Sex i zbogom

Prolećem vodjena

Zainteresovan član
Poruka
132
1031_sex_after_kids_01.jpg

Upoznajete osobu koja vam se na prvi pogled veoma svidi. Sve nekako tece neocekivano i vi pomisljate da je to osoba sa kojom zaista mozete biti srecni. Sve tece suvise brzo....
Budite se u tudjem krevetu. Neki beskrajan osmeh bljesti na vasem licu, sve deluje neobjasnjivo lepo da bi bilo stvarno.
Medjutim, sutra, prekosutra.......ne postoji. Osoba sa kojom ste imali sexualni odnos nikad vise vam se nije javila. Sta bi to moglo da znaci? Kako to objasniti?

Da li vam se to nekad desilo i kako ste se osecali nakon toga?
 
NIJE MI SE DESILA OVAKVA SITUACIJA....ipak ne skacem lako u krevet, vec cekam da se zblizim s osobom pre nego sto se seksamo.....e u tome je problem ako si ti jako brzo spavala s njim, a on je bio samo zainteresovan za seks, naravno da se nece javiti opet...
 
1.Bila si losa pa ti se zbog toga nije javio!
2.Zeleo je samo sex kao i ti!
3.Sa tom razlikom sto je kod njega to bez obaveze!

Ako si htela da ti se javi ili neku vezu,onda prvo reci hop,pa skaci u krevet!
 
Tako je......sta,kao htela si da se yebesh a posle ti on kriv sto nece odmma brak......tipicno klinachko razmisljanje.....znala si sta je u pitanju a ako posle ti hoces vise-tvoj problem.
 
Klasicni zenski strahovi... kresnuce me jedno vece i sutnuce me...
Ne, nikad mi se nije desila takva situacija(niti nekom od mojih drugova)... cak mi je nekako i nerealna, nemoguca... Jer ako neku zelim... onda cu je zeleti i sutra... sto ne bi... A i mislim koliki tip treba da bude kreten da tako nesto uradi... I koliko devojka treba da bude glupa da ne prepozna da je neko takav i da spava sa njim... ali opet podvlacim da su ovakve situacije samo plod maste uplasenih devojaka a nikako realnih slucajeva... bar ja tako mislim...
 
jastuk:
... nije li ovo situacija zbog koje vredi " tvrditi pazar " ... a posle toga se osecash kao ***** , kako drugacije ....
Inace za tvoju informaciju bas takav stav nekog nebuloznog "tvrdjenja pazara" provocira tipa da je kresne i sutne... Ako je ona iskrena i fer to onda i njega nagoni da se isto tako ponasa...
 
Prolećem vodjena:
1031_sex_after_kids_01.jpg

Upoznajete osobu koja vam se na prvi pogled veoma svidi. Sve nekako tece neocekivano i vi pomisljate da je to osoba sa kojom zaista mozete biti srecni. Sve tece suvise brzo....
Budite se u tudjem krevetu. Neki beskrajan osmeh bljesti na vasem licu, sve deluje neobjasnjivo lepo da bi bilo stvarno.
Medjutim, sutra, prekosutra.......ne postoji. Osoba sa kojom ste imali sexualni odnos nikad vise vam se nije javila. Sta bi to moglo da znaci? Kako to objasniti?

Da li vam se to nekad desilo i kako ste se osecali nakon toga?


NIkad.


Ali po mojoj statistici 90% zena a mozda i vise se bar jednom, u zivotu kresnu sa nekim koga vide prvi put.


Naravno da sam i razradio mehanizam po kome to ide.... Mislim za one koje to inace ne rade.


A ima ih i koe to redovno rade.
 
Prolećem vodjena:
1031_sex_after_kids_01.jpg

Upoznajete osobu koja vam se na prvi pogled veoma svidi. Sve nekako tece neocekivano i vi pomisljate da je to osoba sa kojom zaista mozete biti srecni. Sve tece suvise brzo....
Budite se u tudjem krevetu. Neki beskrajan osmeh bljesti na vasem licu, sve deluje neobjasnjivo lepo da bi bilo stvarno.
Medjutim, sutra, prekosutra.......ne postoji. Osoba sa kojom ste imali sexualni odnos nikad vise vam se nije javila. Sta bi to moglo da znaci? Kako to objasniti?
Da li vam se to nekad desilo i kako ste se osecali nakon toga?
Q: $ta plavu$a prvo uradi kad se probudi ujutru?
A: Pokupi svoje stvari i ode :D

Nema tu $ta da se obja$njava. Nisi mu se dovoljno dopala (ili si se lo$e pokazala) da bi se dvaput sexao sa tobom. Tebi je mozda bilo fantastichno, ali on ne deli tvoje utiske i dizhe sidro. Svakog chuda 3 dana dosta :) Daleko je od pravila da se posle sexa izrodi veza. 2006. je
 
Nije mi se bas to desilo...Jesam imala jednokratnu vezu tj jednonocnu ali ne sa nepoznatom osobom a i ja sam zelela tako...
A to znaci da je lik hteo sex i to je to...
 
Prolećem vodjena:
Upoznajete osobu koja vam se na prvi pogled veoma svidi. Sve nekako tece neocekivano i vi pomisljate da je to osoba sa kojom zaista mozete biti srecni. Sve tece suvise brzo....
Budite se u tudjem krevetu. Neki beskrajan osmeh bljesti na vasem licu, sve deluje neobjasnjivo lepo da bi bilo stvarno.
Medjutim, sutra, prekosutra.......ne postoji. Osoba sa kojom ste imali sexualni odnos nikad vise vam se nije javila. Sta bi to moglo da znaci? Kako to objasniti?

Da li vam se to nekad desilo i kako ste se osecali nakon toga?
Desavalo mi se kad sam bila klinka, dok neke stvari nisam naucila i usvojila...
Nije fraza, ali zaista je u ovakvim situacijama stav ono sto je kljucno...
Otkad sam sama sa sobom raskrstila da je odlazak u krevet moj vlastiti izbor, zasnovan na sopstvenim potrebama i zeljama, nemam problema kakvima se bavi ova tema...
Muskarci to osjete, i te kako...
 
Nikada mi nece biti jasno zasto se devojke toliko cimaju oko ovakvih stvari?!Pa jel ti bilo lose?Zasto se lepe stvari izbegavaju i smatraju odvratnim?Zar sex nije nesto BOZANSTVENO?Ko ga j*be,nije jedini,uzivaj u onome sto ces nekada sigurno izgubiti.Uzivaj u sexu a te staromodne fazone ostavi bakama koje su se cuvale za deke i na kraju riknule cisteci i peglajuci po kuci citav zivot.ZAR JE TO LEPSE?!Vreme ne ceka nikoga,treba ga iskoristiti maksimalno....
 
ZXspectrum:
JEBTE Shta cesh ti sve napisti nebi li upecao neku forumashicu. :) Brate ,lud si bre skroz, ali cool .Cilj opravdava sredstvo. ;) :) 8-)
Oh kakav podli komentar... Inace ja vec nafato x njih a ti? :P

Sve zavisi kakva se sredstva koriste... udarci ispod pojasa se kvalifikuju crvenim kartonom i slanjem na klupu za rezerne igrace... Mada je za neke i to premija... :lol:
 
Prolećem vodjena:
1031_sex_after_kids_01.jpg

Upoznajete osobu koja vam se na prvi pogled veoma svidi. Sve nekako tece neocekivano i vi pomisljate da je to osoba sa kojom zaista mozete biti srecni. Sve tece suvise brzo....
Budite se u tudjem krevetu. Neki beskrajan osmeh bljesti na vasem licu, sve deluje neobjasnjivo lepo da bi bilo stvarno.
Medjutim, sutra, prekosutra.......ne postoji. Osoba sa kojom ste imali sexualni odnos nikad vise vam se nije javila. Sta bi to moglo da znaci? Kako to objasniti?

Da li vam se to nekad desilo i kako ste se osecali nakon toga?

Zovnula sam ja njega i u vezi smo evo vec 3 godine. :-D
 
...Upoznajete osobu koja vam se na prvi pogled veoma svidi. Sve nekako tece neocekivano i vi pomisljate da je to osoba sa kojom zaista mozete biti srecni. Sve tece suvise brzo...
.
Ma kako na prvi pogled mozes da znas da je to osoba sa kojom bi ZAISTA MOGLA da budes srecna.hehehehehehe....strasno!
Ako odes u krevet prvo vece, niko ne podrazumeva da oces vezu ili nesto sl. moze da ze zove kad mu se opet digne, a nema nesto bolje da opali. hehehhehehehe
... i tako...
svasta bi jos rekla, al me mrzi da kucam
:D
 

Back
Top