Kako me prepoznati

Sad ce neko da ti se javi i da kaze imam beleg na dupetu... :lol: pa me nadji u masi... :lol:

Ne mozes nekoga da izdvojis iz mase dok ga ne upoznas... njegove osobine... Tek onda pocnes da kapiras kako je neko drugaciji ili isti kao drugi... mislim pricamo o slucajevima ne ofarbanim farbom preko lica i ostalo... :lol:

A kako tebe prepoznati u masi? :lol: Spadne ti stiklica u ponoc? :lol:
 
Petar_Pan:
Sad ce neko da ti se javi i da kaze imam beleg na dupetu... :lol: pa me nadji u masi... :lol:

Ne mozes nekoga da izdvojis iz mase dok ga ne upoznas... njegove osobine... Tek onda pocnes da kapiras kako je neko drugaciji ili isti kao drugi... mislim pricamo o slucajevima ne ofarbanim farbom preko lica i ostalo... :lol:

A kako tebe prepoznati u masi? :lol: Spadne ti stiklica u ponoc? :lol:


Naravno da mozes ,i naravno da to postoji. Zove se "Harizma" .
 
Ogromno istureno čelo (neko bi rekao da je deformisano)
Iz nekog razloga (možda baš tog) ljudi mi lako pamte njušku i sećaju se godinama...
Kako god da drastično promenim izgled, prepoznaju me.
 
Od letos sam promenila 7 različitih boja kose (šatirana, crna, boja čokolade, lešnik, tamno braon, pramenovi, plava), a frizuru 4 puta (duga kosa do struka, ultra-kratka, kratka-stepenovana, paž). Jednom je rođena majka prošla pored mene i nije mi se javila. Toliko o mojoj prepoznatljivosti.
 

Back
Top