CICE FORUMASHICE

CHEGA IMA

  • KRES KOMBINACIJE

  • LJUBAVI

  • MUVANJA PROPALA U ZAVRSHNOJ FAZI


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Galoa

Obećava
Poruka
53
Ja sam novajlija na forumu pa nemam pojma shta se ovde tachno dogadja, ali predpostavljam da dosta forumasha (i forumashica) izmedju ostalog pokushava da nadje neku kres shemu a mozda i ljubav. Ja neshto i nisam pobornik ovakvog vida upoznavanja, chak shta vishe protivnik sam. Ali interesuju me iskustva drugih, tj. Da li se nalaze kres sheme, ljubavi, itd. A i da li ima onoga tipa, muvamo se, ali na kraju ne bude nishta. Popunite anketu koja je tajna. ;) ;) ;) 8-) 8-) 8-)
 
ZXspectrum:
Ja sam novajlija na forumu pa nemam pojma shta se ovde tachno dogadja, ali predpostavljam da dosta forumasha (i forumashica) izmedju ostalog pokushava da nadje neku kres shemu a mozda i ljubav. Ja neshto i nisam pobornik ovakvog vida upoznavanja, chak shta vishe protivnik sam. Ali interesuju me iskustva drugih, tj. Da li se nalaze kres sheme, ljubavi, itd. A i da li ima onoga tipa, muvamo se, palimo se, dogovaramo, ali na kraju ne bude nishta. Popunite anketu koja je tajna. ;) ;) ;) 8-) 8-) 8-)


Neke su tu samo zato sto ih zabavlja da naloze nekoga pa ga onda odyebu! :)

Provereno vise puta.
 
Prvo: neću da glasam.

Drugo: voleo sam jednu...

Treće: nikad više... Ukoliko me ne prevari neka lukavica... Ljubav se može desiti i kad namera ne postoji... Ali sumnjam.
 
Aleksej_BASO:
Treba ti jos da ucis o zenama....

To im je SVIMA u osnovi ZABAVNO. Tako da ni forumasice nisu izvan toga.

O cicama forumashicama i odnosima na forumu stvarno ne znam mnogo , ali u R.L. znam taman toliko da kad zhena stoji pored mene, kad je gledam u ochi, ni jedna nije pokusala da se zabavlja na taj nachin. Nisam konzervativan, ali mushko je mushko. Uhvati je bre nezhno snazhno za struk, i tad mozhe biti neke druge zabave ali takve nikako. E to je problem sa forumom...
 
ZXspectrum:
O cicama forumashicama i odnosima na forumu stvarno ne znam mnogo , ali u R.L. znam taman toliko da kad zhena stoji pored mene, kad je gledam u ochi, ni jedna nije pokusala da se zabavlja na taj nachin. Nisam konzervativan, ali mushko je mushko. Uhvati je bre nezhno snazhno za struk, i tad mozhe biti neke druge zabave ali takve nikako. E to je problem sa forumom...

Ma... Većina forumašica ionako pati za dobrim batinama. :lol: Svako malo pokazuju dupeta. :mrgreen:
 
ZXspectrum:
O cicama forumashicama i odnosima na forumu stvarno ne znam mnogo , ali u R.L. znam taman toliko da kad zhena stoji pored mene, kad je gledam u ochi, ni jedna nije pokusala da se zabavlja na taj nachin. Nisam konzervativan, ali mushko je mushko. Uhvati je bre nezhno snazhno za struk, i tad mozhe biti neke druge zabave ali takve nikako. E to je problem sa forumom...


To ti i kazem...

NA forumu im je jos lakse da igraju svoje igre....
 
NatasaNatasa:
Fali ti opcija: tražim zezanje i dobro raspoloženje

Ja bih za to glasala ... ovako neću

Pa naravno da je prisutna ta opcija, nisam ni mislio da su ovde svi u fazonu TRAZIM ZHENU, ja prvi nisam. Ali sam se obratio sa pitanjem onom delu koji ima takva iskustva posto mi je to relativno ne poznat i zanimljiv fenomen.
 

Back
Top