Torbica sa sminkom

gost 52128

Iskusan
Poruka
6.693
Da li vam se desilo da nekada vidite neciju sminku pre nego sto upoznate doticnu?
I da li donosite neke zakljucke na osnovu iste i koliko su tacni?
Meni se to desilo dva puta i u oba slucaja su moji zakljucci - da ne kazem njuskanje - bili tacni.

Jednom sam spazila, u stanu tadasnjeg decka, kozmetiku njegove bivse. Kad sam videla taj uzas - odvratan neseser, nepoznata sminka, sve nekako ruzno i musavo, nemam reci - odmah mi je bilo jasno da od nase ljubavi nista biti nece (sa tom bivsom je bio pet godina). I kad smo se bolje upoznali - bilo je tako - ta bivsa je bila ista kao torbica a on - i dalje zaljubljen u nju. Onaj drugi slucaj - kod mog druga - je bio obrnut: prekrasno kupatilo, divne kremice - i carobna vlasnica :)
 
muvalo:
Da li vam se desilo da nekada vidite neciju sminku pre nego sto upoznate doticnu?
I da li donosite neke zakljucke na osnovu iste i koliko su tacni?
Meni se to desilo dva puta i u oba slucaja su moji zakljucci - da ne kazem njuskanje - bili tacni.

Jednom sam spazila, u stanu tadasnjeg decka, kozmetiku njegove bivse. Kad sam videla taj uzas - odvratan neseser, nepoznata sminka, sve nekako ruzno i musavo, nemam reci - odmah mi je bilo jasno da od nase ljubavi nista biti nece (sa tom bivsom je bio pet godina). I kad smo se bolje upoznali - bilo je tako - ta bivsa je bila ista kao torbica a on - i dalje zaljubljen u nju. Onaj drugi slucaj - kod mog druga - je bio obrnut: prekrasno kupatilo, divne kremice - i carobna vlasnica :)


Ne bih baš rekao da je normalno da svom frajeru gledaš torbicu sa šminkom, osobito ne pre upoznavanja, zar ne







-gadan deda rastem-
 
Ima istine u tome - ja baš ne volem aljkavuše... baaaahhh - sećam se u srednjoj (40 devojčica u razredu) i sve se kao šminkaju oko treće, četvrte godine nema pernica na klupi nego sve neki neseseri, lete ogledalca sa svih strana, sjajevi za usne - torokanja non-stop...
Bilo je par njih koje otvore svoja mala carstva i baš za smrdi na ustajalu šminku - face im smrde na one kostove pudere a o sjajevima da ne pričam - one Laura varijante koje ne mogu da se nose u rančiću jer posle desetak dana to baš, baš.... i stave to na svoje male, napućene usne...

Zato sam ja omrzla šminku i dugo nisam htela da stavim ništa na lice.

A govorile su i o osobama dosta - baš tako kao što ti kažeš :P
 
Jel' da? :) Ne shvatam to kao neki prostakluk - nego posto i sama dosta razmisljam o kozmetici - onda mi to dodje normalno ...
Pa i delim kupatila na inspirativna i neinspirativna. Meni je i inace to jedna od najdrazih prostorija u stanu - moze da bude pravo malo carstvo :)
 
Da bre, to što ljudi sve drže u njima govori dosta o osobama :lol:
Ja sam imala drugaricu koja je imala preko celog zida policu punu dezodoransa, kao na rafu - i ja sva oduševljena podignem jednu - prazna, drugu - prazna... Ma sve sam ih čačnula i sve su bile prazne osim one jedne što je stajala na veš mašini :lol:
 
Da, naravno, ne cini ga sminka kao sto ga ne cini ni odelo... ali moze nesto da se zakljuci. Ako neko ima mnogo skupe i samo skupe sminke - i to je sumLJivo :) Ali mozes da vidis da li je neko kozervativan - proizvodi samo jedne linije - da li voli da eksperimentise - da li prati modu (ima najnovije mleko za telo!), koji deo tela mu je fetish (dva seta za negovanje stopala) , da li sminku i kozmetiku koristi na cisto praktichan nacin (ima od svega po jedno - koliko joj je potrebno) ili ima jos i gomilu nepotrebih pizdarijica koje kupish u naletu entuzijazma u parfimeriji itd.

Kad sam napisala o onom neseru gore, imala sam u vidu jedan zaista grozan neseser - nikad se u svom (poduzem) zivotu sa nechim takvim nisam srela. Stvarno je bio sasvim van uobichajenog, prilicno sirokog izbora....
 
ova o kojoj ja pricam verovatno kupuje samo ono sto vidi na TV-u...
vec mi je 17 puta rekla kako ona ima 50 (u pocetku je pricala 30) "original" parfema! a druga koleginica joj kaze : ja samo originale i imam, koji su to sto nisu originali!
loodilo, sta da vam pricam...i, onda se nadje neko pametan da pita sta ces na forumu? :lol: :lol: :lol:
 
muvalo:
banovan korisnik:
Ne bih baš rekao da je normalno da svom frajeru gledaš torbicu sa šminkom, osobito ne pre upoznavanja, zar ne

Ishla sam da pishkim - neseser je bio otvoren - nisam preturala, samo sam primetila sta je oko mene.



sam ja lud ili :-? :? :confused:

hoću da kažem 'bem ti frajera ako ima torbicu sa šminkom osim ako nisi lezbos pa ti ti to normalno








-gadan deda rastem-
 
najveća tragedija glede kozmetike koja mi se desial bilo je kada mi se prosula senka (prethodno se izmrvila pa se otvorial kutijica! :shock: ) po mom omiljenom neseseru iz stud.dana - bio je u obliku tašnice, i nije mu još bilo vreme da ga menjam :cry: Ali sam morala - nikako nije moglo da se opere (tamno siva senka).
Sada menjam nesesere skoro istom brzinom kao tašne - i jop gledam da se uklope u koncepciju! Plavi ta kremice, gelove i lekove, narandžasti za mejkap...a šminku koju nisam korsiitla duže od tri meseca bacim mirne duše. Kao i onu koja se smrvi/polomi. I nemam no name mejkap...
a kupatilo je RAJ, i treba da izgleda lepo :P
Imam slike svog kupatila od ranije...i baš volim da ih pogledam - da vidim koje sam proizvode koristila. Sliek su nastale slučajno - nešto sam se zezala kad sam dobila novi aparat, a ovde je bilo dovoljno šareno po mom Vkusu pa sam kliktala :lol:
 
:) Muvalo....ti si bila u stanu svog budućeg dečka koji je tada još bio u vezi sa svojom bivšom devojkom? :P To nam govoriš, jel da, kako je bila aljkavuša isto ko i njena torbica sa šminkom? :P Aaaaaaa......muvalo! :lol:
 
@Betty,
Ma, ne. Ja sam vec bila njegova nova devojka ali su kod njega na gajbi jos bile njene stvari - pet godina su bili zajedno...
@Bastovan
Kamo lepe srece da je i taj decko imao svoj nesesr! Sa sve sminkom! Bio bi bolji covek, cak i ako bi bio malo feminiziran!
 
Više volite da preturate po stvarima, nego 'leba da jedete.
Mislim da mi je svaka overila korpu sa prljavim gaćama, a o ormarićima u kupatilu da ne pričamo.
Ja sam imo princip da cica koja se ne divi mojim filmovima i knjigama, naspusti trajno gajbu nakon odjebavanja.. ajde, bre..
A možda je šminka mamina, ili sestrina.. mislim...kFočke jedne :lol:
 
Gazdo, o tome ne treba pričati, podrazumeva se. Moonjo moja :D

MuHalo, jeeeeee l ' ? Pa, možemo da se nađemo na merenju. Ukolko se ne radi o metraži, nemamo šta da uporedimo, dabome : )

I nemoj sada da me grdiš, "što si hebo kad su bile neinteresantne"?... radilo se o sexu, a ne o čitanju, ali opet..čovek se ponada da će neka cica da izrazi interesovanje i prema nekim drugim sadržajima prostora, osim garderobnog, kuhinjskog dela i toaleta :lol:

Kad sam našao takvu, više je nisam pustio da ode. Eto, malo patetike, ali to je istina..

I nemoj da šešbri poruke, i ja sam moonjočitač. To mi je od Gazde..:razz:
 

Back
Top