Brat moje drugarice...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

srecna lalica

Obećava
Poruka
94
Imam malecni problem...Bratu jedne od mojih naj drugarica se bas dosta svidjam i nisam zelela da budem s njim zato sto je on ipak BRAT MOJE DRUGARICE :!: Inace meni se taj decko sve vise svidja,mislim decko je sladak,zanimljiv...stvarno mu nista ne fali...Ali mene uvek koci ta misao da ako budem s njim necu uciniti nesto sto bi ga povredilo,a to bi znacilo i propadanje prijateljstva izmedju mene i njegove sestre...Sta bi vi ucinili da ste na mom mestu?
 
Ja sam dva puta bio u takvoj situaciji... naravno bile su u pitanju sestre mojih drugara... Nisam se smuvao ni sa jednom ni sa drugom. Sa jednom se nisam smuvao zbog nekih dogadjaja koji su se desili pa se to nase muvanje oteglo i na kraju sam odustao, a sa drugom nisam upravo zbog toga sto je sestra mog druga.
 
Ja sam se smuvao sa najboljom drugaricom moje sestre. Bili smo u super vezi i kad se zavrsilo, njih dve su i dalje najbolje drugarice. U njihovom odnosu se nista nije promenilo tako da ti je moj savet - smuvaj se sa tim deckom.
 
ma to je swe bzwz....
ja mislim da se to koristi kao izgowor ako se jednoj strani ne swidja druga:P
btw jedino su biwshi momci po meni weliko NO NO NO ...a i to moze da se dogowori ako su bile weze---nikako, a ako je samo neshto na jedno weche i ortakinja kaze ok, onda je go go go :D
 
Sizzlym:
ja necu nishta da pishem, nemam takwih iskustawa......ali zato mozda bliz ima neshto da kaze na owu temu :P:P:P
E vidis! Nisam ni izvalila nasu situaciju kada sam citala temu :lol:

DakleM, ja sam sa Sizzinim batom , nas dve se extra slazemo kao i pre , ja joj sve pricam bez dileme da ce ona njemu nesto reci.
Kao sto je rekla ranije "Sve sto je receno izmedju nas dve,ostaje izmedju nas dve"
I to mi nenormalno mnogo znaci ;) ( :**** )
Mada i ja sam u pocetku imala te tripove,jao glupo mi zbog nje...ali sve lepo funkcionise, tako da ..opusteno (:
A kad nas dvoje budemo jednom rasknuli,to se nece odraziti na nas dve , to ni slucajno..
 
Bliznakinja:
E vidis! Nisam ni izvalila nasu situaciju kada sam citala temu :lol:

DakleM, ja sam sa Sizzinim batom , nas dve se extra slazemo kao i pre , ja joj sve pricam bez dileme da ce ona njemu nesto reci.
Kao sto je rekla ranije "Sve sto je receno izmedju nas dve,ostaje izmedju nas dve"
I to mi nenormalno mnogo znaci ;) ( :**** )

Mada i ja sam u pocetku imala te tripove,jao glupo mi zbog nje...ali sve lepo funkcionise, tako da ..opusteno (:
A kad nas dvoje budemo jednom rasknuli,to se nece odraziti na nas dve , to ni slucajno..
me isto to misli ;) :*******
a shta ako nas dwe raskinemo (odnose) :P oce li to onda uticati na was???
 
ja sam postala drugarica sa sestrom bivseg momka...jednostavno smo se zblizile dok smo nas dvoje bili zajedno.kad smo raskinuli nisam ni pomisljala da prekinem odnos s njom...i dalje smo u super odnosima...
moj savjet ti je da moras biti sigurna da je vase prijateljstvo jako i da tvoja drugarica nema nista protiv te veze... ;)
 
hvala ljudi,mislim da cu sve to imati u vidu...malko cu da pustim da vreme prodje,jer se plasim jos da se vezem za nekog jer mislim da nisam jos prebolela jednog lika sasvim,a brat od moje drugarice nije neko s kim mogu da budem pa da ga sutnem(izvinjavam se na izrazu)....zato mi je bezveze jer ona zna da me jos bole neke stvari vezane za mog bivseg...
 
Nemoj tako da razmisljas. Prvo, ako ti je najbolja drugarica shvatice o cemu se radi. Nema razloga da se vas dve svadjate, ma sta bilo izmedju vas dvoje. Neces je povrediti, ali moras da joj kazes o cemu se radi, da ti se svidja taj decko, jer ako sazna od nekog drugog, to ce je povrediti.. Ako imas poverenja u tu drugaricu, i stalo ti je do nje, onda joj obavezno reci o cemu se radi, i sacekaj da vidis sta ona misli o tome. Ne bi trebalo da joj smeta jer ti je kao sto i sama kazes, jedna od najboljih druggarica. Mozes i da se prvo konsultujes sa ostalim najboljim drugaricama, ali pazi, pazi kojoj ces reci, jer ako ona to sazna, a ne od tebe, to vec moze da je povredi, sto nemas poverenja u nju..
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top