Redaljka

Nisu oni cekali na mene, vidim da sam ja tebi raspalila mastu, nego su oni prirodno bili u kaficu a vrata od te di dzej kabinice sa zavesom su odmah pored sanka oko koga su oni sedeli i stajali pa smo ih zato culi i oni su nas culi, pa su dovikivali.
 
topmodelsica:
Nisu oni cekali na mene, vidim da sam ja tebi raspalila mastu, nego su oni prirodno bili u kaficu a vrata od te di dzej kabinice sa zavesom su odmah pored sanka oko koga su oni sedeli i stajali pa smo ih zato culi i oni su nas culi, pa su dovikivali.
lock.gif
 
Mnoge nisu samo maštale, ali zvanično ništa ne znaju...to ti je stvar žurke, a posle se ničeg ne sećamo.
Moć ženske projekcije , ma to ti je neopisivo....A i red je kad su već multitasking, tj. žene stvarno mogu da rade više poslova istovremeno...

Naravno , nešto se i prizna, stvar prestiža.
 
Tuzni_patak:
Mnoge nisu samo maštale, ali zvanično ništa ne znaju...to ti je stvar žurke, a posle se ničeg ne sećamo.
Moć ženske projekcije , ma to ti je neopisivo....A i red je kad su već multitasking, tj. žene stvarno mogu da rade više poslova istovremeno...

Naravno , nešto se i prizna, stvar prestiža.
Ne mogu da verujem da ti govoris ovakve stvari. :?
 
Ju koji pacijenti na slikama... :lol:

Inace i mislim da u takvim aktivnostima ucestvuju samo oni poslednji ocajnici i ocajnice... Da ne govorimo o posledicama koje ih posle mogu pratiti... pocev od polnih bolesti do sveg drugog...
 
latica:
Kakvi su ova dvojica tipova sa nastydollars zjuuuuuu!!!! Sam vrh. Ostvarenje svih mojih snova (pri cemu nisam mislila na organ vec kako izgledaju)


Hahahahah ti sigurno ne koriststis AdWatch!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Ja kada kliknem na te linkove program mi iz cuga zagasi operu, eto koliko su ti linkovi "dobri" a vi ostali uzivajte!
 
Nisam!

Ne gasi se opera sama zbog sebe nego je verovatno ugasi Ad Watch, znas za taj program?

Znaci kako kliknem on pocrveni i ugasi mi se opera.

Ma meni je opera zakon, skroz je OK. Sve je bolje od IE...
 

Back
Top