CICE FORUMASHICE

CHEGA IMA

  • KRES KOMBINACIJE

  • LJUBAVI

  • MUVANJA PROPALA U ZAVRSHNOJ FAZI


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Aleksej_BASO:
Neke su tu samo zato sto ih zabavlja da naloze nekoga pa ga onda odyebu! :)

Provereno vise puta.
Jel si siguran.....
moag-poster-thumb2.jpg
businessman.jpg
 
Ja ustvari samo trosim vreme,mislim kad sam vec uzela beefull,a i niko me ne zove pa nije frka da telefon bude stalno zauzet! :roll:
Da,a ako usput upoznam zanimljive ljude,kao sto jesam,onda je to - to!
Ostala zadovoljstva jos nisam imala! :wink:
 
A sta ima dosadno u druzenju,zajednickim izlascima,provodu? Meni to ne zvuci kao dosadno,cak naprotiv! :roll: A kresati se mozes i bez foruma!

A sta ce biti posle....ma sta ja objasnjavam.....i sam verovatno znas! :roll:
 
Ljuba82:
Чекај бре мало. Зар нису овде све бркате и дебеле? :lol:


:wink:

Нееее...само половина!:wink:


...А другу половину чине лезбејке, искомплексиране феминисткиње и спонзоруше! :lol:
 
ZXspectrum:
Ja sam novajlija na forumu pa nemam pojma shta se ovde tachno dogadja, ali predpostavljam da dosta forumasha (i forumashica) izmedju ostalog pokushava da nadje neku kres shemu a mozda i ljubav. Ja neshto i nisam pobornik ovakvog vida upoznavanja, chak shta vishe protivnik sam. Ali interesuju me iskustva drugih, tj. Da li se nalaze kres sheme, ljubavi, itd. A i da li ima onoga tipa, muvamo se, ali na kraju ne bude nishta. Popunite anketu koja je tajna. ;) ;) ;) 8-) 8-) 8-)


meni cudno
kako se to ovde krese na forumu
nisam probala
ako ko ima iskustvo da mi pomogne
;)
 
Copy_Cat:
ala cveta ljubav na ovom forumu...ko li se to toliko voli ? a sto su propala ova muvanja? zanimljiva bas ova tema. ja ne trazim kres, ljubav imam i ne muvam se tako da ne mogu da glasam.

Propala muvanja su ti kao kad bi npr. ja i ti iz nekih razloga postali simpatichni ili bolje reci zanimljivi jedno drugom, pa razmenimo par postova, pa ja pochnem da ti shaljem p.p. i tebi to sve izgleda super i zanimljivo ,a u takvim dopisivanjima se radja i jedna doza neobichne erotske uzbudjenosti. I to sve funkcionishe dok ne dodje do toga da bi trebali da se vidimo i u R.L., kada kod tebe razum pochinje vishe da se ukljuchuje u celu prichu. Pochinjes da se kolebash i ubrzo shvatas da ti ustvari uopshte i ne zelish da se nalazish sa nekom ne poznatom osobom. Da je to dopisivanje , erotika pisma i njegovog ischekivanja, jedna stvar (proizvod tvoje mashte), a stvarni kontakt sa osobom koja sedi pored druge tastature neshto sasvim drugo. E, TO TI JE TO, odprilike.
 

Back
Top