Ukrajinski premijer uz Srbiju

Više bih voleo da je francuski, britanski i nemački, ali danas se ničija ruka ne odbija.
k025.gif
 
Pa svako ima svoje Kosovo.

Ruja Putin je nesto pametno uradio. Nije hteo da se mesa, samo je rekao "Kako sa Kosovom, tako sa bivsim republikama SSSR'

Onda su zapadnjaci skocili "ma to nij eisto, za Kosovo ce biti izuzetak"
Ovaj nij enista odgovarao
Nakon sedam dana, Rumunski predsednik (moldavija/transdnjestrija situacija) je rekao "kosovo je deo Srbije"
Onda us poceli Gruzinci, Ukrajinci, Moldavci itd...

Drazi je njima Transdnjestar od Vasingtona.
 
Alekasandar2:
Pa svako ima svoje Kosovo.

Ruja Putin je nesto pametno uradio. Nije hteo da se mesa, samo je rekao "Kako sa Kosovom, tako sa bivsim republikama SSSR'

Onda su zapadnjaci skocili "ma to nij eisto, za Kosovo ce biti izuzetak"
Ovaj nij enista odgovarao
Nakon sedam dana, Rumunski predsednik (moldavija/transdnjestrija situacija) je rekao "kosovo je deo Srbije"
Onda us poceli Gruzinci, Ukrajinci, Moldavci itd...

Drazi je njima Transdnjestar od Vasingtona.

Samo jedan veliki problem. Politika SAD se ne zasniva na načelima i principima, već grade svoju politiku od slučaja do slučaja! Tako da neće biti nikakve refleksije. Bojim se da ćemo se opet opeći na rusku "podršku".
 
Tacno

Ali jedna izjava Putina (zapamti staro KGB-ovko njuskalo) "Kako sa Kosovom tako sa drugima".
Nakon toga se nije upustao u rasprave, pa su onda zapadnjaci morali malo da se koriguju, a izazvao je lavinu negodovanja na Kavkazu i istocnoj evropi.

U prevudu "Mozemo da vam nanesemo potezom pera vise stete nogo sto vi mozete nama"
 
Ma prazna proseravanja. Kosovo samo formalno je jos srpsko. Ljudi ajd da se ne zaludjujemo kako moze da bude srpsko kad dole nema 10% Srba sad. Pa zar zelimo da nam kroz 10 godina predsednik Srbije bude Hajradinaj ili Taci. Ma oterajmo govna. Pustimo ih same sve. A srbija ce iako mala da ojaca i postane lider u vemu u regionu sa visokim nacionalnim ponosom i moralom! Pazite sta vam kazem svi ce se oni jedbnog dana vratiti Srbiji na kolenima!!!!!! A mi sada use i u svoje kljuse radi radi i samo radi
 
neboysha:
Ma prazna proseravanja. Kosovo samo formalno je jos srpsko. Ljudi ajd da se ne zaludjujemo kako moze da bude srpsko kad dole nema 10% Srba sad. Pa zar zelimo da nam kroz 10 godina predsednik Srbije bude Hajradinaj ili Taci. Ma oterajmo govna. Pustimo ih same sve. A srbija ce iako mala da ojaca i postane lider u vemu u regionu sa visokim nacionalnim ponosom i moralom! Pazite sta vam kazem svi ce se oni jedbnog dana vratiti Srbiji na kolenima!!!!!! A mi sada use i u svoje kljuse radi radi i samo radi


U Kanjizi ima 30% Srba.
Cija je Kanjiza?

Za Kosovo vazi isto.

P.S. nekada je Banat bio vecinom Svapski... pa je sada ponovo Srpski... Tako ce i Kosovo.
 
Alekasandar2:
U Kanjizi ima 30% Srba.
Cija je Kanjiza?

Za Kosovo vazi isto.

P.S. nekada je Banat bio vecinom Svapski... pa je sada ponovo Srpski... Tako ce i Kosovo.

ma, aco pribojavam se nešto :-(

gledam ođe oko mene, umojoj zgradi tri porodice sa Kosova, došli lepo, tamo na miru popordavali stanove, ovde kupili i ybe im se da se vrate, a što bi ?!

susedna zgrada do moje isto jedno pet-šest porodica pokupovalo stanove, poazapošljavalo se i ybe im se za povratak.

iza naših zgrada neke barake od propalog preduzeća, napuili ih i prepunili romi iz Mitrovice, skupljaju papir i ne ybu da se premeste u neki kolektivni centar - oće tu ugradu mogu skupljati papir i živeti. jednu porodicu od njih sam malo bliže upoznao. čiča od jedno sedamdesetak godinica (otac familije) sagradio kućicu u obližnjem zaseoku i čeka samo da ju "pokrije" (nisam biJo tamo da gledam) pa da preseli porodicu , ybe mu se za povratak na kosovo.

brat jednog kosovara kad je dolazio prvo je slao šlepere i šlepere robe koje je ovaj dočekivao i sad su u najužem jezgru grada gde kv met košta oko 5oo jevreja kupili plac i grade tržišni centar ybe im se za povratak.

mislim, ako nema ko da se vrati kako misliš organizovati vlast sa takvim skorom u pokrajini ?!

a, pomalo me plaši i pomisao da bi neko od nji'ovih lidera mogao biti moj predsednik (i od ovoga je previše :-( )

mislim ....pa neznam :-(
 
snis:
ma, aco pribojavam se nešto :-(

gledam ođe oko mene, umojoj zgradi tri porodice sa Kosova, došli lepo, tamo na miru popordavali stanove, ovde kupili i ybe im se da se vrate, a što bi ?!

susedna zgrada do moje isto jedno pet-šest porodica pokupovalo stanove, poazapošljavalo se i ybe im se za povratak.

iza naših zgrada neke barake od propalog preduzeća, napuili ih i prepunili romi iz Mitrovice, skupljaju papir i ne ybu da se premeste u neki kolektivni centar - oće tu ugradu mogu skupljati papir i živeti. jednu porodicu od njih sam malo bliže upoznao. čiča od jedno sedamdesetak godinica (otac familije) sagradio kućicu u obližnjem zaseoku i čeka samo da ju "pokrije" (nisam biJo tamo da gledam) pa da preseli porodicu , ybe mu se za povratak na kosovo.

brat jednog kosovara kad je dolazio prvo je slao šlepere i šlepere robe koje je ovaj dočekivao i sad su u najužem jezgru grada gde kv met košta oko 5oo jevreja kupili plac i grade tržišni centar ybe im se za povratak.

mislim, ako nema ko da se vrati kako misliš organizovati vlast sa takvim skorom u pokrajini ?!

a, pomalo me plaši i pomisao da bi neko od nji'ovih lidera mogao biti moj predsednik (i od ovoga je previše :-( )

mislim ....pa neznam :-(


Moj emesto je pre II svetskog rata imalo 35,000 stanovnika.
Posle II svetskog rata 20,000.

razlika su nemci

Shvatas?



Inace si u pravu, ja bih jednostavno pohapsio one koji su siptarima prodali stanove.
Saradnja sa neprijateljem.
Inace to su Srbi radili i za vrame II svetskog rata, ali su komunisti doneli jedan po meni politicki ispravan zakon:

"Zakon o nevaznosti pravni spisa i norma pocev od 6. aprila 1941. godine i za vreme neprijateljske okupacije."
Bilo je dovoljno da podnesez zalbu opstinskom sudu da te neko primorao da prodas kucu i automatski bi se ponistavao ugfovor, on osudjivan (ako dosje do toga) kao kulak i saradnik okupatora, tebi vracana imovina, li nisi bio duzxan da vratis novac.

Moj deda je tako morao da proda jednu od kuca, ali cim su dosli komunisti tog sto je kupio pitali su "jeli ti dok smo mi krvarili si kupovao kuce?" 2 godine i uzeli mu kucu.
 
Alekasandar2:
Moj emesto je pre II svetskog rata imalo 35,000 stanovnika.
Posle II svetskog rata 20,000.
razlika su nemci
Shvatas?
Inace si u pravu, ja bih jednostavno pohapsio one koji su siptarima prodali stanove.
Saradnja sa neprijateljem.
Inace to su Srbi radili i za vrame II svetskog rata, ali su komunisti doneli jedan po meni politicki ispravan zakon:
"Zakon o nevaznosti pravni spisa i norma pocev od 6. aprila 1941. godine i za vreme neprijateljske okupacije."
Bilo je dovoljno da podnesez zalbu opstinskom sudu da te neko primorao da prodas kucu i automatski bi se ponistavao ugfovor, on osudjivan (ako dosje do toga) kao kulak i saradnik okupatora, tebi vracana imovina, li nisi bio duzxan da vratis novac.
Moj deda je tako morao da proda jednu od kuca, ali cim su dosli komunisti tog sto je kupio pitali su "jeli ti dok smo mi krvarili si kupovao kuce?" 2 godine i uzeli mu kucu.


sve to stoji, ali mala kvaka: neko mora podneti zahtev. a ove moje komšije to ne nameravaju. komšiji ispod mene lepo. prodao stan, kupio ovde drugi, zivi sa majkom, prima platu (zaposlen u EPS-u) i nema nikakvih obaveza prema državi. kad dođe vreme, kazaće ima bay bay i do qrc. :-(

mislim, zanosio sam se mnogoo, ali kad sam upoznao ove. ybt, imali pravo kupiti neka kola na zeleni karton. sa nekoliko familija sam mnogo dobar. misliš da je iko rekao: "komašo, evo ti karton, kupi...", ali je zato jedan od navedenih (onaj sa trgovinskim centrom) pokupio SVE zelene kartone i preprodavao kedno desetak automobila. rok za tu transakciju biJo jedno 2 nedelje i on je to stigao. nek' je biJo dobar 200 jevreja po komadu (a i više je) računaj.

znači, imaju nešto što mi ne razumemo :-(
 
Pazi, jos i Ukraince da slusamo....................

Pa, ovi satro Srbende i ne znaju da su Ukrajinci mahom Katolici, i to najljuci........za vreme WW2 su se ponasali ko Ustase u Jugi...........................

E, posto je njima svako ko je bio u SSSR ,automatski gotivan lik............primili bi savete i od Mesica....
A i od onog Maksa Luburica , da je ziv............samo da je bar mesec dana bio u Rusiji, odma je gotivac...........

Da nije i Ukrajina, bratska zelja??????
Da nisu i Ukrainci, braca pravoslavci????

Mozda neko misli da nam Ukrajina zeli dobro??????.......Neka kaze , kakve mi to imamo prijateljske veze sa tim, SOVJETSKIM USTASHAMA?????????????
 

Back
Top