PLEASE HELP :(

GrafWriter

Početnik
Poruka
8
Jedno veliko sranje......
Ovih dana su mi panduri prilikom slucajnog pretresa na ulici nasli oko 3 g marihuane i naravno odveli me u stanicu i podigli prijavu za koju su mi rekli da treba da stigne za oko 3,4 ili 5 meseci....skenjao sam se jer uopste ne pusim marihuanu vec sam sa drugarima isao na koncert pa smo hteli malo da probamo....ako se ikom od vas desio slican slucaj ako moze da ostavi svoje iskustvo da znam sta me ceka :(........
 
Ma da, to ti je kao ono kad te uhvate u prevozu bez karte. Mada, prijateljski, i sta ce ti marihuana? I bez nje se sasvim lepo provodi..A za ovo, ne brini, nista strasno
 
GrafWriter:
Jedno veliko sranje......
Ovih dana su mi panduri prilikom slucajnog pretresa na ulici nasli oko 3 g marihuane i naravno odveli me u stanicu i podigli prijavu za koju su mi rekli da treba da stigne za oko 3,4 ili 5 meseci....skenjao sam se jer uopste ne pusim marihuanu vec sam sa drugarima isao na koncert pa smo hteli malo da probamo....ako se ikom od vas desio slican slucaj ako moze da ostavi svoje iskustvo da znam sta me ceka :(........

Vidi, vidi i ja nekom mogu pomoci :o
Ako zaista nisi nikad vario, idi u neko labaratoriju da ti uradi analizu krvu, jer gandza se zadrzava u krvi cak duze nego heroin. Uradi tu analizu, jeste malo skuplja, ali barem neces imati dosije NARKOMAN a to sigurno vredi te pare.

E posle postoji mogucnost da te terete za prodaju narkotika.Dovoljno samo da jedan posvedoci da su mu prodao i zaglavices Cupriju 100%

ako nema svedoka proci ces sa uslovnom.A ta uslovna je toliko bezazlena da posle godinu dana od isteka moze da ti se izbrise dosije kao da nikad nisi osudjivan. :)

ali uradi analizu obavezno :!:
 
Stici ce ti poziv za sud provereno,pooshtrili su zakon,sad padash i za manje nego shto si ti nosio sa sobom,...U svakom sluchaju,obavezno uradi shta ti je loop rekao,uradi te analize,mozesh i na sve narkotike da dokazesh da si totalno chist,...I ostalo da se ne ponavljam,loop je lepo rekao,ako te ne optuze za prodaju,dobicesh uslovnu,...samo posle nemoj da se zezash!
 
GrafWriter:
Jedno veliko sranje......
Ovih dana su mi panduri prilikom slucajnog pretresa na ulici nasli oko 3 g marihuane i naravno odveli me u stanicu i podigli prijavu za koju su mi rekli da treba da stigne za oko 3,4 ili 5 meseci....skenjao sam se jer uopste ne pusim marihuanu vec sam sa drugarima isao na koncert pa smo hteli malo da probamo....ako se ikom od vas desio slican slucaj ako moze da ostavi svoje iskustvo da znam sta me ceka :(........

Ma opustise. Ne mogu ti nista. Dokaze su sto posto spalili.
 
GrafWriter:
Jedno veliko sranje......
Ovih dana su mi panduri prilikom slucajnog pretresa na ulici nasli oko 3 g marihuane i naravno odveli me u stanicu i podigli prijavu za koju su mi rekli da treba da stigne za oko 3,4 ili 5 meseci....skenjao sam se jer uopste ne pusim marihuanu vec sam sa drugarima isao na koncert pa smo hteli malo da probamo....ako se ikom od vas desio slican slucaj ako moze da ostavi svoje iskustvo da znam sta me ceka :(........
Retzi mi kada su te uhvatili,kako ti je prezime,i gde?
 
Koje ste Vi dijabole :shock:
Pa stam islis da ce oni da nadju 3gr. i da popuse :lol: Jesu panduri gloopi ali nisu bas sisali vesla.
Na takvima kao sto si ti oni kupe bodeve.
 
Mene jesu ali za vreme Miloshevica, maltretirali nas iz zabave a onda pustili ko da nishta nije bilo...
Cimace te od koga si kupio kod istraznog...Pre je bilo da mozesh kao konzument da imash 2 gr, ostalo se smatra kolichinom za prodaju. Ne znam, znam da su menjali to neshto ali smisli prichu. Ranije si uvek mogao da kakish kako si uzeo u Studentskom parku od ne znam stvarno koga...
 
Da,da smisli dobru pricu odakle ti, niposto ne reci od koga si kupio jer ces poslati coveka na robiju, a to se ne zaboravlja tek tako.Kazi da si kupio od nekog lika na zurci ili na tom koncertu isao i nudio javno, ti nemas pojma ko je on :idea:
 

Back
Top