jos malo o zaljubljenosti

I meni treba malo vremena, ali ne bas toliko... kada osetim leptirice u stomaku, prijatnu toplinu koja izaziva stalno rumenilo u obrazima( koga se uzgred budi receno stidim, pa od stida jos vise crvenim), a osim toga ne osecam nikakvu potrebu za hranom. Kada vise od dva dana preskacem sva tri obroka, to je siguran znak da se "nesto desava".. tj da se zaljubljujem
 
Mocart:
Kako znate da ste zaljubljeni ? Ja prokljuvim tek kad prodje ... :(

Znam da sam zaljubljena kad mi je sve prijatno i jasno i zanimljivo sa njim, i opusteno, i veselo. Znam da sam zaljubljena kad planiram sa njim putovanja i vencanje i bebe i da pljackamo banku cak :-D . Znam da sam zaljubljena kad ga uklapam u sve sto radim, u sve planove, ali to sve tako lako.
 
dobro onda ovako.Bila je dobra pesma od corbe.-zaljubim se 5,6 puta u roku od 3 minuta volim,volim ,volim zene... a ako ozbiljno brzo se zaljubim ali se i brzo razocaram potreban je mali postupak negativan da bi izgubio interes
 
savic dr:
u pravu si interes je dok ne dobijem to sto hocu(SEX)a vec kad dobijem onda je razocarenje jao majko moja kad bi videla moja zena sta ja ovde otkrivam kasrilala bi me

To je mnogo drugacije nego price koje se cuju van braka. Je l se ti sa tom devojkom pravis kao da nisi ozenjen? :-D Ne mogu da zamislim da ona prica sa tobom opusteno, o tvojoj zeni, o deci, a opet ne mogu ni da zamislim da non stop preskacete preko tih tema, jer ipak to je veci deo tvog zivota, o cemu bi ti na primer mogao vise da pricas, najvise pricas o zeni i deci, dobro, mozda preterujem, ali moras sigurno cesto da ih pomenes?
 

Back
Top