treba mi mala pomoc oko......

Milly73:
Чула сам да је и Борско прелепо!

Auuu! Od koga si to čula? Ako imaš vikendicu negde oko jezera (Dubašnica, Crni vrh, itd) onda je OK, ali smeštaj za goste na jezeru tj. u hotelu je katastrofa, a i jezero nije bog-zna-šta i još je blizu Bor koji nikako ne može da se pohvali čistim vazduhom... Jeste da u blizini ima i Brestovačka banja koja je sasvim ok, ali je jezero baš i nije za malu decu... Ima dosta virova!
 
milentisha:
Auuu! Od koga si to čula? Ako imaš vikendicu negde oko jezera (Dubašnica, Crni vrh, itd) onda je OK, ali smeštaj za goste na jezeru tj. u hotelu je katastrofa, a i jezero nije bog-zna-šta i još je blizu Bor koji nikako ne može da se pohvali čistim vazduhom... Jeste da u blizini ima i Brestovačka banja koja je sasvim ok, ali je jezero baš i nije za malu decu... Ima dosta virova!
Од колегинице која сваке године летује тамо! Није ми се жалила. Она, иначе, изнајмљује приватну кућу, нисам чула за хотел какав је. И кућа је баш близу самог језера.
 
Milly73:
Од колегинице која сваке године летује тамо! Није ми се жалила. Она, иначе, изнајмљује приватну кућу, нисам чула за хотел какав је. И кућа је баш близу самог језера.

hmm... pa dobro... O ukusima ne vredi raspravljati. :roll:
 
ma ne raspravljam se ja, samo ne znam šta bih više rekla... meni je borsko jezero ok za tinejdžere na primer, ali ne za malu decu... provodila sam tamo mnoga leta jer imam rodbinu u boru i svake godine je bivalo sve lošije... propada, a ne ulaže se ništa da se malo sredi. a još da znate kakav je borski vazduh ne bi vam palo na pamet da odete tamo :D tamo kad "padne dim" ne može da se diše normalno... naravno dok stigne do jezera to se prilično razblaži, ali ipak vazduh nije zdrav... priroda jeste ok, ali je vazduh za izbegavati!
 
Preporucujem hotel http://www.country-club-hotel-babe.com/, imaju konje, divnu prirodu, sjajan smestaj, saunu, teretanu, (RELAX Club)...i sve novo!Evo spoljnih sadrzaja koje sam prekopirala:

-dva bazena na otvorenom
- teren za mali fudbal
- dva profesionalna teniska terena
- tereni za košarku, rukomet i odbojku
- teren za odbojku na pesku
- trim staza
- staze za šetnju
- jezero namenjeno za sportski ribolov
- padok i obeležene staze za jahanje

Inace blizu Beograda, kod Kosmaja! :)
 
Goscica:
Preporucujem hotel http://www.country-club-hotel-babe.com/, imaju konje, divnu prirodu, sjajan smestaj, saunu, teretanu, (RELAX Club)...i sve novo!Evo spoljnih sadrzaja koje sam prekopirala:

-dva bazena na otvorenom
- teren za mali fudbal
- dva profesionalna teniska terena
- tereni za košarku, rukomet i odbojku
- teren za odbojku na pesku
- trim staza
- staze za šetnju
- jezero namenjeno za sportski ribolov
- padok i obeležene staze za jahanje

Inace blizu Beograda, kod Kosmaja! :)
i mene zanima kolike su cene za to!inace hvala na pomoci!ako saznas cene javi nam ok?
 
Goscica:
Preporucujem hotel http://www.country-club-hotel-babe.com/, imaju konje, divnu prirodu, sjajan smestaj, saunu, teretanu, (RELAX Club)...i sve novo!Evo spoljnih sadrzaja koje sam prekopirala:

-dva bazena na otvorenom
- teren za mali fudbal
- dva profesionalna teniska terena
- tereni za košarku, rukomet i odbojku
- teren za odbojku na pesku
- trim staza
- staze za šetnju
- jezero namenjeno za sportski ribolov
- padok i obeležene staze za jahanje

Inace blizu Beograda, kod Kosmaja! :)

Pozdrav drugarice moja.. :)
Jos da si nam nabavila cene, bilo bi sjajno...
Ja razmisljam da se supruga i ja "otcepimo" od dece na neko vreme, da smo opet sami kao nekada mladi :) A ovo mesto deluje dosta lepo.
Jesi li bila tamo?
 
Limette:
Sto ne idete na ono jezero kod NS Ledinacko ilii tako nesto se zove, tamo je mnogo lepo.


Ledinacko jezero je kamenolom, tj. bivsi kamenolom u koji se slivala voda i tako je jezero nastalo, okolo je suma, nema nikakvih hotela i sl., samo vikendice koje su prilicno daleko..do gore ne moze da se ide kolima, samo peske..Za malu decu--ni slucajno!

Palicko jezero, ljudi !!

Savrseno i za decu i za odrasle!! Palic je prelep, ima i farmu nojeva i lep zooloski vrt, super hotele, privatan smestaj, divna priroda....
 
Goscica:
Preporucujem hotel http://www.country-club-hotel-babe.com/, imaju konje, divnu prirodu, sjajan smestaj, saunu, teretanu, (RELAX Club)...i sve novo!Evo spoljnih sadrzaja koje sam prekopirala:

-dva bazena na otvorenom
- teren za mali fudbal
- dva profesionalna teniska terena
- tereni za košarku, rukomet i odbojku
- teren za odbojku na pesku
- trim staza
- staze za šetnju
- jezero namenjeno za sportski ribolov
- padok i obeležene staze za jahanje

Inace blizu Beograda, kod Kosmaja! :)
cuo sam da cene nisu bas pristupacne za svaciji dzep .... :-?
 

Back
Top