KO TO TAMO PEVA

C

CaLiMeRo

Gost
Poslednjih petnaestak minuta pevam.
Ne pamtim kad sam poslednji put pevala naglas...
Inače to radim u kupatilu, dok se tuširam.

Dakle, devojke ŽK, pevate li? :D Koje pesme i u kojim situacijama? :D

Za one koji ne pevaju, kako izražavate svoju radost i zadovoljstvo?
Ja se smejem i brbljam, i ako nema ljudi okolo - peeeeeEeeevaaaaAaAaaaam. :wink:


P.S. I još me zanima da li ste nekada pevale u horovima? Koji glas? Me alt. :wink:
 
Pozdravlja te jos jedan alt. :razz: Skolski hor. :lol: Za odsustvovanje sa casova, dusu dalo. Pevam stalno. Svako jutro se budim sa hitom dana u glavi. A najvise u kolima, tokom voznje, otkacim muziku do daske i pevam na sav glas. :-D
 
još jedna pevaljka altuša:lol:
i ja se derendzam na sav glas u kolima.
u kući pevušim prateće vok.stalno...:lol:
sad mi svira stivi niks...idealna za podpevku:lol:
odo da radim,pevam....
 
Uopste nemam glas za pevanje, na zalost, bas bih volela da umem :-(
U Osnovnoj skoli sam se trpala u hor posto poto, pa kad smo krenuli na neko takmicenje nastavnica koja je drzala hor mi rekla da samo otvaram usta ... :D :D :D
 
Ni ja nemam sluha ni glasa, katastrofa:lol: Što kaže moj muž - lepo ti pevaš, samo te nije baš lepo slušati:lol:

Ali kao i većina pevam u kolima kao luda, k'o velim tad nikog ne maltretiram8-)
A pevušim sad i svom detetu, sve dečije pesmice kojih se setim:smile:
I ponekad kad sam sama kod kuće odvrnem muziku pa isto pevam punim plućima; uglavnom dok spremam, tako mi onda lakše... Zato i ne volim da spremam kad ima još nekog u kući:razz:

U kupatilu nikad nisam pevala, još gore bude od sve te akustike:shock:
 
CaLiMeRo:
Poslednjih petnaestak minuta pevam.
Ne pamtim kad sam poslednji put pevala naglas...
Inače to radim u kupatilu, dok se tuširam.

Dakle, devojke ŽK, pevate li? :D Koje pesme i u kojim situacijama? :D

Za one koji ne pevaju, kako izražavate svoju radost i zadovoljstvo?
Ja se smejem i brbljam, i ako nema ljudi okolo - peeeeeEeeevaaaaAaAaaaam. :wink:


P.S. I još me zanima da li ste nekada pevale u horovima? Koji glas? Me alt. :wink:


Ja sam nekada pevala u horu ''Lola'' i bila sam prvi sopran ....

Ne pevam dok se tuširam, ali pevam kad god sam lepo raspoložena. Mada, ima trenutaka kada pevam i kad sam tužna ... neke srcolomne pesme. Definitivno pevanjem izražavam svoje raspoloženje.
 
e ,a mislila sam da nisam normalna (zargonski) shto pevam na ulici ...hehehe , pa kad provalim da neko ide iza mene ,ja se ucutim .... super....ja bash volim da pevushim .. i izvezbala sam ,pa sad i lici na neshti ,inace nemam neke tzv. glasovne mogucnosti....
 
http://www.sendspace.com/file/z7q8k1


evo još jedna...i dosta za danas:
5.gif


i dokle će bre ova kiša....
 
Yao, i ja pevam na ulici...doduse "tiho"... a izaberem neku pesmu u ritmu svojih koraka.
A smesno mi je kad pomislim kako izgledam nekome ko prolazi drugom stranom...kao "vidi ovu nesrecnicu, prica sama sa sobom..."

A pevam i u kupatilu, pevam dok perem sudove (peti opstinski, privredni, Vrhovni...), dok perem prozore-tad cak i igram (sad bi neki zlobnici rekli "to bas i nije tako cesto")...

Kad sam ljuta ili besna onda pevam neke agresivne pesme, brzeg ritma i explicitnih textova (dodji ' vamo da ti rascooopam glaaaavu)...

I u horovima sam bila, od amaterskih skolskih do "profesionalnih"...alt.

Ja imam fantasticne glasovne mogucnosti, ogroman raspon kristalne boje glasa...
 
Pevam samo u sebi :D . Nemam ni sluh, ni glas, isto mi je neostvarena zelja da me prime u skolski hor, mozda jos ima vremena da se uvalim u crkveni hor, ne bi valjda odbili vernika :smile: ;-) I na karaokama izbegavam da pevam.
 

Back
Top