Teget-crno,braon-crno

besame

Zainteresovan član
Poruka
344
Imam svadbu u subotu,i skontala sam da cu se pojaviti u crnim sandalama i teget torbi,sto po mom misljenju i nije dobitna kombinacija..Muz mi je da kazem umetnik.pa me ubedjuje kako mi zene izmisljamo sa tim bojama koje kao ne idu zajedno..
Da li on to mene lozi da ne trosim pare na drugu torbu,ili i vi mislite da boje nisu tako bitne..Ja volim da mi bude iste boje kajis-cipele-torba..oh,a nekad je to tako tesko..
 
Sve zavisi kakve ti je boje ostala garderoba.
Ja ne volim kada je odeca u tim kombinacijama, ali torba i cipele mogu da prodju mozda u teget crnoj, ali nikako u braon crnoj kombinaciji. I moj muz ima isti komentar na to...zato mu cesto ja slazem odecu.
 
Znas sta,....o UKUSIMA NE TREBA RASPRAVLJATI,...ali svako ima pravo na svoje misljenje...Po meni nikako ne ide kombinacija teget-crno i ja nikada ne bih tako nesto ukombinovala,meni je majka snajderka pa me uvek izriba kad ne ukombinujem boje i dosta me uci o bojama...ali sve zavisi od dizajna,da li je primetno pa se vidi da li je to crno ili teget,i ima jos 100000 varijanti.
I bitne su boje veruj mi ,..smo treba ukombinovati....ali JA licno ne volim tu kombinaciju teget-crno....
 
Takodje mislim da bi zena trebalo da i ima po jednu crnu i jednu braon tasnu(naravno, ako nosi cipele tih boja) mada ja ih ih imam u raznim bojama i nikada mi nije dosta tasni i torbi. A mozes i da kupis jednu malu crnu tasnicu, trebace ti uvek.
 
pa teget nemam uopste u svom ormanu tako da ne znam.ali ne iskljucujem da moze da se napravi neka kombinacija.

a braon i crno bas volim da nosim zajedno.i slaze se :neutral:

mnogo bre filozofirate sa tim bojama.sve zavisi sta si i kako uklopio,a ne koje su boje :razz:

koliko puta vidim zene u gradu,da su obucene u istom tonu a obuku neki uzas od odece...recimo plisana trenerka i cipele u istoj boji,u kombinaciji sa nekom polu elegantnom torbom.izlgedaju jeftino i glupavo jer po meni takve kombinacija ni na sta ne lici.bitno je da to sto obuces znas da sklopis,a ako nemas osecaj za to,dzabe ti sve boje sveta.:roll:
 
uf...meni sve te boje tako sumorno zvuce...
dobro, radi se o tasnama i cipelama...i ja volim da kais cipele i tasnu imam u istoj boji ali vidim da to vise nije obavezno...mislim, uza sta bi onda nosili slamnati ceker???

Crne cipele i teget tasnu ne bih niposto kombinovala....tasnu bih gledala da bude ili iste ili potpuno kontrasne boje (da se malo i uz odjecu slaze:))
 
Loži te da ti neda keš... U stvari proveri da li te loži - traži mu keš za torbicu iste boje al' reci da ti taj model koji si videla više pristaje :D
Al' mu traži duplo više nego što bi torbica mogla da košta - eto tako, čisto iz fazona :D

- Ja ne bih napravila tu kombinaciju.
 
najezim se kada vidim gore navedene kombinacije!!!!! bolje onda idi bez torbe......kazi> ups, ispala mi iz busa....i sl.

a, ako ti je muz stwarno umetnik i to reko, poruci mu da promeni posao, necete se leba od toga najesti!!!!;)
 
:lol: :lol: :lol:
E a oće neko meni da kaže zašto uvek JEDAN on kaže nešto u fazonu zašto VI žene izmišljate? :lol:
To mu bre zvuči kao da je sve jedno s kojom je jer su sve iste...

Ja se ipak ne bih pitala oko torbice nego bi umetnika odma za gušu - koje mi? Ja ne znam da ti imaš još nekog ko tako divno izmišlja ko ja :lol:

- a i moje pitanje nije uvek pitanje nego konstatacija OĆU NOVU TORBU makar i staru nosila za svadbu a tu novu kad mi padne na pamet :D
 
Trazi mu parice za novi torbu.
Neko je vec pomenuo mozda da torba ide u boji garderobe pa bude kontrast cipelama, ali sve zavisi sta si obukla.
Meni licno kombinacija crno-teget nikako ne ide..... a braon -crno mozda ponekad i da, zavisi od ostatka garderobe.
 
ja bi kupila crvenu tašnicu:lol:
i rrešila se muke i za braon i crne i teget cipele:lol:
šalim se.
ali iskreno mislim....crna tašna je MUST HAVE!!!
baš kao i crna haljina,crne pantalone, crni dzemperić....crni čipkani donji veš(ok i crveni:lol: )
 
Ја сам класичан тип и мама ме је учила да ципеле и ташна увек морају бити у тону!

Зезнула сам се ових дана и купила јако плаве ципеле, па сад муку мучим да нађем ташну исте боје!
 
elmed:
Imam svadbu u subotu,i skontala sam da cu se pojaviti u crnim sandalama i teget torbi,sto po mom misljenju i nije dobitna kombinacija..Muz mi je da kazem umetnik.pa me ubedjuje kako mi zene izmisljamo sa tim bojama koje kao ne idu zajedno..
Da li on to mene lozi da ne trosim pare na drugu torbu,ili i vi mislite da boje nisu tako bitne..Ja volim da mi bude iste boje kajis-cipele-torba..oh,a nekad je to tako tesko..


NIKAKO .. ali nikako crno teget ili crno braon kombinacija .. naročito kada su torba i cipele u pitanju. To je potpuno oličenje neukusa.
Bolje kupi ili pozajmi neku torbicu, nego što ćeš spajati te boje.
Meni se kosa na glavi digne kada vidim da neko nije ukomponovao torbu i cipele.
 
Hellen:
Ја сам класичан тип и мама ме је учила да ципеле и ташна увек морају бити у тону!

Зезнула сам се ових дана и купила јако плаве ципеле, па сад муку мучим да нађем ташну исте боје!

kupis sarenu tasnu koja na sebi ima malo te plave nijanse...ili srebrnu/zlatnu/bronzanu...(ne znam u kom si fazonu, doduse)..

ne znam..ja ne uparujem tasnu i cipele poslednjih par godina namerno, ne svidja mi se ideja...
 
Mislim da ces morati da kupis novu tasnu, jos je i prilika. To ti nije samo za tu svadbu, trebace ti sigurno jos nekad uz te sandale. A te kombinacije- crno-teget, crno-braon, braon-teget su mi totalno bezveze i te boje se nikako ne slazu.
 
Samo sam htela da ubacim nekoliko fotki kako teget i crno u dizajnu pod dobrim svetlom mogu da izgledaju odlično...Sećate se Madoninog spota "Rain"?(ovo naravno nema veze sa bojom torbe i haljine, idi u čemu se dobro osećaš) :D


 
vise se ne uklapaju cipele i tasna u istoj boji neggo u bojama koje se slazu(ili istoj)
a crno i smedje ili crno i teget se bas i ne slazu
mada vidis kako se madonna snasla;)
nista ne mora da znaci,pa pre 10 god je crveno i zeleno bilo nemoguce ukombinovati!
 

Back
Top