V.I.P.

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.128
Da li i na koji nacin pustate nove ljude u Vas svet, da li ste otvoreni za nova poznanstva i da li odmah covek dajete jednu solidnu dozu poverenja, ili ste zatvoreni po tom pitanju?

I koliko ljudi imaju vasu V.I.P. karticu , koliko njima bi ste odmah pomogli bez razmisljanja?
 
loop:
Da li i na koji nacin pustate nove ljude u Vas svet, da li ste otvoreni za nova poznanstva i da li odmah covek dajete jednu solidnu dozu poverenja, ili ste zatvoreni po tom pitanju?

I koliko ljudi imaju vasu V.I.P. karticu , koliko njima bi ste odmah pomogli bez razmisljanja?

Retko pustam bilo koga u svoj svet, i ne dajem mnogo poverenja nikome, ipak, kada neko zavristi o vuku, ja trcim noseci pusku.
 
ma ne pustam ih ali danas su se pojavili neki ljudi u mom dvoristu !!!!! i samo sam bila blago prisutna kao pitala sam odakle vi...ali mislim da bi trebalo da im se naplati...naravno moji su rekli da nisam normalna ali vreme ce pokazati da sam u pravu....a onda ce biti kasno a svi mrtvi osim mene...
 
Nisam asocijalna i veoma sam komunikativna ...ali samo kada je plutnaje po površini u pitanju.
Kad zadjemo u dubine, e tu može da pliva retko ko ... to je mesto za zaista VIP ljude .... i tu ne može svako.
 
U sustini volim da sklapam nova prijateljstva ali u poslednje vreme, zbog raznih situacija sam pomalo rezervisan, mada novih prijatelja nikad dosta. Pa.... ko voli nek izvoli.
 
?:
ma ne pustam ih ali danas su se pojavili neki ljudi u mom dvoristu !!!!! i samo sam bila blago prisutna kao pitala sam odakle vi...ali mislim da bi trebalo da im se naplati...naravno moji su rekli da nisam normalna ali vreme ce pokazati da sam u pravu....a onda ce biti kasno a svi mrtvi osim mene...

Ovaj grad je premali za nas dvoje!
Jagoda ili Dlakavi...

Kupio sam pištolj,
od švercera na crno,
Na tebe ću rado,
da potrošim zrno,

Zato nemoj da ideš mojom ulicom,
Nemoj da ideš mojom ulicom.
Ne, nemoj! Stvarno nemoj!
Ni u ludilu nemoj!
MOJOM ulicom!
 
?:
ma ne pustam ih ali danas su se pojavili neki ljudi u mom dvoristu !!!!! i samo sam bila blago prisutna kao pitala sam odakle vi...ali mislim da bi trebalo da im se naplati...naravno moji su rekli da nisam normalna ali vreme ce pokazati da sam u pravu....a onda ce biti kasno a svi mrtvi osim mene...

Pravo pravcato prorocanstvo
Kod:
[img]http://www.zodumil.net/bluesky/popo/hell_boy.gif[/img]
 
pa ne znam cifru mozhda njih 10tak...shto prijateljstava iz detinjstva shto ljudi sa kojima se trenutno druzhim al svakom bi pomogo bez razmishljanja...opet ne kazhem da bi mu dao bubreg al ni pitanje nije precizno...

volim da upoznajem ljude al sam zatvoren jer su ljudi mahom stoka...tj glupi slepi retardirani skotovi od kojih dobijem ospe...mada opet ako me recimo neca upoznaje s nekim njegovim drugom naravno da imam dozu poverenja...ovo za ospe bi bilo neko random poznanstvo tipa iz busa il tako neshto...
 
loop:
Da li i na koji nacin pustate nove ljude u Vas svet, da li ste otvoreni za nova poznanstva i da li odmah covek dajete jednu solidnu dozu poverenja, ili ste zatvoreni po tom pitanju?



I koliko ljudi imaju vasu V.I.P. karticu , koliko njima bi ste odmah pomogli bez razmisljanja?



DA, naravno, ali kod mene je to baš dugotrajan proces.

Oni sami prepoznaju neku zajedničku osobinu koju delimo i, iz tih razloga, logično, prijatno nam je da provodimo vreme zajedno. ja sam strog i ne dajem šansu nikada određenim kategorijama ljudi.. Bliskost je sve, verujem svojim prijateljima sa kojima se družim od detinjstva, oni su mi duhovni srodnici. Ima ih trojee najbližih i još mnogo njih volim kao ljude, ali opet, izdvajam najbolju trojku...
 
Iron Lord:
Ovaj grad je premali za nas dvoje!
Jagoda ili Dlakavi...

Kupio sam pištolj,
od švercera na crno,
Na tebe ću rado,
da potrošim zrno,

Zato nemoj da ideš mojom ulicom,
Nemoj da ideš mojom ulicom.
Ne, nemoj! Stvarno nemoj!
Ni u ludilu nemoj!
MOJOM ulicom!

:) :) :)
 

Back
Top