sex preko telefona??

Hehe pa sa devojkom redovno phone sex, posto smo malo dalje jedno od drugog, ovo nam dosta pomogne da odrzimo onu vatru, tako da nekad znamo i po 3sata tako da provedemo :).. iskreno efektivno je i uvek je ono samo sletimo na tu temu, ili pomenemo sex i vec hormoni uveliko rade tako da veoma lako zavrsimo na tome :)..
 
Gazdarica:
Uh, pa prolupala bih kad bih tri sata pricala na telefon popaljive pricice... :shock: :roll:

Nisu to samo price, ono ona sa one strane, ja sa ove, zauzete ruke obe, u jednoj fon druga :D.. znas da ne objasnjavam, i fora je sto ne pricamo tri cuke o tome ok pretero sam, pricamo o tome 10ak min, pa malo drugo pa opet to, tako da za ta tri sata, devojka dobije 5-6 orgazmica, jednom smo isli do 3 u nizu, tako da je osecaj prelep, mislim bilo bi to prelepo da je uzivo, ali kada ne mozes da si pored nje uvek i ovo znaci mnogo, jos onako kad znam da sam joj samom pricom naveo na to, i ono kazem joj sta da radi i kako :).. osecaj je prelep.. mada jbg ipak real je real, ne moze da se poredi, al jbg.. do sledeceg vidjenja, mora ovako :)
 
Na srecu je to, jer uspevamo da se snadjemo u tome i slazemo, i sam dokaz da je hemija mnogo jaka, jer oboje gorimo jedno za drugim, i sto smo oboje pristali na to i uzivamo u tome.. A na nesrecu je to, sto nisam pored nje kad dozivi te vrhunce i sto joj ih ja ne dam na onaj pravi nacin, nego samo pripomognem ovako, to sto nas deli toliko, al jbg.. Bar je fon tu, ali i racuni :)
 
Gazdarica:
Hebi ga, ionako biste te pare potrosili na izlaske i sl. da ste u istom gradu...
Bitno je samo da se volite i zelite i da uzivate jedno u drugom, makar to bilo i preko telefona...

E to :).. Obicno vecina ljudi ne razume situaciju, mi radje sedimo za kompom i pricamo ili preko fona, nego sto izlazimo, gledamo svaki trenutak da provedemo zajedno, ma dal uzivo ili online ili phone.. Nadam se da samo ona nece da odustane od svega, mada iskreno ne verujem da bi ikad mogla da digne ruke od ovog, jbg nije kratko 10meseci :).. A da uzivamo jedno u drugom, dokazali smo odavno jedno drugom to :oops: :D
 
Gazdarica:
Inco, treba mi pravi muski stisak... Ufff... :x

Eh, tu ne mogu da ti pomognem... ja mogu da stisnem samo moju blondiku :oops:

Ali evo ti ideja... Pozovi murkane, i kazi da imas pouzdane informacije da neko u tvojoj kancelariji krije povecu kolicinu droge... Murkani ce te ocas posla stisnuti i pritisnuti uza zid :lol: :lol: :lol:
 
Incognito:
Gazdarica:
Inco, treba mi pravi muski stisak... Ufff... :x

Eh, tu ne mogu da ti pomognem... ja mogu da stisnem samo moju blondiku :oops:

Ali evo ti ideja... Pozovi murkane, i kazi da imas pouzdane informacije da neko u tvojoj kancelariji krije povecu kolicinu droge... Murkani ce te ocas posla stisnuti i pritisnuti uza zid :lol: :lol: :lol:
Hihihi, pa nisam ni trazila pomoc od tebe, sto se toga tice, vec sam ti se samo zalila... :lol:
A necu murkane da me pritiscu... Hocu nekog, NEKOGGGG... :cry:
 
Moja dusa je na sigurnom, kod blondike... A posle, ma briga me... Pakao je i onako bolji od raja... Barem ti je uvek toplo :lol:

A nesto mi se javlja da ce gazdinki opasno da poraste potrosacki apetit, pa ce morati po nekoliko puta dnevno do prodavnice :roll: :lol:
 

Back
Top