Kako zaprositi devojku?

Pitanje je za muskarce koji su nekad zaprosili devojku, koliko je devojaka odbilo?

  • 1

    glasova: 2 16,7%
  • 2

    glasova: 2 16,7%
  • 3

    glasova: 0 0,0%
  • 4

    glasova: 0 0,0%
  • Vise od 4

    glasova: 8 66,7%

  • Ukupno glasova
    12
  • Anketa je zatvorena .

topmodelsica

Elita
Poruka
19.277
Nikad niko na forumu ne raspravlja o tome, niko ne trazi savet. Je l to mozda zato sto devojke po pravilu ne odbijaju prosidbu? To je mnogo lako zaprositi devojku? Je ltu sve resava mozda trudnoca, devojka zatrudni - i to je to? Ako nekoga nije ni jedna odbila neka naglasi u odgovoru, zaboravila sam da stavim opciju 0. :-D
 
topmodelsica:
Nikad niko na forumu ne raspravlja o tome, niko ne trazi savet. Je l to mozda zato sto devojke po pravilu ne odbijaju prosidbu? To je mnogo lako zaprositi devojku? Je ltu sve resava mozda trudnoca, devojka zatrudni - i to je to?

Nisam bio u situaciji da me devojka odbije prilikom prosidbe ,tako da sam srecno ozenjen vec 4 godine , nemam dece posto mi je supruga studirala i mislim da je po meni jako glup primer da se neko zeni samo ako mu je devojka trudna , kao ono desilo se pa sta je tu je .... ja mislim da se jos uvek tj.tako je u mom slucaju dvoje uzimaju zbog ljubavi iako danas sve vise prevladava ljubav i zenidba iz INTERESA :) !
 
U pravu si, usrecili su se... Mislim, da se ne lazemo... :lol:
Bilo ih je vise... Najfascinantnije su mi bile prosidbe dvojice muskaraca s kojima nikada nisam ni spavala, niti se poljubila...
Ljudi se stvarno zene i udaju iz najrazlicitijih pobuda... Svasta...
 
Kad sam se vozila jednom sa jednim deckom, on me je pitao zasto si bas upisala geografski fakultet. A ja sam mu rekla "zato sto nisam imala za koga da se udam, tad sam htela da se udam, a sad sve vise gledam na brak kao na obavezu, sad ne razmisljam kao onda, onda sam razmisljala za koga li cu se ja udati kakav ce on biti..." A on kaze "Pitala si se koji ce to srecnik biti" A meni je to bas bilo slatko sto je rekao.
 

Back
Top