Teget-crno,braon-crno

Uf, crne cipele i teget torba - stvarno nije dobro.

Ja inace volim teget i crno, kad sam depresivna :) ali to se radi o recimo majici i lanenim pantalonama, onda mi izgleda onako ok sljakerski (kako se u tim trenucima i osecam).

Kupi novu torbu -sta ti je? Muz umetnik? Pa i moj je! Ybt. kad bih njega slushala ne bih se farbala - kaze covek da je seda kosa bas lepa :) Aaa-ha! pazi da ne poverujem...
 
elmed:
Imam svadbu u subotu,i skontala sam da cu se pojaviti u crnim sandalama i teget torbi,sto po mom misljenju i nije dobitna kombinacija..Muz mi je da kazem umetnik.pa me ubedjuje kako mi zene izmisljamo sa tim bojama koje kao ne idu zajedno..
Da li on to mene lozi da ne trosim pare na drugu torbu,ili i vi mislite da boje nisu tako bitne..Ja volim da mi bude iste boje kajis-cipele-torba..oh,a nekad je to tako tesko..
muz te lozi,ali mislim da jeste rekao pravu stvar,'izmisljamo sa tim bojama',makar bi iz cistog zdravlja trebalo kombinovati nemoguce boje.......................ne treba zaboravljati,najvaznije je kako se sta nosi!
 
nemoj da krenes u necemu u cemu ces se osecati neugodno. posto ti mislis da nije lepo, izvesno je da ti nece biti prijatno da u toj kombinaciji provedes dan. sa druge strane ako su gosti zlonamerni svakako ce ti naci manu, cak i ako odes u potpuno novim cipelama koje se savrseno slazu sa potpuno novom tasnom. najbitnije je kako se ti osecas u onome sto ces nositi, a medju zvanicama ce biti i onih koji nisu tu da bi gledali tasne i cipele. pogledaj jos jednom kako sve to deluje zajedno pa ako tvom oku to ne prija, promeni neki detalj. sta planiras da nosis uz to? ostale boje garderobe?
 
elmed:
Imam svadbu u subotu,i skontala sam da cu se pojaviti u crnim sandalama i teget torbi,sto po mom misljenju i nije dobitna kombinacija..Muz mi je da kazem umetnik.pa me ubedjuje kako mi zene izmisljamo sa tim bojama koje kao ne idu zajedno..
Da li on to mene lozi da ne trosim pare na drugu torbu,ili i vi mislite da boje nisu tako bitne..Ja volim da mi bude iste boje kajis-cipele-torba..oh,a nekad je to tako tesko..

NEEEEEEEEEEE.......ne ne veseo događaj u teget i braonjavim tonovima :P Ne zato što tako kažu neka modna pravila, ver zato što ćeš se TI loše osećati, veruj mi, u toj kombinaciji. :)
btw. ne mora da se sklopi kaiš, cipe i tašna - ovo je 21. vek - sklopi ih STILSKI samo (a ni tu nema puno promašaja, danas sve može sa svim :P ), al izbegni te mrtve boye ako možeš ;)


inače, ja VOLIM da sklopim teget i crno (npr majicu ispod majice, ali da viri) , namerno, moj mali akt modnog talibanstva :) može mi se :P
 
Ja mislim da ne ide ona bash tamna teget, shti izgleda skoro kao crna...ali da, veseo dogadjaj josh i ovo prolece, daj bre neku roze, zutu, cvece...Sad je doshla moda da sve ide, samo ako se tebi svidja...Konachno...
 
mudrost: izvagaj shta vishe koshta tj koja je cena.....mislim cena nisu samo pare

e bila sam skoro na svadbi i gledala sam kako su ljudi bash dosadno obuceni. ajd muskarci da kazes nemaju toliko izbora, kao odelo ajd...ali zhene...nemam pojma kao malo svecanije, ono popodne je, ali nekako nezanimljivo..a kao grupa ljudi koji bi trebalo dai maju para...mada valjda je sad losiji izbor pa nije samo udjes i kupis nesto lepo nego treba da se trudis...a nisam ni sama bila nesto zanimljiva :)
 
ma bitno je da skinesh kurje ochi ako si u sandalama.....mada sto je i to bitno, el im nosish neku poklonchinu? nosish. prema tome shta te briga, idi da jedesh i igrash kolo
ces moci da igras kolo u tim sandalama, i uopste da djuskash..da se ne pokida kaisic
ili je neka moderna varijanta svadbe pa javi kakva je organizacija.
 

Back
Top