Champions Leauge winners of 2006 is FC BARCELONA

Da li je Barcelona osvojila LS uz pomoc sudija?


  • Ukupno glasova
    8
  • Anketa je zatvorena .
Nenade, ti stig`o malo da proslavis uspjehe Barse s nama....... :grin:
Dobra utakmica ali nijesam bas nesto odusevljen igrom Barse......i opet igrac vise......uh, ala imaju srece......od noge Almunije odbija se lopta u gol......a 1. gol - kakva greska Almunije(nije pokrio blizi ugao)
No sve ce to da sredi Celzi......ima vremena :lol:
 
Rekao sam sinoc i opet govorim, Eto je presao odbranu Arsenala i presao i Lemana a ovaj ga uhvatio za nogu, trebao je lepo da pusti Etoa da zavrsi akciju a ne da ga hvata za nogu...i tu je Barca pokradena, mesto da sudija pusti nastavak akcijei da prizna gol, on daje crveni karton i slobodan udarac...Sve cestitke Arsenalu odlicno su se branili do 75-og minuta ali ipak Barca je Barca




NAPRED BARCAAAAAAA
 
milslim da bi bilo bolje za arsenal da je sudija priznao gol a lehman dobio zuti.... pokazali su da mogu i da stvore prilike i daju gol i sa igracem manje,a sta bi bilo da ih je ostalo jedanajs...nesto su henry i wenger pljuvali na sudiju da je prvi gol iz ofsajda*eto...).... koliko god lepo igrala barcelona, mislim da nisu zasluzili sve ovo jer su imali veliku pomoc sa strane....

Larson je i dalje jedan od najjacih napadaca na svetu...steta sto ga vise necemo gledati....
 
u Barseloni su sjajno odigrali Eto,Larson,Valdes,Beleti,R10, ali i svi ostali.
kako je Eto izjavio to nije bilo njegovo vece, niti Ronaldinja,Beletija, vec vece Barselone.
177139331446c54432aab4887501776.jpg
 
Norveški sudija Terje Hojge priznao je da je napravio grešku pošto je ranije svirao faul Arsenalovog golmana Jensa Lemana i tako sprečio Barselonu da postigne prvi gol na finalu Lige šampiona.

“Moram da priznam da sam prerano svirao, jer sam bio previše koncentrisan na ono što se dešavalo na terenu. Golman je oborio igrača, ja sam odmah reagovao i nisam sačekao da vidim gde će se lopta odbiti”, rekao je Hojge norveškom tabloidu “Verdens Gang”.

treba imati muda i priznati
 
68Charger440:
Kad bi ti samo znao koliko si jadan.

Sta je tvoj problem covece? Jel se ti ovako ponasas prema svima koji mrze Barcelonu? Na tvoju zalost mrzim Barcelonu i pisacu o njoj sto god pozelim isto kao sto i svi ostali pisu o klubovima koje vole/mrze. Tek tako da ti kazem da se pomiris sa tom cinjenicom i da ne ocekujes nesto drugacije.



Ma mozes da mrzis Barcu koliko hoces, ja sa tim nemam nista, ali mnooooogoooooooo pricas gluposti...
 
Barsa je napokon na krovu Evrope.To je trebalo da bude proshle godine ali......zato je ove.Bila je sjajna utakmica do samoga kraja.Iako sam navijach Barse moram priznati da me je u dresu Arsenala,Anri zadivio i da u koliko bude nastavio sa dobrim partijama naredne sezone bice mrtva trka izmedju Ronaldinha i njega za najboljeg igracha svet,ako vec nije mrtva trka! :D

We are the chapionssssss Ale ale!
 

Back
Top