On,Ja,ona...?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Razmazena

Obećava
Poruka
78
Da li biste bile sa deckom koji ima devojku? Ja se vec 10 meseci (sa prekidima) vidjam sa takvim deckom i super nam je. Nisam zaljubljena u njega,jednostavno,dobro nam je kad smo zajedno i zajedno smo bez ikakve obaveze. 8-) Sta vi mislite o tome?
 
jesi ti otvorila ovo da se hvalish? ;-)
mislim kad sama kazhesh da ti to zapravo nije nishta posebno nego eto tako.

ja mislim da si ti ekstra kul i da su te stvari sega mega super :D
 
ko shto se za mog druga stalno lepe tako neke ribice a ima svoju vecj godinama, a ove otkinu potpuno kad chuju da ima devojku ne mozhe ih se otarasiti... ja reko daj ih meni :mrgreen: naravno, za'ebancija, nije lud, iskoristi on to. e sad koja je to fora s tim ribama, ne znam, kad se prilozhe na tako jeftinu dozu adrenalina.... kao "on ima ribu i vara je bash sa mnom" :shock:

auuuu :)
 
Razmazena:
Da li biste bile sa deckom koji ima devojku? Ja se vec 10 meseci (sa prekidima) vidjam sa takvim deckom i super nam je. Nisam zaljubljena u njega,jednostavno,dobro nam je kad smo zajedno i zajedno smo bez ikakve obaveze. 8-) Sta vi mislite o tome?

Све најгоре...А ти си...Знаш шта си....
 
... ajd sad ste je okarakterisali kao kurvu.
ajd molim vas. tako je zovite tek kad pochne nositi kurton i u shkolu.
mada ko zna.... :)

klinka. nishta vishe. nishta posebno.
 
ne mora da znaci da je ***** ako je sa tim deckom...svi dobro znamo ko su *****(zene koje svoje usluge naplacuju)
a sto se tice toga sta mislim o svemu tome,mislim sve najgore...i moja ortakinja to radi,mada je zaljubljena,za razliku od tebe,u tog decka...kako bi tebi bilo da si u nekog zaljubljena a on krese drugu...Izvinjavam se na recniku
 
zanimljivo je da sam baš danas razmišljala o tome..


ovako, sva moja razmišljanja na tu temu svela su se na ovo:
ako je ona, alijas druga, zaljubljena u dečka koji ima devojku i pristaje na takvu vezu

to je najveća ćurka u univerzumu

i feel pity

the end
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top