Sta znaci kada pogledate devojku u autobusu

AcaBg82:
Na sta ona krece da se vrpolji. Namesta kosu. Jednom rukom se igra sa svojom usnom. A onda krece da grize nokre. Baci pogled na vas dok vi to ne vidite.

Jesu li to neki znaci zabacivanje kose, seksipilno mazenje usana prsticem i slicno?

duva promaja u autobusu.gadno je to kad ti se razleti kosa na sve strane,pa ne mozes da je pokupis ja to iz iskustva.

mozda je zaboravila labello pa je peku usne.ili nema osecaj za higijenu kada prljave prste trpa u usta.

grize nokte?higijena definitivno.ili joj je dosadno...rade to neke devojke kad se smore.

i na kraju kljucno pitanje :arrow: kako bre znas da baca pogleda na tebe ako ne vidis?! :shock:

e aco,friendly advice,nemoj da se primasi mastas revise,spusti se na zemlju,odvoj relano od nerealnog i neces imati potrebe da vise postavljas sebi i drugima ovakva pitanja ;) lepa je masta,ali kad znas da je ogranicis :lol:
 
AcaBg82:
Na sta ona krece da se vrpolji. Namesta kosu. Jednom rukom se igra sa svojom usnom. A onda krece da grize nokre. Baci pogled na vas dok vi to ne vidite.

Jesu li to neki znaci zabacivanje kose, seksipilno mazenje usana prsticem i slicno?

Ja mislim da je ona mislila da si ti vrlo naivan i lak inace ne bi radila sve to na taj nacin.Ja bih sve to radila na taj nacin samo ako mi se ucini da je decko naivan i lak.Ili mozda ako ni ne primecujem tog decka nego radim sve sto i inace radim kad sam sama i opustena, kad mislim da me niko ne gleda ja se bas tako isto ponasam - igram se sa usnama, stavljam sjaj za usne bas pazljivo, dodirujem kosu, dodirujem telo, gledam pazljivo telo, gledam se u ogledalu, namestam snalice, grickam zanoktice, lizem usne i ujedam usne i tako svakog dana... E sad kako ti da znas koje je od ove mogucnosti - da li mislim da si lak pa namerno to radim , ili te ni ne primecujem nego se ponasam kao da sam sama, to stvarno ne znam kako to da znas.Ipak, mislim da su obe mogucnosti "slatke", zar ne? :D
 

Back
Top