Pitam muskarce!

DSN,inteligencija,duh,duhovitost,karakter,fizicka,duhovna lepota,......bla,bla,bla....sve vec milion puta prezvakano ali to mu dodje to.......a za redosled sam fleksibilan.

Kod one koja mi se dopadne nista ne bi menjao.
 
Mogu ja,mogu ja!!!?Jes da nisam musko ali,....sta je tu je;)
Prvo sto primetim na devojci jesu NOGE.Volim da vidim devojku sa lepim dugim pravim vitkim nogicama bilo na stiklama bilo u ravnoj obuci.Pogled mi se zalepi prosto,sta cu jace je od mene;)
 
miracool:
Ajde muskarci pisite sta vas najvise privlaci kod zena ili ti sta najvise volite kod zena??
Slobodno, sta biste promenili itd!!
Šta si ti?
Baviš se genetskim inženjeringom?
Oćeš da častiš muškarce sa Krste jednom idealnom ženkom?
Šta god...
Uglavnom, ja bi im izvadio mozak i iščupao jezik, ostalo može da ostane. :twisted:
 
Mm kod devojaka odlepim kad vidim bilo sta kozno na njoj znaci od Cipekla jer to je neki bonus kod mene ! :)) a naravno zategnuta guza ili sise lepe :) mmm a volim isto kad devojka ima lepu tasnu koja joj se slaze sa odecom uvek se okrenem ili dobacim lepa tasna ona odma u svemir poleti :))sve devojke vole lepe komentare ! neki kazu za mene smeker :)
 
mozak...mislim shta mozhe da me privlachi...sad kao dal si mislila na privlachi u smislu digne mi se tuki il privlachi u smislu jao kako bi dochekao zoru kraj tebe...za zoru - mozak...za erekciju - duuuupeeeee (:
 
=RODMAN=:
Mm kod devojaka odlepim kad vidim bilo sta kozno na njoj znaci od Cipekla jer to je neki bonus kod mene ! :)) a naravno zategnuta guza ili sise lepe :) mmm a volim isto kad devojka ima lepu tasnu koja joj se slaze sa odecom uvek se okrenem ili dobacim lepa tasna ona odma u svemir poleti :))sve devojke vole lepe komentare ! neki kazu za mene smeker :)
aha...slatkoreciv :roll:
ti si ondaK od najgorih.
samo palis a nista ne mislis ozbiljno.od takvih glavom bez obzira.lako se navuces,tesko skines,i na kraju budes u minusu.
mrzim smekere.
 

Back
Top