strahovi

Ja se najvise na svetu plasim da me ne povredi neko koga mnogo volim.To je pravi strah, plasim se i drugih stvari, plasljiva sam, ali mogu lako da savladam sve ostale strahove, ako se necega plasim ja to uradim uprkos strahu i tako se oslobodim straha.To je hrabrost, raditi ono cega se plasis.Plasljiva sam ali sam vrlo hrabra.
 
topmodelsica:
Ja se najvise na svetu plasim da me ne povredi neko koga mnogo volim.To je pravi strah, plasim se i drugih stvari, plasljiva sam, ali mogu lako da savladam sve ostale strahove, ako se necega plasim ja to uradim uprkos strahu i tako se oslobodim straha.To je hrabrost, raditi ono cega se plasis.Plasljiva sam ali sam vrlo hrabra.

a strah od napuštanja ?
 
ja se jedino plasim da mi staronja zatvori temu... e, salim se... plasim se sume... ne smem da udjem u istu ako nema staze, pa ne znam sta da me ceka unutra... mada, zbog ume turman bi' definitvno rizikovao... jel se vama svidja uma? ona ima super pricu... nije kao ostale holivudske glumice... salim se, ne plasim se nicega... jack-ass... jel ti nije tesko da i meni malo pridrzis... strah... :D e, ovo je bilo bas glupo... ali posto gledam samo napred, zaboravicu brzo... da... hm... voleo bi' da sam Rom... mozda bi' i glumio kod Kusturice... 08.04. - svetski dan Roma, Egipcana...
 
Jako se plasim da cu slomiti nokat

zezam se

najvise se plasim da ce mi dijete dozivjeti neku traumu
i plasim se ljudi bez reakcija (s' kojima bih morala zbog ovog ili onog da provodim dane/sate)
 
Kad nekoga volim, ja se (ponekad) plasim da to ne izgubim,da se ne razocaram...i da na kraju budem povredjena...plasim se isto tako i bolesti,ma sve sto je lose u meni stvara dozu plasljivosti!!!
 

Back
Top