U sexu vi ste ..

Ujutro popijem sok, pročitam horoskop, pogledam kakva je biovremenska prognoza, pozovem mog astrologa, konsultujem se sa kondicionim trenerom , upitam za savet sportskog fizioterapeuta i onda svratim do njene mame da mi kaže u kakvom je rapoloženju bila ujutru, sve to bacim na papir rasporedim i kroz pola sata odlučim hoću li i koliko dugo ja voditi igru u seksu....

A , da . Pre konačne odluke pozovem i koreografa na folkloru , da čujem šta su radili , da bi znao koliko je izmorena moja mala....

Seksologa konsultujemo samo pred vikend, psihologa jednom u 15 dana, a jednom mesečno bacamo paru , pa pola/pola kome zapadne...
Pomoć prijatelja i pomoć publike nismo koristili....Mi smo samo 1/4 milioneri....
 
Diktiram ujednaceni inferiorni tempo... :lol:

Hehe, sad ce ti se javiti jedna koja ce reci "ja sam Hitler u sexu" :lol:

Bezveze bi bilo da je stalno isto... valjda je to kako vam dodje, kako pozelite... Mislim naravno da je za sam cin orgazma potrebno iskljuciti sve mozdane clije i ne misliti uopste o ritmu ni bilo cemu... sto najcesce podrazumeva i nesvesno sklapanje ociju i uzimanje ujednacenog ritma... :-)
 
Devilishgirl:
ja sam mrtva krava..ne reagujem.

hahahhahahahahahahahahahahahaaha
c008.gif
c008.gif
 

Back
Top