u fil ide 0.5l slatke pavlake, 200g secera, 160g butera, 400g cokolade i ruma po zelji. Ja sam je obozavala sve do atkinsove dijete, ogadila mi slatko na duzi period, al ajd da sada ne trujem na tu temu 8-)
 

Back
Top