Auto-škole???

brate...znaTchi idi u najblizu,sve je to isto...
i da bitno je samo da imaju dobre automobile za obuku..
ono...ako ne znash vec da vozish,da ti bude lakshe :)
pa,da lakse ces da se snadjesh sa nekim puntom ili pezoom,nago sa raspalim jugicem :P :)
 
Mogu ja, ali je u Zemunu. Instruktor je bio super. Zavrsila sam celu obuku i ispite za mesec i po dana. Oba testa iz prvog. Mislim da se zove Bond, ebt. zaboravila sam.
 
Aphroditi:
Mogu ja, ali je u Zemunu. Instruktor je bio super. Zavrsila sam celu obuku i ispite za mesec i po dana. Oba testa iz prvog. Mislim da se zove Bond, ebt. zaboravila sam.
Ајде, молим те, пробај да се сетиш која је то школа (и ја сам из Земуна). Треба да кренем у обилазак школа, а треба ми добар инструктор (имам проблем са слухом!).
 
Ova tema auto skola je zanimljiva a i aktuelna je usled novog Zakona o bezbednosti saobracaja. Citala sam statistike prema kojima je Srbija u zlatnoj sredini sto se tice bezbednosti u voznji. Prema tome nasi vozaci su dosta bolji od vozaca iz Madjarske, Rumunije, Bugarske, Hrvatske i td. ali su losiji od vozaca u Ceskoj, Italiji, Austriji, Nemackoj... U ukupnom lancu bezbednosti instruktori i auto skole imaju veliki doprinos, veoma je vazno kako ljudi nauce da voze, tj. kakvo znanje i vestine steknu u auto skoli. Mislim da je na malim automobilima poput juga bolje polagati nego na vecim. Polozila sam pre nekoliko godina, i dosta sam spartala po beogradskom asfaltu i sire. Licno smatram da u proseku muskarci nisu nista bolji vozaci od zena. Ali interesantno, nisam zapazila zene instruktorke.
 
Ja imam jedan specifican problem i molim vas da mi pomognete ukoliko ste imali slican. Naime, meni se cini da mi ovi iz auto skole gde vozim kradu casove. Tj. odvozala sam mozda 8 ili 9, u proseku vozim 2 puta nedeljno, a svaki put kada dodjem oni mi daju da ispotpisujem kao da imam svaki dan, u prevodu ispotpisivala sam oko 20 casova a nisam ih vozila. Pitala sam naravno u fazonu sta je ovo, oni su mi rekli, nista ti ne brini ti ces da vozis svojih 40 casova???!!!??Please, help...sta da radim?
 
Nemoj na blef da potpisujes nista, to su meni probali da urade, kao potpisi sada, pa ces vec da odvozis... Posle dodje drugi instruktor, ovaj prvi je bolestan: pa ti si potpisala, znaci, vozila si... Tako nekako jednom, za jedan dvocas... Posle nista nisam potpisivala unapred, samo ih pogledaj onako naivno: pa ne mogu da potpisem nesto sto nisam vozila... Samo se pravis blesava, nema potrebe da se ubedjujes ili ulazis u svadje...
 
meni su trazili da potpisem 4 odjednom, kao 2 dvocasa... i meni je bilo bez veze da se bunim, posebno sto mi je instruktor bio ok... i onda me je sledeceg dana zvao telefonom da mi trazi da izadjem (on je imao cas, pa je prolazio kolima pored moje zgrade, autoskola je dve ulice dalje) da potpisem jos jedan dvocas, kao zbog neke papirologije... ali sam se samo napravila blesava, bez pardona... to su moje pare i posle toga mi nije palo napamet da potpisem nista na blef... tako da ti preporucujem da se samo pravis luda, te casove ti placas :)
 
jaooo i meni su to radili, mislim da su mi tako sigurno ukrali bar nekoliko casova..ccc kakvi mufljuzi. da mi je danasnja pamet, ladno bih ih oduvala sa "necu da potpisem!!!" a ovako, imas 18 god, i vozaju te kako hoce..
 

Back
Top