Leto u Kraljevu?

Izleti na Goc, setnja po gradu, izlasci, blejanje sa drustvom, setnje pored Ibra, noci u parku i na ratarskom, izleti na Moravi, pa malo da pobegnem od svega toga -> odlazak na more i tako... Standardno, ali lepo!! :) i da ne zaboravim EXIT, svako leto mi lepo pocne zbog toga...
i da naravno neko vreme cu provesti u bg-u, pa u ns-u....
....ali smatram da je leto u Kraljevu uvek lepo....nikada mi nije dosadno.
 
Meni bude zanimljivo prvih 10ak dana... vidim ljude koje nisam videla dugo... i sve mi bude super,
ali me brzo "razbudi" krdo hm... raznoraznih ljudi... koji se petkom i subotom guraju i poplave grad ... ugrhhhhh!!!!!
 
ja najvise volim izbegavanje petka i subote... :D
ma volim kraljevo leti, iako cu i ovog leta uciti kao stoka, vece je moje!!!! i bazacu svuda koliko god budem imala snage, samo ne po centru grada nadam se... nerviram se sto su nam sad osvetlili onaj park kod doma drustvenih :lol: jedna "oaza" manje... :lol:

naravno, odlazak u kamenicu planiram vec neko vreme... na par dana obavezno, no to sam ti vec pominjala... mogli bi konacno i na taj goc da odemo vojkan mi kuka kako nikad tamo nije otisao...

ma jos bolje, bazacu preko dana svuda a onda cu uciti uvece... ipak je u kv-u lepse preko dana...
 
leto?? ooh pa ja stz za 25 dana u kve:) i onda, planovi poticu odatle... malo kv, malo bg, more i samo zezanje i uzivanje.....eto, to je moj letnji provod....sasvim dovoljno :)

mada, evo priznacu....ovo je 1 leto kojem se bas ne radujem bog zna koliko sto dolazim...is that so bad?? "stg me godine" sto rece jedan ortak! hehe

pozdravcic ljudi
 
Ljudi, pa kamenica je samo 15 km od milutina! Zar je moguće da niste nikad bili ? Ja idem biciklom svaki dan posle ručka, da potrošim ono što sam pojeo :)
A ono, bili ste bar u prolazu kad ste išli na Goč. A i u kamenici nema šta da se vidi osim kamenoloma... Tačno datle počinje uspon na stolove, odatle svake godine kreće Pohod na narcise, a završava se u Žiči... A pre Kamenice ima nekoliko plaža i kupališta gde ljudi preko leta dolaze "u prirodu" i najčešće je gužva... A ima i puno manje pristupačnih mesta koja su mnogo privatnija 8)

peace
 
Serijski_Ubica:
Ljudi, pa kamenica je samo 15 km od milutina! Zar je moguće da niste nikad bili ? Ja idem biciklom svaki dan posle ručka, da potrošim ono što sam pojeo :)
A ono, bili ste bar u prolazu kad ste išli na Goč. A i u kamenici nema šta da se vidi osim kamenoloma... Tačno datle počinje uspon na stolove, odatle svake godine kreće Pohod na narcise, a završava se u Žiči... A pre Kamenice ima nekoliko plaža i kupališta gde ljudi preko leta dolaze "u prirodu" i najčešće je gužva... A ima i puno manje pristupačnih mesta koja su mnogo privatnija 8)

peace


lol, pa da, sta je 15 km...bas blizu! ozbiljno!:) ne verujem da sam bila ni u prolazu...na kopu nisam bila evo vec 10 godina...(nadam se da cu ove zime uspeti da dodjem kuci, jer nikako do sad nisam).....a da ne pricam o gocu! kakav goc, gde, sta, kuda?? :P
 
Dobro, ali za Exitovku Exit verovatno znaci vise nego za nas ostale :!:

Kraljevo je generalno lep grad. Ljudi su ti koji malo skripe, ali i oni mogu nekako da se zaobidju. Kraljevo volim petkom vece. Subotom nikako, jer se tada sva 'seljada' spusti u passage i ostala ~njihova~ mesta. I ne smetaju oni meni kao ljudi koji egzistiraju na planeti i u omladinskoj ulici, ali me nerviraju jer ne mogu predjem od njih. Zato uvek idem kejom kada se nadjem u takvoj situaciji.

Inace, mislim da je lepse i prijatnije leti predvece. Od 7 pa do 9 uvece je najlespe vreme na svetu!!
 
kraljevo u toku leta je kul :) limenka/flashica soka, dobro drushtvo, zezanje i to je to
mada tju ja itji izvan kv... ali ono
kad sam tu lepo se provodim :)
nije bitno gde si nego sa kim si
a meni je sa mojim dawkom najlepshe :*
 

Back
Top