Kako,gde i sa kim ce te docekati Novu Godinu?

neven

Aktivan član
Poruka
1.383
(Pod uslovom da se Nova Godina pise sa oba velika slova ali mrzi me da proveravam)Pa interesuje me sta planirate vi jer ja jos nemam nikakav dogovor.Ja bih hteo da se celo moje odeljenje skupi sto je na zalost nemoguce jer nam je jedna drugarica ponudila njenu kucu(i to besplatno) ali su se neki uobrazeni pobunili da tako nece da slave kao da je bitno gde smo a ne sa kim smo.Kao sto reko ja na ovo pitanje ne mogu da dajem odgovor ali valjda neko od vas ima nesto u planu i da mi da ideju... :?:
 
Jao, zar i vi.... ubedacicu se. Nemam pojma gde cu, a samo sto nije. Jos me nervira sto idemo u skolu 31. i to moja smena popodne, a cisto sumnjam da ce ista skracivati jer kad svi u gradu strajkuju - gimnazija ne strajkuje; kad svi slave dan prosvetnih radnika - mi radimo.... Brr!
P.S. Pise se Nova godina :wink:
 
Sporty girl:
Verovatno cu slaviti sa svojim razredom.Ja organizujem docek tako da nece propasti.Svaki put kad se nesto pokusas dogovoriti(za neku zabavu)uvek ce se naci neke iznimke kojima nesto neodgovara.Zato pokupi svoje nejbolje frendove i zajedno se dogovorite. :o
e da neki kao nece u kuci kod druga vec da se specijalno zakupi prostor,a kada resimo da zakupimo prostor onda oni nece kao ne pustaju ih matorci...
 
PREKO JEDNE ORGANIZACIJE CU PROSLAVITI NOVU U HAMBURGU.27 KRECEMO I USPUT SE ZADRZAVAMO U LJUBLJANI, POSLE CEO DAN U BECU I JOS NEKIM GRADOVIMA.30 smo tamo do 3-ceg a onda zavisi od vodje puta kojim putem se vracamo.
mislim da 125 evra nije puno,bicemo smesteni po porodicama i centrima.u pitanju je jedna od onih velikih molitvi za mir i dolaze mladi iz celog sveta.
svake godine drugi grad,aman ljudi malo za promenu svake godine isto...iznajmljivanje prostora,napijanje...nisam rekao da je to lose ali ovo mi je prilika da malo vidim sveta.uostalom ta molitva je nesto pozitivno a opet ne traje dugo,ostalo je zezanje,pa jos i drustvo!!! :P
 
neven:
(Pod uslovom da se Nova Godina pise sa oba velika slova ali mrzi me da proveravam)Pa interesuje me sta planirate vi jer ja jos nemam nikakav dogovor.Ja bih hteo da se celo moje odeljenje skupi sto je na zalost nemoguce jer nam je jedna drugarica ponudila njenu kucu(i to besplatno) ali su se neki uobrazeni pobunili da tako nece da slave kao da je bitno gde smo a ne sa kim smo.Kao sto reko ja na ovo pitanje ne mogu da dajem odgovor ali valjda neko od vas ima nesto u planu i da mi da ideju... :?:

Pozdrav, ja sam proslu novu godinu docekao sam u stanu sa DialUP-om, konektovan na krstaricinu pricaonicu (sta drugo da radim kad sam bio sam), ali bilo mi je lepo, nemas pojma koliko sam ljudi upoznao, a za narednu jos ne znam...
 
ne volim novu godinu 8)
al u svakom slucaju planirali smo da cleo drustvo ide kod mie-tj najbolje drugarice....bicu u vranju jer tada je raspust valjda :D :D :D :D
ma bice fino valjda.....
ako ostanem u bg..sa marijom i draganom(opet jedni od najboljih drugova),ne znamo gde...a i nema veze:p :))
a najbolje mi je bilo '02 kad sam tacno u 00:00 slomila ruku! :lol:
ma nova godina je dan ko i svaki drugi:p
 

Back
Top