Sta je sreca u nesreci?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

PredatorBG11

Ističe se
Poruka
2.008
Znate sta ce biti sreca u nesreci?Kada Ratko Mladic bude otvorio flasu koka kole sa gps cipom!!!!!!!!!!
hahahaha.gif
hahahaha.gif
hahahaha.gif
hahahaha.gif
hahahaha.gif
hahahaha.gif
 
Konsultacija je u toku, eremita vodi glavnu rech a mihajlo mu pomazhe.Upravo se vodi rech o pobedi pesme evrovizije i evropsko satanistichkom uticaju na moral moralnog srbina......:)
P.S znash kakav je eremita kad pochne da krivuda ...eh treba tu vremena:)
 
Prijatelji, posto cu, na grupni zahtev vecine PatriJota, upravo ovakih likova koji ne kapiraju ni obican fazon. pretpostavljam biti banovan, a necu se vise logovati....................

Pozz za sve vas...............ne dajte da vas zaostala Srbija pokoleba svojim prostaklukom...
Mali su oni za vas..........iako, ocekujem uskoro one sa daskama da im pomognu....
POzzzz
 
FrankSWildYearS:
Konsultacija je u toku, eremita vodi glavnu rech a mihajlo mu pomazhe.Upravo se vodi rech o pobedi pesme evrovizije i evropsko satanistichkom uticaju na moral moralnog srbina......:)
P.S znash kakav je eremita kad pochne da krivuda ...eh treba tu vremena:)
A tako,planiraju na mene kontranapad svim sredstvima,samo ne znam sa kojim,sa zardjalom kasikom,sto ima gazda ostavio kao uspomenu pred put u Netherlands?
 
FrankSWildYearS:
Konsultacija je u toku, eremita vodi glavnu rech a mihajlo mu pomazhe.Upravo se vodi rech o pobedi pesme evrovizije i evropsko satanistichkom uticaju na moral moralnog srbina......:)
P.S znash kakav je eremita kad pochne da krivuda ...eh treba tu vremena:)

Теби речи уопште не вреде.......само сликовито.........



 
DeteSunca:
Zanimljiv scenario, mada na veliku zalost mnogih, cuo sam da je djeneral dijabeticar, sto bi znacilo da od Kole nema nista.
Ako je suditi po vama pre ce biti Knjaz Milos nego Kola.
Eto koliko ti znas o zapadnoj civilizaciji,postoji koka kola light sa vestacim zasladjivacima za dijabeticare a mozda je otvori za svog cuvara,ne za sebe,ajde sad?
lg_dietcoke_family.jpg
 
Kohen:
Prijatelji, posto cu, na grupni zahtev vecine PatriJota, upravo ovakih likova koji ne kapiraju ni obican fazon. pretpostavljam biti banovan, a necu se vise logovati....................

Pozz za sve vas...............ne dajte da vas zaostala Srbija pokoleba svojim prostaklukom...
Mali su oni za vas..........iako, ocekujem uskoro one sa daskama da im pomognu....
POzzzz
jes vala dosta je bilo..odoh i ja ovaj put zauvek..ajd ostajte mi dobro...nemaju shanse..vishe nikad
 
odose i kohen i pagan.eto zato radikali pobedjuju .oni ostaju zajedno, ma sta da je i kad je prosto i vulgarno i bezobrazno-nista im ne smeta.
A ovi nasi malo, malo, pa izgube zivce i odu...
E, moja Srbijo, sa kim i gde si krenula?


P.S."izvinjavam se onim radikalima kojima prosto i bezobrazno smeta i na to reaguju pristojnim komentarima.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top