Far Cry

prvo otvori konzolu na tildu (`)
i kucaj god
i to ti je za neunistivost
ali se secam da je kod mog druga ova sifra radila a kod mene nije.:(
 
@fantom firestarter

...prestani da trolujes po temama i da mi solis pamet...

c019.gif
 
sifre ne rade u far cray koji je na 3 cd pa se raspakuje igra pa tek onda instalira,znaci da verzija ne prima chetas, ali zato imas trenara koji provereno radi, www.ggmania.com, ukucas far i skines nije veci od 100 kb i uzivaj kako sto sam rece !!!
 
Ne razumem koja je poenta sto ces sa cheats da predjes tako lepu igru,po mnei najbolji FPS do sada,ne znam ko ce da ga nadmasi,za par sati,sve protivnike potamanis,niko ti ne moze nista,,,
Besmisleno,ja sam koristio cheats smo kada stvarno nisam znao da resim misiju,ne u Far Cry nego u Vietnam-u kada si u onim tunelima,tunel rats,znate ko je igrao,pa ostanes bez municije,nisam mogao regularno da to zavrsim,nema svetlo natrci vijetkongovac na tebe samo tako a sa cheats za municiju,rokas,pa od bljeska metka vidis ispred sebe.
 
PredatorBG11:
Ne razumem koja je poenta sto ces sa cheats da predjes tako lepu igru,po mnei najbolji FPS do sada,ne znam ko ce da ga nadmasi,za par sati,sve protivnike potamanis,niko ti ne moze nista,,,
Besmisleno,ja sam koristio cheats smo kada stvarno nisam znao da resim misiju,ne u Far Cry nego u Vietnam-u kada si u onim tunelima,tunel rats,znate ko je igrao,pa ostanes bez municije,nisam mogao regularno da to zavrsim,nema svetlo natrci vijetkongovac na tebe samo tako a sa cheats za municiju,rokas,pa od bljeska metka vidis ispred sebe.




citas li ti sve postove ili samo prebacujws misom...PRESAO SAM IGRU I HOCU SADA SA SIFRAMA DA SE ZEZAM


nadam se da si procitao
 
PredatorBG11:
Besmisleno,ja sam koristio cheats smo kada stvarno nisam znao da resim misiju,ne u Far Cry nego u Vietnam-u kada si u onim tunelima,tunel rats,znate ko je igrao,pa ostanes bez municije,nisam mogao regularno da to zavrsim,nema svetlo natrci vijetkongovac na tebe samo tako a sa cheats za municiju,rokas,pa od bljeska metka vidis ispred sebe.

Vietnam ili Vietcong?
 
onaj trailer vietkonga, ili kako se to vec zove sto se dobije uz mafiju ima vrhunsku muziku, da ne zna ko kako se zove stvar ili ko je svira. Meni lici da bi to mogao biti Jimi Hendrih
a sto s tice far cry-ja imam tu verziju sto se otpakuje, i poslije 4-5 nivoa stalno mi pocela da izbacuje neku gresku
-critical exeption, cannot read memory,
pa da se ne bi ja nervirao mnogo pao je uninstall.
jel zna ko u cemu je stvar? Inace igrao sam je preko nepodrzanog openGL-a, a ne preko direct3d-a zbog graficke, ne znam je li to mogao biti uzrok...
 

Back
Top