znaci...

nezavisna Crna Gora?


  • Ukupno glasova
    47
  • Anketa je zatvorena .
Crna Gora je srpska pokrajina i samo kao deo Srbije moze bii u drzavi sa Srbijom. Ostale zajdnice i federacije ne dolaze u obzir tako da u ovom slucaju moram da glasam za nezavisnu Crnu Goru. Morao sam da napisem obrazlozenje jer se uopste ne slazem sa tom politickom stranom u Crnoj gori. Inace podrzavam izjave velje Ilica i cedomira Antica o buducnosti Crne Gore ukoliko ostane u zajednici. Jos jednom se izvinjavam zbog mog posta moderatoru teme!
 
batka_mija:
nema pisanja i rasprave... samo glasajte...

Mora malo i pisanija da bidne...

grbsrbije9wr.jpg
 
serb_pagan:
ti nisi iz srbije???
Jesam, malo sam nesrecno sastavila ovu prtethodnu poruku :roll:
Mislila sam, ne mogu da odlucujem na referendumu u Crnoj Gori, u Srbiji nikada nije ni bilo nekog referenduma, pa da nas neko neshto pita........
Znaci, na to sam mislila.
Inace, moja prabaka (majka moga dede koji je ziv) dosla je ako 18-godisna. devojka iz Crne Gore iz cuvenog plemena Pipera (Piperica) tako da u neku ruku vodim poreklo iz Crne Gore.
 
Plava Bilja:
Inace, moja prabaka (majka moga dede koji je ziv) dosla je ako 18-godisna. devojka iz Crne Gore iz cuvenog plemena Pipera (Piperica) tako da u neku ruku vodim poreklo iz Crne Gore.

vauuuuuu...to mu dodje kao neko plemstvo...moji preko caletove strane iz prishtinskog kraja..nemam crnogoraca u lozi..osim supruge :D
 
Зашто питање за анкету није гласило рецимо "независна СРБИЈА", овако би ја требао да се у Србији изјашњавам да ли сам за независну Црну Гору.Ван памети...за независну СРБИЈУ ДА!
 
decko, nemo' mi pricas mnogo tu nego glasaj... jel si glasao? jos dva dana do konacne odluke... pa sta ce ovo biti ljudi moji... pa stvarno, stvarno... i nemo' mi se mesas u bizMis!!! ;-)
 
batka_mija:
decko, nemo' mi pricas mnogo tu nego glasaj... jel si glasao? jos dva dana do konacne odluke... pa sta ce ovo biti ljudi moji... pa stvarno, stvarno... i nemo' mi se mesas u bizMis!!! ;-)


Nisi preMcizirao jel računaš PRAVU anketu, missim važeću, jali ovu virtueJelnu?
:lol:
Glaso, glaso...
Pa makar ti izgubio sve pare!
:lol:
 

Back
Top