Vasa omiljena poza u sex-u?

Koliko ja vidm da se vicini svidja od pozadi. Pa zar nije greota da ako spavas se sexujes sa lepom curom da je ne gledas i lice? Da vidis njeno uzivanje itd. A i koliko vidim svi pisete da je najbolje sexsovanje iz ljubavi. Jeste tacno ali samo u neki ruku, a u neku nije. Na primer ja ne bih mogao da budem nikad mnogo perverzan prema osobi koju volim, ali prema nekoj koju cu da vidim mozda dva tri puta i prema kojoj nista ne osecam mogao bih sigurno. Sta vi mislite o tome?
 
Markan, ja mislim da ti ne znas o cemu pricas:)
Znaci ako volis tu osobu mnogo sa kojom si zajedno, zasto ne bi zeleo da isprobas sve moguce sa njom,nego sa nekom osobom koju ces videti par sati?
MOzda se to tvojoj devojci i dopada a ti ne znas, tu gresis!!!!!!!:)
 
pa ja najvise volim egzibicije, znas kao ono ona lezi na krevetu a ja skacem sa ormara, to je dozivljaj, narocito za nju :)))
zar treba postojati omiljena poza, to ne zavisi od zelje vec o d trenutka, nekad volim da je ona ispod mene, nekad da je na meni, ali ipak ne zavisi to od mene samog nego i od nje
 
pa vidis blecki, tu za normalno, podrzavam te, ali znaj da je to trenutak, a ne zelja, ne zavisi samo od zelje, zavisi od prostora na kome se nadjes, na primer u diskoteci, zamisli mrak on i ti i velika zelja, sta onda.....
da li bi cekala da dodjes kuci ili bi volela da proradi adrenalin:))))
 

Back
Top