EURO SONG-EVROPSKA VIZIJA

opanak

Domaćin
Poruka
3.447
Pa sta reci a ne prepadnuti se......
Muzika i pesma pevljiva, vizuelan efekat NOC VESTICA
Bas je cul, u trendu, liberalno demokratski utripovani dozivljaj........sa balonima EU pre roka.
Evropa prestavila SVOJU EVROPSKU VIZIJU-Evropske Unije....ebote,
Trk....u EU, zasto ne...............da me majka ne prepozna.........
 
opanak:
Pa sta reci a ne prepadnuti se......
Muzika i pesma pevljiva, vizuelan efekat NOC VESTICA
Bas je cul, u trendu, liberalno demokratski utripovani dozivljaj........sa balonima EU pre roka.
Evropa prestavila SVOJU EVROPSKU VIZIJU-Evropske Unije....ebote,
Trk....u EU, zasto ne...............da me majka ne prepozna.........
Nisam,hvala bogu gledao...
Da bi ti bilo bolje idi na www.metallica.com ili na www.livemetallica.com ili na www.ironmaiden.com
 
Oni finski satanisti?
Gledao jutros nimak pobedničke pesme, isključio posle minut..
Mislio sam da je Evrovizija takmičenje za pop, zabavne melodije.. udruženu komercijalnu muzičku ljigu starog kontinenta...
Nije to deo vizije Evrope, to je sam otpad svega nenormalnog što u EUropi postoji, nebitno..ali nekako nam je lakše kada vidimo kada su drugi veći kreteni od nas?
Prosto izgleda dostojanstveno što nismo učestvovali : )
 
HeBePoBaTaH_:
Oni finski satanisti?
Gledao jutros nimak pobedničke pesme, isključio posle minut..
Mislio sam da je Evrovizija takmičenje za pop, zabavne melodije.. udruženu komercijalnu muzičku ljigu starog kontinenta...
Nije to deo vizije Evrope, to je sam otpad svega nenormalnog što u EUropi postoji, nebitno..ali nekako nam je lakše kada vidimo kada su drugi veći kreteni od nas?
Prosto izgleda dostojanstveno što nismo učestvovali : )

Баш тако, јадни, обични сатанисти... толико пута већ виђено... А ТЕК ЋЕМО ДОБИТИ ПРАВО ТУМАЧЕЊЕ ОНОГА ШТО СУ ПЕВАЛИ... јадни... које наказе...драго ми је да је ЕУ ПОКАЗАЛА СВОЈЕ ПРАВО ЛИЦЕ... којима можемо да плашимо децу...па да кажемо ХОЋЕШ ОВАКАВ ДА БУДЕШ КАДА УЂЕШ У ЈЕБЕНУ ЕУ....Ааааааааа !!! :razz: :razz: :razz:
 
@eremita
ne slusham tu muziku..glupa je i folirantska...i ti klovnovi su glupi..ako su oni satanisti onda bem li ga...poenta je da se pojedini chlanovi foruma "shokiraju" kao neke babe koje nisu videle televizor..
p.s.sta kazes na severinu sinoc?zao ti sto je nosila gacice,a?ajd priznaj ... ;)
 
opanak:
Pa sta reci a ne prepadnuti se......
Muzika i pesma pevljiva, vizuelan efekat NOC VESTICA
Bas je cul, u trendu, liberalno demokratski utripovani dozivljaj........sa balonima EU pre roka.
Evropa prestavila SVOJU EVROPSKU VIZIJU-Evropske Unije....ebote,
Trk....u EU, zasto ne...............da me majka ne prepozna.........
ТАЧНО БРАТЕ ЕВРОПСКА ДЕМОНОКРАТСКА ВИЗИЈА
 
E pa stvarno niste normalni :)...ove lokalne patriote me najvishe podsechaju naEnver Hodzu i njegovu mashineriju propagande, shto josh jednom dokazuje da su patriote u stvari komunjare:).
P.S ako slushate pesmu od ovih kretena odpozadi chuchete jasno..kako pozivaju na unishtenje srpskog naroda..a i mihajla neshto spominju :)
 

Back
Top