Vas omiljeni zanr...

Ne postoji najbolji zanr.Najbolji je onaj u zavisnosti od tipa igara koje volis-nekom pucacine,nekom strategije,nekom sportske,nekom simulacije......
Meni je najbolji dobar stari RPG-Fallout,Diablo,Baldurs Gate,Icewind Dale,......i svi njihovi nastavci.
 
@fantom firestarter

Tema "najbolja igra" je zatvorena jer je ista vec otvarana 5 puta.
Tema "mame 32" je zatvorena zbog lose koncepcije i izuzetno nepreciznog nacina na koji je postavljena.
Tema "najposecenija strana" zatvorena zbog potpune besmislenosti.
Tema "Kako da pokrenem star wars empire at war?" zatvorena zbog ne postovanja zakona protiv piraterije*-procitati pravilnik foruma Krstarice.
Tema "kako da pokrenem sweaw 2"-isto kao iznad.
Tema "najbolji zanr" ce ostati otvorena ali cu joj promeniti naziv.

Molio bih te samo da pre postavljanja sledece teme,a imam neki osecaj da ce to biti vec u narednih sat-dva,procitas pravilnik foruma i koristis "pretragu" da ti se ne bi desilo da otvaras teme koje vec postoje ili nisu u skladu sa pravilnikom.

Inace,prema pravilniku foruma Krstarice,koji ste pristali da postujete kada ste se prijavljivali na forum,nisam u obavezi da opominjem ni upozoravam bilo koga na bilo sta.
Takodje,nisam u obavezi ni da objasnjavam zasto je neka tema zatvorena a neka ne.
Obavezno stivo za clanove foruma:
.http://pomoc.krstarica.com/?action=article&cat_id=005&id=223

Smajlije te ja castim...

e025.gif
 
Najvise volim avanture, a kad imam vremena na pretek, pa posle 2h lupanja glavom za dve zagonetke volim da odigram po neku voznju = tri prsta i teraj.
A kad se okupi ekipa, pa zaposednemo igraonicu (za DZ naravno) kad se svi razidju onda naravno warcraft opicimo do zore.
 
Sportovi, bilo koji. Zatim igre kao Knights of Honor ili Rome Total War, Age of Mithology(stara ali odlična igra) Simulacije ponekad igram(SIMS 2 i SimCity 4). E, da i poneku pucačinu kao što je Call of Duty 1 i 2
 
father:
@fantom firestarter

Tema "najbolja igra" je zatvorena jer je ista vec otvarana 5 puta.
Tema "mame 32" je zatvorena zbog lose koncepcije i izuzetno nepreciznog nacina na koji je postavljena.
Tema "najposecenija strana" zatvorena zbog potpune besmislenosti.
Tema "Kako da pokrenem star wars empire at war?" zatvorena zbog ne postovanja zakona protiv piraterije*-procitati pravilnik foruma Krstarice.
Tema "kako da pokrenem sweaw 2"-isto kao iznad.
Tema "najbolji zanr" ce ostati otvorena ali cu joj promeniti naziv.

Molio bih te samo da pre postavljanja sledece teme,a imam neki osecaj da ce to biti vec u narednih sat-dva,procitas pravilnik foruma i koristis "pretragu" da ti se ne bi desilo da otvaras teme koje vec postoje ili nisu u skladu sa pravilnikom.

Inace,prema pravilniku foruma Krstarice,koji ste pristali da postujete kada ste se prijavljivali na forum,nisam u obavezi da opominjem ni upozoravam bilo koga na bilo sta.
Takodje,nisam u obavezi ni da objasnjavam zasto je neka tema zatvorena a neka ne.
Obavezno stivo za clanove foruma:
.http://pomoc.krstarica.com/?action=article&cat_id=005&id=223

Smajlije te ja castim...

e025.gif
izvini,father,poludeo sam zbog mog fathera,inace necu otvarati nove teme jos nekih mesec dana.Hvala ti.
 

Back
Top