HITNO!!!!

N

NAXY....

Gost
veceras sam spavala sa deckom ne prvi put i...on mi je gurnuo dva puta bez kondoma...DA LI TO MOZE DA BUDE PROBLEM??? .....i to nije sve kad je stavio kondom posle nekog vremena je spao on je taj isti kondom vratio tj stavio ponovo ,a ja se plasim da nije stavio na onu unutrasnju stranu tj da ona unutrasnja nije sad spolja bila...dosta posle toga sam mu ja PO...ILA i tek onda je svrsio van ...I DA LI TU NEKO VIDI PROBLEM ???ima li tu neko neko misljennje ???? :cry:
 
CAO NAXY...
SVE U SVEMU CHINI MI SE DA SE NIJE DESILO NISHTA STRASHNO...
NE BRINI...
SEX JE SUPER I GLUPO JE SHTO MU PRILAZISH SA TOLIKIM STRAHOM...
ZAISTA...
JEDINO JE STRASHNO SHTO TI SVOJ PROBLEM OVDE IZNOSISH UMESTO DA O SVEMU TOME POPRICHASH SA SVOJIM DECHKOM.
AKO TI JE TO UOPSHTE DECHKO.
NALAZIM DA JE KRAJNJE GLUPO SPAVATI SA NEKIM SA KIME NE MOZESH O SVEMU OTVORENO DA GOVORISH...
U SVAKOM SLUCHAJU, AKO POZELISH DA PORAZGOVARASH O SEXU I DRUGIM STVARIMA OTVORENO I LICE U LICE, SA NEKIM KO IMA MNOGO ISKUSTVA KAD JE SEX U PITANJU PA GOTOVE I SVE DRUGO, JA SAM RAD DA PRITEKNEM U POMOC...
MORAM JOSH DA KAZEM I TO DA TI NIJE BOG ZNA KAKO PAMETNO TO SHTO SI DETALJE SVOG PRVOG SEKSUALNOG ISKUSTVA PRUZILA NA UVID SVIM ZAINTERESOVANIMA I NEZAINTERESOVANIMA.
AKO NI ZBOG CHEGA DRUGOG, ONDA ZBOG TOGA SHTO TO TVOJE ISKUSTVO GUBI MNOGO OD SAME IDEJE VODJENJA LJUBAVI JER JE TA IDEJA IZMEDJU OSTALOG ZASNOVANA I NA INTIMNOSTI.
KAKO GOD BILO, LEPO OD TEBE SHTO BRINESH O SEBI.
U DANASHNJE VREME SLABO KO BRINE O SEBI PA I O BILO CHEMU DRUGOM.
TAKO DA JE SVE U SVEMU O.K.
I NE BRINI SE NISHTA. KOLIKO SAM MOGAO DA ZAKLJUCHIM IZ TVOG KRATKOG TEKSTA SVE JE PROSHLO OTPRILIKE KAKO TREBA.
JEDINO SHTO TO MOZE I MNOGO, MNOGO LEPSHE.
ALI OTOM-POTOM, VREMENOM I RADOM I TRUDOM I ISKUSTVO CE DOCI...
TOLIKO. :wink:
 
NAXY....:
veceras sam spavala sa deckom ne prvi put i...on mi je gurnuo dva puta bez kondoma...DA LI TO MOZE DA BUDE PROBLEM??? .....i to nije sve kad je stavio kondom posle nekog vremena je spao on je taj isti kondom vratio tj stavio ponovo ,a ja se plasim da nije stavio na onu unutrasnju stranu tj da ona unutrasnja nije sad spolja bila...dosta posle toga sam mu ja PO...ILA i tek onda je svrsio van ...I DA LI TU NEKO VIDI PROBLEM ???ima li tu neko neko misljennje ???? :cry:

pa mozhe da bude problem.. e idi kod doktora dok ne odes citaj forum zdravlje z.kutak i lj-seks kontracepcija
 
sunrise:
NAXY....:
veceras sam spavala sa deckom ne prvi put i...on mi je gurnuo dva puta bez kondoma...DA LI TO MOZE DA BUDE PROBLEM??? .....i to nije sve kad je stavio kondom posle nekog vremena je spao on je taj isti kondom vratio tj stavio ponovo ,a ja se plasim da nije stavio na onu unutrasnju stranu tj da ona unutrasnja nije sad spolja bila...dosta posle toga sam mu ja PO...ILA i tek onda je svrsio van ...I DA LI TU NEKO VIDI PROBLEM ???ima li tu neko neko misljennje ???? :cry:

hahahhahahahahahah
hahahahahahahhahaha
hahahahahahahahahah
hahhahahahahahahhaha
Ma LOLI sta si mi ti tako raspevana u nedelju ujutro :roll: :lol:
 
blow.gif


Ma, ako si ti njemu amblendovala, onda nema problema...
 
NAXY....:
veceras sam spavala sa deckom ne prvi put i...on mi je gurnuo dva puta bez kondoma...DA LI TO MOZE DA BUDE PROBLEM??? .....i to nije sve kad je stavio kondom posle nekog vremena je spao on je taj isti kondom vratio tj stavio ponovo ,a ja se plasim da nije stavio na onu unutrasnju stranu tj da ona unutrasnja nije sad spolja bila...dosta posle toga sam mu ja PO...ILA i tek onda je svrsio van ...I DA LI TU NEKO VIDI PROBLEM ???ima li tu neko neko misljennje ???? :cry:


Uuuuuuu
Gotova si...
Sacekace te iza vrata...
Jos ako je stavio unutrasnju na spoljnu... ne, ne.. sve je svrseno.
 
NAXY....:
veceras sam spavala sa deckom ne prvi put i...on mi je gurnuo dva puta bez kondoma...DA LI TO MOZE DA BUDE PROBLEM??? .....i to nije sve kad je stavio kondom posle nekog vremena je spao on je taj isti kondom vratio tj stavio ponovo ,a ja se plasim da nije stavio na onu unutrasnju stranu tj da ona unutrasnja nije sad spolja bila...dosta posle toga sam mu ja PO...ILA i tek onda je svrsio van ...I DA LI TU NEKO VIDI PROBLEM ???ima li tu neko neko misljennje ???? :cry:
I ti a i taj tvoj decko izgleda ne znate neke osnovne stvari o koriscenju kondoma.I dok se ovde ostali sprdaju ja po obicaju opet moram da budem ozbiljna.
Sledece stvari su jako bitne,kondom se stavlja kad se postigne erekcija,a pre stavljanja kodoma nema guranja nigde jer u suprotnom onda nemoj ni da ga stavlja.Iz razloga sto se penis nakvasi i kondom ce skliznuti,spasce i onda nema stavljanja istog nego otpakujes novi prezervativ.To je prva greska,druga stvar je i ako je mala verovatnoca da se tako zatrudni moras znati da se i u tecnosti koja kvasi penis u toku odnosa nalaze spermatozoidi,i ako je mala postoji verovatnoca da se zatrudni ali zato postoji velika verovatnoca da se zarazis necim jer je dovoljan samo jedan,pa i najkraci moguci kontakt.
Nadam se da ste oboje zdravi,mladi...ali ili ga koristi kako treba ili ga nemoj koristiti.Zbog takvog nacina koriscenja,i cujem one price-stvarno ne znam kako se to desilo,pa znate koristili smo kondom.Mani me takvih foliranja.
Pozdrav!
 

Back
Top