Zenidba..

Prolećem vodjena

Zainteresovan član
Poruka
132
M. kada mislite da ste spremni za zenidbu?Da li ce te ikada biti?

Da li se osvrcete na komentare rodbine,prijatelja? Da li odlucujete za brak kad pomislite na svoje godine, onda kada vam treba neko da obavlja ono sto je dosad radila vasa majka ili onda kada ste svesni intenziteta osecanja prema datoj osobi?

vase_vencanje.jpg
 
Samo ako su osecanja iskrena, a poverenje maximalno... i naravno ako smo prosli u vezi duuuugi period... Onda bih valjda bio spreman... pa sto ne bi... ipak je to neki cilj... Samo su mi uslovi izgleda preteski... :lol:
 
Uradio sam to kada sam video da zivot samca vise nema smisla...dosta je bilo "vucaranja" kod njenih-mojih...vreme je bilo da krenemo u brak ili da raskidamo. Ne vidim smisao maratonskih veza, ziveli smo zajedno jedno izvesno vreme i to je bilo to, upoznali smo se medjusobno u svim mogucim situacijama. Pitanje je samo koliko je covek sebican odnosno spreman da nesto podeli s nekim...
A mnogo ke.njam...
 
Čiča Milutin:
Uradio sam to kada sam video da zivot samca vise nema smisla...dosta je bilo "vucaranja" kod njenih-mojih...vreme je bilo da krenemo u brak ili da raskidamo. Ne vidim smisao maratonskih veza, ziveli smo zajedno jedno izvesno vreme i to je bilo to, upoznali smo se medjusobno u svim mogucim situacijama. Pitanje je samo koliko je covek sebican odnosno spreman da nesto podeli s nekim...
A mnogo ke.njam...

ma ne kenj.as cica, bas si ovo iskreno reko.... :grin: ;)
 
Prolećem vodjena:
M. kada mislite da ste spremni za zenidbu?Da li ce te ikada biti?

Da li se osvrcete na komentare rodbine,prijatelja? Da li odlucujete za brak kad pomislite na svoje godine, onda kada vam treba neko da obavlja ono sto je dosad radila vasa majka ili onda kada ste svesni intenziteta osecanja prema datoj osobi?

vase_vencanje.jpg


Zene samo gledaju da se sto pre udaju, ali ne mogu sve....

Zato sto ima treba neko da rinta za njih.....

I koga ce da muzu a da se okolo tandare!;)
 
Muskarci se zene iskljucivo onda kad dodje vreme za zenidbu, tad se ozene sa devojkom koja im je trenutno na raspolaganju ili sa najpogodnijom od onih koje su im trenutno na raspolaganju.Kad dodje taj trenutak da oni sebi kazu: ONA JE IDEALNA DEVOJKA ZA MENE - nece se ozeniti sa njom.Kad dodje taj trenutak kad oni sebi kazu:VREME MI JE DA SE OZENIM - ozenice se sa bilo kojom.
 

Back
Top