Seseljevci i Luburicevci

Kohen

Ističe se
Poruka
2.450
Већ дуже време на овом подфоруму "PATRIJOTSKI душебрижници" стално прозивају Vjencislava Maksa Luburica називајући га "сарадником окупатора, фашистом, нацистом" и сл. Поставља се питање да ли сви ми довољно знамо о Luburicu, и да ли ПОСТОЈИ НЕОДОЉИВА СЛИЧНОСТ (уколико су истинити наводи о њему) СА SRS-овским РЕЖИМОМ И НАЧИНОМ ЊЕГОВЕ ВЛАДАВИНЕ и онога што се замера Maksu Luburicu?

p.s.
Samo neke slicnosti.......
mesta rodjenja Vjeke Seselja i Maksa Luburica su vrlo blizu.........
Obojica su polusrpskog porekla, a izjasnjavali su se kao Hrvati............(Seselj se posle, prekrstio)

Obojica su, svako na svoj nacin izvrsili genocid nad Srbima..............
 
Kohen:
Већ дуже време на овом подфоруму "PATRIJOTSKI душебрижници" стално прозивају Vjencislava Maksa Luburica називајући га "сарадником окупатора, фашистом, нацистом" и сл. Поставља се питање да ли сви ми довољно знамо о Luburicu, и да ли ПОСТОЈИ НЕОДОЉИВА СЛИЧНОСТ (уколико су истинити наводи о њему) СА SRS-овским РЕЖИМОМ И НАЧИНОМ ЊЕГОВЕ ВЛАДАВИНЕ и онога што се замера Maksu Luburicu?

p.s.
Samo neke slicnosti.......
mesta rodjenja Vjeke Seselja i Maksa Luburica su vrlo blizu.........
Obojica su polusrpskog porekla, a izjasnjavali su se kao Hrvati............(Seselj se posle, prekrstio)

Obojica su, svako na svoj nacin izvrsili genocid nad Srbima..............
Нема шта се дода.....
 
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Pa, za one koji nisu primetili, uvod u remu je potpuno prepisan sa teme" Djindjicevci i Ljoticevci"...........od slova do slova................

Sa jednom malom izmenom ......umeto Djindjica, stavljeno je ime Vjeke Seselja...
Umesto Ljotica, ime kolege mu, kvislinga , Maksa Vjeke Luburica.....................

Pa, sad.......ako je paralela Djindjic - Ljotic..........ispravna..........
Onda ...................paralela Seselj - Luburic........ima mnogo vise dodirnih tacaka.......

:D :D :D :D :D :D :D :D :D
 
no_problem:
Па ја не могу да верујем шта се допушта овде.
Ni ja, i pored svega :shock:
Pazi, kaze da je Seselj izvrsio genocid nad srspkim narodom, a njega vec 4 godine drze u kazamatu, i ceka se neko iracionalno sudjenje za navodne zlocine nad nesrspskin stanovnistvom :shock:
Ja sam ovde jednom napisala, mozda Radikali nece pobeditu sami od sebe, da im u tome ne pomazu ovakvi i njima slicni.
P.S. Mozda je ovo glavom i bradom Jugoslav Cosic, onaj sto je coveku pronasao nepostojeci stan za nekoliko sekundi, pa odbio da se izvini. Da je ovo pravna drzava (kao sto nije) on vise nikada ne bi mogao da bude novinar.
Ali, ovo je zemlj cuda i apsurda :roll:
 
Ne znam da li je Jugoslav, ali je sigurno da je kao i on 99. preko ViP-a kidnuo ili mirno otisao u inostranstvo, trazeci pol.azil a sada vracen na odredjeno vreme da odradjuje...povremeno odlazeci nazad po upustva.....Al da lice...... LICE.
 

Back
Top