SKIDANJE CRNE FARBE????

akica77

Obećava
Poruka
68
E ovako drage moje..Pirodna sam plavusa ali se vec 8 godina farbam u crno .Dosadilo mi je da budem crnka ali svi mi govore da moram da pustam svoju boju .Pokusala sam 2 mjeseca ali stvarno neuredno izgledam sa onim svijetlim izrastcima.Postoji li nacin da skinem ovu dosadnu crnu boju u roku od npr. 15 dana i ponovo budem plavusa ili bar brineta.Pomagajte :)
 
akica77:
E ovako drage moje..Pirodna sam plavusa ali se vec 8 godina farbam u crno .Dosadilo mi je da budem crnka ali svi mi govore da moram da pustam svoju boju .Pokusala sam 2 mjeseca ali stvarno neuredno izgledam sa onim svijetlim izrastcima.Postoji li nacin da skinem ovu dosadnu crnu boju u roku od npr. 15 dana i ponovo budem plavusa ili bar brineta.Pomagajte :)
Da li si probala vanish?
Na TV-u se kunu da otklanja sve fleke, a ne skodi prirodnoj boji...
 
akica77:
E ovako drage moje..Pirodna sam plavusa ali se vec 8 godina farbam u crno .Dosadilo mi je da budem crnka ali svi mi govore da moram da pustam svoju boju .Pokusala sam 2 mjeseca ali stvarno neuredno izgledam sa onim svijetlim izrastcima.Postoji li nacin da skinem ovu dosadnu crnu boju u roku od npr. 15 dana i ponovo budem plavusa ili bar brineta.Pomagajte :)

drzim ti fike :wink: :D
 
ja mislim da je taj skidac boje naobicniji blans...
ja isla iz crne u smedje ali sam imala kratku kosu...bila sam jedno dva meseca uzasno sarena i prelivala sam se u svim nijansama...bilo je tu crne, crvene, smedje a ponegde i musavo plave, gde sam uspela bas da se izgorim...
nego mi frizura bila u nejednakim cupercima pa sam se pravila da sam to tako htela...
posle dva meseca sam se ofarbala u smedje i malo se ujednacilo...
 
akica77:
Zift sam crna.To za satiranje isto ti nije losa ideja mada ni ja ne znam koja bi to boja mogla odgovarati.Ma da mi je doci bar na boju cokolade samo da nije vise crna

moja drugarica je bila zift crna, izvukla je pramenove boje cokolade. ne pada joj na pamet da se farba vise u crno. boja cokolade moze da se izvuce.
 
rnixon:
Mozda je bolje da odes kod frizera, ja ne bih to sama kod kuce, cudo mozes da napravis
Ma otici cu do frizera ali svi oni pricaju kako to steti kosu bla bla bla.Rade li to frizeri ili ne rade uopste ?Trenutno nisam u yugi idem dole za mjesec dana .Po vasim odgovorima ipak vidim da je izgleda nemoguce brzo iz crne postati svjetlija .
 
akica77:
Ma otici cu do frizera ali svi oni pricaju kako to steti kosu bla bla bla.Rade li to frizeri ili ne rade uopste ?Trenutno nisam u yugi idem dole za mjesec dana .Po vasim odgovorima ipak vidim da je izgleda nemoguce brzo iz crne postati svjetlija .

postepeno ces uspeti. probaj sa pramenovima za nijansu svetijim, pa posle jos svetliji, pa ces na kraju izvuci. trebace ti vremena ali uspeces.
 

Back
Top