Nesigurnost

Nisu samo muskarci nesigurni.I mi smo,ali ipak ako je neko nesiguran ili stidljiv
obicno mu treba malo podstreha,tajni signal,a nekad je dovoljan samo pogled;)

jedan mali je bio jako stidljiv,nije mi zao sto sam ga prva poljubila:D
to nikada necu zaboraviti;)
 
Pa ne ide ti to kao pojavis se i sad ti svi citaju misli...

Evo sta ti komsinica kaze.... :wink:

Mali signali su S.O.S. za ljubav
taj dim cigarete sto ti saljem
ja i noga gola za dodir ispod stola
da to su ta mala zlatna pravila.

Kako stici do pogleda i do srca njegovog
kad te on ne primecuje i misli da je bog
grudi u vis haljina na pod da se ljulja brod
 
Ja nesto nisam primetio da nase devojke imaju obicaj da salju signale. Meni se u zivotu desilo 2 put da naletim na devojku koja mi je slala signale u smislu da me gleda ili da se osmehne. Mislim da nase devojke bas tom svojom uobrazenoscu pokusavaju da prikriju svoju nesigurnost. Sa druge strane muskarci su nesigurni zato sto misle da nece moci da izprate zahteve devojaka koji su u slucaju nasih devojaka cesto visoki. Muskarci su takodje nesigurni posto se plase odbijanja koje opet u slucaju nasih devojaka ume da bude poprilicno neprijatno i neukusno, sto je posledica kucnog vaspitanja.

Najcesce prilaze momci kojima nije stalo i koje je bas briga kako ce da prodju, na koje apsolutno ne utice nikakva drskost i bezobrazluk druge osobe, koji ostaju potpuno ladni na bilo ciju ruznu rec, jednostavno likovi koje boli uvo i koji znaju da odgovore pa cak i ponize doticnu do te mene da joj se smuci vece.
 
Prolećem vodjena:
Zasto su muskarci nesigurni?

Sta oni ocekuju da zena ucini da bi shvatili da su predmet njenih misli, osecaja i zelja?
Da im to ona nekako stavi do znanja!
Najbolje su mi one Žene koje su još u prošlom veku, kad je bilo obavezno da žensko kaže tri puta "ne" pre nego što kaže "da", kao fol da ne bi ispala laka ženska! :roll:
A danas ako pitaš pa dobiješ "ne" kao odgovor, ponovljeno pitanje te može odvesti u ćorku zbog seksualnog zlostavljanja. :cry:
Zato ne pametujte mnogo moje dame, nego budite malo otvorenije i darežljivije, biće i vama život jednostavniji. ;-)
 
Prolećem vodjena:
Zasto su muskarci nesigurni?

Sta oni ocekuju da zena ucini da bi shvatili da su predmet njenih misli, osecaja i zelja?

Ne očekuju ništa i nema šta žena da učini da bi oni to shvatili, osim ako eksplicitno ne da tako nešto do znanja. Evo zašto:

Ako muškarac provede sa ženskom osobom više od 10 minuta u razgovoru, dobiće dve informacije o značaju tog razgovora:

1. Njegova devojka će da pop*zdi i tvrdiće da ona druga riba hoće da se kresne sa njim.
2. Ta druga riba će sablazniti ako čuje da je nekome tako nešto ikada palo na pamet da se njoj vrzma po glavi, i tvrdiće da je to sve samo prijateljski bez ikakvih namera. Da je on OK lik i ništa više od toga.

To sve znači, da muškarac ne može da bude siguran ni u kakav znak, gest ili šta drugo, jer to može da znači i ovo i ono. A kada bi on sada počeo da se muva oko svake devojke za koju mu se učini da je zainteresovana, pa posle još i popije niz pedala, onda bi ispao paćenik u društvu, a još više bi tu reputaciju zaradio kod žena.
 
AcaBg82:
Ne ne zezam se.
Mislim da je to vase kretensko podjebvanje muskaraca i ponasanje osnovni razlog sto su momci postali nesigurni.


a sta ja da ti radim kad ti od kako si se uclanio samo o tome kukas,pojedini su te savetovali kako i sta a ti se opet hvatas za isto
ne znam,stvarno mi nisi jasan

da bi nesto ucinio,promenio u zivotu postoje milion razloga za i protiv,ti ako hoces da na sve gledas negativno...
 
pecko:
a sta ja da ti radim kad ti od kako si se uclanio samo o tome kukas,pojedini su te savetovali kako i sta a ti se opet hvatas za isto
ne znam,stvarno mi nisi jasan

da bi nesto ucinio,promenio u zivotu postoje milion razloga za i protiv,ti ako hoces da na sve gledas negativno...

Ti si lepo napisao ili napisala prvo mu se smeskas pa ga onda ignorises kad pridje i tako u krug. Znaci da imas potrebu da nekog podjebavas. Pa te pitam cemu ta potreba.
To je po meni pacenicki. I takve osobe imaju problem u glavi.
 
Prolećem vodjena:
Zasto su muskarci nesigurni?

Sta oni ocekuju da zena ucini da bi shvatili da su predmet njenih misli, osecaja i zelja?


Ne znam zasto su nesigurni. A dosta takvih ima (na zalost).
Oni se plase da budu predmeti nasih misli, a pogotovo osecaja i zelja. Kada im kazes volim te, uplase se. Daleko bilo da spomenes vezu, brak, decu.
Znam, znam sada ce dosta njih ovde sa Foruma da se jave i da pricaju da oni nisu takvi.....
 
Pored nesigurnosti, muškarci ponekada nisu sigurni šta hoće, ni od žene, ni od sebe, ni od života...
Ako provede sa ženskom osobom izvesno vreme, shvati da mogu ok da funkcionišu zajedno, onda se uplaše. Žene, možda bi trebalo jasno i glasno reći sve što treba da se kaže... pa šta bude..
Najgore je očekivati od muškarca da ti čita misli i signale za koje mi mislimo da su jasni i očigledni...
a oni jadni zbunjeni da gore ne može...
 

Back
Top