STRANKE...

Glasajte...

  • SPS

  • DSS

  • DS

  • SRS

  • PS

  • SPO

  • G17+

  • ostale


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Nevernik u to:
Za koju stranku biste glasali na izborima u Srbiji u ovom trenutku...

НИ ЗА ЈЕДНУ НЕ БИХ ГЛАСАО ИЗ ЕКОЛОШКИХ РАЗЛОГА.........а откуд сада ова подла анкета ??? Неки људи су заиста мЛого јадни........ 8-)

Ко гради било какву победу на туђим сузама и несрећи - НИТИ ЋЕ ПОТРАЈАТИ НИТИ ЋЕ МУ ТО НА ДОБРО ИЗАЋИ !
 
serb_pagan:
onih deset hiljada u shetnji..da si izasao u grad,video bi..

Мислим да би било добро да ЗАКОЧИШ и да се више не брукаш !


Пажња ! Пажња ! Нарко-сидоманија је на сцени.........


 
eremita:
Мислим да би било добро да ЗАКОЧИШ и да се више не брукаш !


Пажња ! Пажња ! Нарко-сидоманија је на сцени.........



pa sad...isto vazi za tebe ko za onog radikala...da si izasao u grad,tek tad ne bi mogao da verujes svojim ocima
 
untouchable:
pa jes, zasto verovati svojim ocima, fotografijama, kad imamo tebe da nam kazes koliko je ljudi bilo :D :D :D
da ti objasnim neke stvari..prvo-fotografija moze da bude montirana i ciljano slikana...drugo-nisi video koliko je ljudi bilo,ja tvrdim da je kolona prolazila dvadesetak minuta...trg je bio prepun...za jednu malu stranku koja ne propagira srbovanje i demagogiju to je ogroman uspeh..
 
serb_pagan:
da ti objasnim neke stvari..prvo-fotografija moze da bude montirana i ciljano slikana...drugo-nisi video koliko je ljudi bilo,ja tvrdim da je kolona prolazila dvadesetak minuta...trg je bio prepun...za jednu malu stranku koja ne propagira srbovanje i demagogiju to je ogroman uspeh..

da da, montirao sam slike hahahhahahah :D
 
Pa posle odvajanja Crne Gore,do kraja godine bi trebalo da budu izbori u Srbiji!Treba formirati novu vladu,nova ministarstva...
Kao sto rece sinoc u UTISKU Aleksandar Vlahovic.
Pa shodno tim i ova anketa!
 
Necu da glasam , jer nisam za LPD, a formira se i nova stranka, koja ima za cilj, jedan jedini..

Spas Srbije od gluposti i nepismenih shabanotija......................

Prva meta je Radikalna stranka, kao leglo takvih likova............................
 
Nevernik u to:
Pa posle odvajanja Crne Gore,do kraja godine bi trebalo da budu izbori u Srbiji!Treba formirati novu vladu,nova ministarstva...
Kao sto rece sinoc u UTISKU Aleksandar Vlahovic.
Pa shodno tim i ova anketa!

Избора ће бити ЈЕДИНО АКО ОВИХ ДАНА ВЛАДА СРБИЈЕ ПОДНЕСЕ ОСТАВКУ ! Али верујем да нису толико сујетни и неозбиљни !



 
Nema sta prirodnije od novih izbora. Vlada Srbije sada mora da se rekonstruise, potrebno je osnovati ministarstvo spoljnih poslova, Vuk nece hteti da preda funkciju, sps nece hteti da ga podrzi - eto izbora. Moze se desiti da ds podrzi tu novu vladu, ali svejedno - onda ce izbori biti na jesen a SRS konacno ima jednu metu koju moze da puca (koalicija dss+ds) i pobeda je na dohvat ruke.
 
serb_pagan:
da mi je znati po kom su kriterijumu u ovoj anketi pss i g17 neki politicki faktori...a nema LDP-a..necu da glasam
Шмркни мало или попуши, можда да подвежеш вену и да окренеш леђа свему и утонеш у нирвану?
 

Back
Top