Srbijanci sa CG tablama-pukli ste

Sada će zaista biti veliki problem šta uraditi sa tolikim automobilima (pominju se cifre 50-60000) jer ako probaju da ih vrate u CG, tamo će im nuditi 50% od onoga što su ljudi platili, a i nije CG tržište da primi toliku količinu vozila pa će biti možda i još jeftinije. Gadna situacija...
 
intra:
Кажу да се барата са двије цифре 20 дин по кубику или 1 евро.
Pa ako bude jedan euro,zamisli golf 2 1991 na CG placen maximalno 2.000 eura,a da ima motor 1.6 ili 1.8 to ti je u naboljem slucaju 1.600 eura,1m3-1e,1600m3-1.600e,uzas.
A da bude 20 dinara,to je nekih 22 centa otprilike 1600m3x0.22=352 eura,u sta sumnjam,mozda ce napraviti cenovnik po godistu ovih 22 centa bi bilo realno za golf koji sam naveo kao primer a jedan euro za novija kola sa euro 3 motorom,u svakom slucaju doslo vreme da se plati.
 
Handsome Brown:
Sada će zaista biti veliki problem šta uraditi sa tolikim automobilima (pominju se cifre 50-60000) jer ako probaju da ih vrate u CG, tamo će im nuditi 50% od onoga što su ljudi platili, a i nije CG tržište da primi toliku količinu vozila pa će biti možda i još jeftinije. Gadna situacija...
Pa ako nece da ih se otarase u CG,onda da ih teraju u Bosnu,Hrvatsku samo nije tamo divlji zapad sto se tice uvoza automobila kao u CG,u Bosni i Hrvatskoj je koliko znam,nisam siguran,ti me Intra ispravi,sedam godina dozvoljen uvoz polovnih kola i u CG je zvanicno sedam godina starosti ali posto se zna kakva je to drzava i ko je na vlasti moze ispod zita i auto star 20 godina,tako da ne znam stvarno sta ce sa tolikom kolima,mozda dodju na kraju u situaciju da ih prodaju ovde servisima i autootpadima da ih rasklapaju u delove.
 
Norveska je zvanicno NAJBOGATIJA zemlja na svetu! To je zvanican podatak jer oni imaju najveci prihod po glavi stanovnika.
E sad.... da li ovi nasi misle da cemo i mi postati tako bogati ako rebnemo poreze i dadzbine na sve sto postoji u prodaji? :shock:
Ako to moze da uspe neka onda rebnu 100% dadzbina na nova kola mnogo brze cemo se obogatiti :P:P:P
 

Back
Top