Boje dresova reprezentacije Srbije?

ja sam za to da budu u duginim bojama.... zamislite kako bi to bilo dobro... srbija - angola, polufinale... 89 minut... korner pri rezultatu 1:1... guzva u sesnaestercu angole a golman iste zbunjen i zaslepljen raznobojnim dresovima reprezentacije srbije... skace u pogresnu stranu... i sa klupe skacu i rezervni igraci nase reprezentacije u istobojnim dresovima... lopta pogadja stativu i odbija se do nenada djordjevica koji je tehnickim udarcem salje u nebranjeni deo mreze protivnickog tima... i tako...
 
Ja predlaazem da nosimo ljubicaste majce,roze sortseve i metalik crvene carape. :lol:

Srpska trobojka je crveno,plavo,belo...pa u skladu sa zastavom i dresovi. Moj predlog s pocetka moze da bude rezervna varijanta. Kao i batkin predlog. :D
HVALA BOGU,PA SE OVI ODCEPISE!!! (jel se pse oDcepise ili oTcepise? Ja mislim ovo drugo,aiko sam napisao prvo)
 
PLESsitnihDEMONA:
Ja predlaazem da nosimo ljubicaste majce,roze sortseve i metalik crvene carape. :lol:

Srpska trobojka je crveno,plavo,belo...pa u skladu sa zastavom i dresovi. Moj predlog s pocetka moze da bude rezervna varijanta. Kao i batkin predlog. :D
HVALA BOGU,PA SE OVI ODCEPISE!!! (jel se pse oDcepise ili oTcepise? Ja mislim ovo drugo,aiko sam napisao prvo)
Ispravno je prvo aiko si napsao prvo.... :lol: :lol: :lol:

Ozbiljno, prvo je ispravno. :D
 
Па то "напред плави" је и настало због смешног имена земље тужне судбине које није баш певљиво и корисно за навијачке слогане. Сад ћемо место тога скандирати СРБИЈА!!!
 
Crveno, plavo, belo
 

Prilozi

  • REPKA.jpg
    REPKA.jpg
    91,9 KB · Pregleda: 61

Back
Top