iznevereno srce!

geisha

Aktivan član
Poruka
1.976
Da li se nekom desilo da se volite s nekim i planirate buducnost, ali tad taj neki use.re sve zato sto nije stprljiv dovoljno da ceka da dobije sve sto mu vi mozete pruziti, vec ode kod neke/nekog drugog i izneveri vas i ono sve sto ste planirali propadne? Sta ste uradili tad ako vam se tako nesto desilo?
 
nije mi se desilo, pravo da ti kazem jos i ne planiram neku dalju buducnost sa mojim momkom, dve godine sam u vezi, za sada dobro ide, a kako ce biti, videcemo.
a da mi se tako nesto desi, pa to bi verovatno znacilo da me nije ni voleo...........
 
Potrebna doza strpljenja može biti vrlo subjektivna mera.

Cekaj cekaj me,
cekaj i ja cu doci

koliko jos da cekam te
i da ti se nadam?
proslo je vec tri godine
i mom je strpljenju kraj

rekla si nista ne brini
jer sve je na nasoj strani
da li da jos ti verujem,
sve vise sumnjam u to

rekla si,
cekaj cekaj me,
cekaj i ja cu doci

moji se drugovi zene svi
i gledju me u cudu
koliko jos ces cekati
tu devojku ludu

rekla si nista ne brini
jer sve je na nasoj strani
kao sto sunce ceka mrak
ja cekam tvoj povratak

rekla si,
cekaj cekaj me,
cekaj i ja cu doci

cekam te jer si najlepsa
za mene jedina prava
nije mi vazno sta kazu svi
ja cu te cekati

rekla si,
cekaj cekaj me,
cekaj i ja cu doci
 
Strpljenje se isplati?

piksel.gif

23.12.2004
strpljenje.jpg


Vrlo je verovatno da su vas učili kako se strpljenje isplati. O čemu god da se radi, samo budite strpljive i stvari će na kraju doći na svoje mesto - to je ono što nam od detinjstva govore. Praksa, međutim, pokazuje da stvari ne dođu baš uvek na svoje mesto; plus, sve većem broju žena se nekako ne dopada onaj deo "na kraju". Neki bi rekli: bolje ikad nego nikad, a opet, ne smeta ni da bude pre, umesto kasnije. Imamo li poentu? Svakako: mada strpljenje može da se isplati, još više se isplati da tražite ono što želite; ne nužno u bokserskim rukavicama, ali o svemu može i treba da se pregovara. Mnoge žene veruju kako imaju pravo samo na ono što im je dostupno, ali to je pogrešno. Najčešće ispadne da, ako ne tražite, i ne dobijete, to jest, dobije neka druga - ona koja se setila da traži. Mnogi će oklevati da nešto traže iz straha da će biti odbijeni; ovaj strah je moguće s vremenom prevazići time što ćete, za početak, pokušavati da nešto dobijete za nekog drugog. Jeste li primetile kako vam skoro nikad nije teško da se založite za nekog, da tražite pomoć za drugu osobu? Znate li zašto je to tako? Bez obzira na to koliko plemenite vaše namere bile (a svakako to jesu), kad se zalažete za nekog drugog, retko ćete osetiti strah od odbijanja. Tako odmah postaje lakše da tražite. Ukoliko i budete odbijene, pa, pokušale ste i niko vas ne može kriviti što niste i uspele - zapravo, osoba za koju ste se založili će vam, bez obzira na neuspeh, biti zahvalna što ste se potrudile, a i vi ćete se osećati dobro jer ste pokušale da pomognete. Nije loša ideja da istu taktiku primenite i kada su lične stvari u pitanju. Ako vam je i dalje teško da tražite nešto za sebe, možete se i pretvarati, pred samom sobom, da to činite za nekog drugog. Naravno, nije garantovano da ćete uvek i dobiti ono što tražite - ali svakako vam neće pasti kruna s glave ako pitate, a vrlo verovatno ćete se, čak i ako vas odbiju, približiti svom cilju. Dakle, ne stidite se i tražite!






Uzeto bas sa ovog site-a
 
geisha:
Da li se nekom desilo da se volite s nekim i planirate buducnost, ali tad taj neki use.re sve zato sto nije stprljiv dovoljno da ceka da dobije sve sto mu vi mozete pruziti, vec ode kod neke/nekog drugog i izneveri vas i ono sve sto ste planirali propadne? Sta ste uradili tad ako vam se tako nesto desilo?

Pa veze na daljinu mogu da budu problematične!
 
geisha:
Da li se nekom desilo da se volite s nekim i planirate buducnost, ali tad taj neki use.re sve zato sto nije stprljiv dovoljno da ceka da dobije sve sto mu vi mozete pruziti, vec ode kod neke/nekog drugog i izneveri vas i ono sve sto ste planirali propadne? Sta ste uradili tad ako vam se tako nesto desilo?
Planirao je jednom neko buducnost i brak sa mnom ali ja sam otisla ( ne kod drugog )...Tako da sam ja nekog izneverila, iz njegovog ugla...
 
pa nije mi se desilo, ali 'ajde hipoteticki:

1.ako je otisao kod neke druge znaci da njemu i nije bila bas toliko bitna ta ideja o zajednickoj buducnosti i da mu nije bilo tako lepo sa mnom k'o sto sam ja to umislila.
2.ne mislim da je covek u.**** zato sto nije odabrao mene (i sve sto mogu da mu pruzim), nego neku drugu. mozda je bas napravio pravi izbor. mislim, tugovala bih, naravno. ali nenormalno mi je da mislim da je neko pogresio zato sto je odabrao da ne bude sa mnom ako tako oseca...
3.uopste se ne zanosim da ja muskarcu sa kome sam mogu da pruzim nesto posebno sto neka druga zena ne bi mogla...
 
S_K_V_O:
pa nije mi se desilo, ali 'ajde hipoteticki:

1.ako je otisao kod neke druge znaci da njemu i nije bila bas toliko bitna ta ideja o zajednickoj buducnosti i da mu nije bilo tako lepo sa mnom k'o sto sam ja to umislila.
2.ne mislim da je covek u.**** zato sto nije odabrao mene (i sve sto mogu da mu pruzim), nego neku drugu. mozda je bas napravio pravi izbor. mislim, tugovala bih, naravno. ali nenormalno mi je da mislim da je neko pogresio zato sto je odabrao da ne bude sa mnom ako tako oseca...
3.uopste se ne zanosim da ja muskarcu sa kome sam mogu da pruzim nesto posebno sto neka druga zena ne bi mogla...


tacno to sto sam htela da kazem...
 
geisha:
Da li se nekom desilo da se volite s nekim i planirate buducnost, ali tad taj neki use.re sve zato sto nije stprljiv dovoljno da ceka da dobije sve sto mu vi mozete pruziti, vec ode kod neke/nekog drugog i izneveri vas i ono sve sto ste planirali propadne? Sta ste uradili tad ako vam se tako nesto desilo?
Ja kad samo pocnem da pisem o tome jer mi je nekad potrebno da olaksam dusu, svi me ovde napadnu kao da sam ja nacrnja na svetu sto mi se desilo da covek sa kojim sam planirala mnogo toga i prosla mnogo toga ode sa nekom desetom...Srecom nisam zlopamtilo pa se slatko smeskam citajuci njegove sms poruke tj vapaje za spas...Moje srce jeste iznevereno od kako rece Seron Stoun u jednom intervjuu "otrovana barbituratima od impotentnih muskaraca u glavi"..ali se oporavi i zaleci gledajuci ga posle kako se koprca...pa vidi kome je lepse...A ovde ces procitati komentaré da verovatno nisi bila dobra riba u krevetu pa ti se to desilo....nemoj ocekivati utehu vec ocekuj da te jos vise ubedace...
 

Slične teme


Back
Top