Koja devojka,koja ne planira da se uda zeli vanbracno dete?

Mozda devojka koja je suvise ponosna i uvredjena nesto od strane buduceg oca, zatim devojka koja je finansijski nezavisna ili ima podrsku od roditelja a oca recimo ne voli (dete im se omaklo), onda devojka koja nije u potpunosti svesna sta je ceka rodjenjem i podizanjem dece.
To su sve od nekih mogucnosti. Nekada sam i ja mastala da u slucaju ne pronalazenja odgovarajuce "zakrpe" jednostavno rodim dete sa nekim
 
mojra:
moja prijateljica koja je presla 30-tu, nema momka, a zeli dete. i zna da je to velika odgovornost, obaveza ali to ne menja njenu zelju da rodi. je l' ovo uopsteno pitanje u smislu "ko bi jos pozeleo tako nesto" ili konkretno "trazim dobrovoljca ali ne prstenujem? "

meni se cini da on trazi neku da zatrudni, al da je ne ozeni....baraba :shock:
 
the shezika:
Izgleda, da je ona vec zatrudnela ali nece prsten.Zato se i uozbiljio.
Predatore ajde otkrij nam tajnu i sta si to zasro pa te nece?
Ma nisam nista zasro ali kazem drugaru,pazi kada sam sanjao da mi neka devojka seda na alat,ja svrsavam u nju,pa zatim idemo kod doce da ustanovi da je blagoslovena a on mi kaze,pa to ti je doslo sa godinama,u snu ti radi podsvesna zelja.
 
PredatorBG11:
Ja sam sad ,od kada znam za ovaj forum najozbiljniji.Promenio sam i avatara da se uozbiljim.Pitanje,dakle postavljam najiskrenije.

Ја већ имам двоје деце, брачне, тако да не одговарам.

Али, та опција ми је сасвим ОК, ако је то довољно зрела особа, ако тачно зна шта је чека и ако је свесна и спремна све то да спроведе!
 

Back
Top