Da li vas boli dok vam ga uguruje?

noviii:
Da li vas boli kada vam ugura?
I koliko dugo mora da ugurava da vas ne boli?
Moja devojka kada joj ja ga stavljam,ona drzi ruke da ogranicava dubinu prodora i tek malo kasnije je spremna(mozda minut i po,dva,tri...).Da li je to ok tako?
(naravno bilo je rpedigre i mazenja isl..)
Zacudjujuce je prosto kako seo tome malo zna...nisam ja neki seksolog ili prostije receno strucnjak za takve stvari ali bilo bi lepo da se ovakvo pitanje postavi u rubrici zdravlje pa da neko objasni sta se desava...a moze da se desava svasta...ne treba odmah gubiti strpljenje i misliti da je smak sveta...kad se vama doticnima ne digne a i to se i te kako desava onda mi treba da imamo maksimalno razumevanje...nadam se da ces ga i ti imati...neki za tu predigru nisu ni culi pa se na primer i zbog toga moze desiti da se ocekuje izvestan bol i to se i desi...
 
Zavisi od devojke... uglavnom one mladje ume pomalo da zaboli pri tom ulasku... one starije se i ne sacaju da ih je ikad bolelo...
Daklem obavezna ti je malo duza predigra da se lepo pripremi... a imas te taktike... lagane, cim cim, celokupnu... Nisam pristalica nekog nabijanja odjednom... pogotovo ne na suvo...

PS Ako je konstantno nesto boli nek ide kod doktora... mozda ima neki problemcic koji joj oni mogu resiti za 5 min...
 
noviii:
Da li vas boli kada vam ugura?
I koliko dugo mora da ugurava da vas ne boli?
Moja devojka kada joj ja ga stavljam,ona drzi ruke da ogranicava dubinu prodora i tek malo kasnije je spremna(mozda minut i po,dva,tri...).Da li je to ok tako?
(naravno bilo je rpedigre i mazenja isl..)


au tebi mora da je mnooogooo veeeliki kad je boli. evo svi ti se divimo.

ccccc devojke devojke ....recite bre čoveku šta je hteo da čuje







-gadan deda rastem-
 
e mene jednom bolelo:lol: :lol: :lol:

bili mi u lovu...i bundeva me navatao u sred neke sume....i ebi ga....navalio me na neko trnje...pa pola sata UGURIVAO (kakav izraz...coveceeeeeee):lol: :lol: :lol: a mene boliiiiiiii,ma ocu da umrem.....dal bilo neko trnje,sta li je....al bolelo me bas....sva su mi se ledja izgulila....a on uguruje li uguruje:lol: ...i bas ga briga sto mene bole.....ledja:roll:

jes,tako je bilo...jel tako buki?:lol: :lol: :lol:
 

Back
Top