SBB . . .

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

miamia

Zainteresovan član
Poruka
439
Ovo je tema na njihovom forumu koju sam postavio i koja je bila obrisana brzinom svetlosti( cisto da znate . . . ) :


peboris
Korisnik


Pridružio: 15 Maj 2006
Poruke: 1



Poslato: Pon Maj 15, 2006 3:17 pm
Naslov: Banovo brdo

Ni kablovska tv ni internet ne rade vec 5 dana (od cetvrtka ).
Posle 10 telefonskih poziva i idiotskih odgovora od, jednako idiotske, tzv. " sluzbe podrske ", mail-a i svih mogucih vidova zalbe i kuknjave, u tih par dana - nista se ne desava.
Jedan od ultra-popularnih-idiotskih odgovora je bio " ekipa je na cvoristu u Pozeskoj ulici, problem ce biti resen u toku dana. . .
Neki zenski glas polu-pismene operaterke iz unutrasnjosti(evidentna stoka), na radu u jeb***m SBB, me odj***va za dve sekunde . . .

Pa GAMADI jedna-dokle vise ? ? ? ? ?

Sta sa nama kojima posao zavisi od vasih nepismenih i retardiranih operatera i vase neagilnosti oko resavanja problema na terenu ?

Sta ce vam ovaj forum, sluzba podrske i mi koji se zalimo, placamo, kukamo itd, a vi otimate pare za prodaju magle, stoke jedne.

Sa nadom da ce sve profunkcionisati onako kako treba (kod vas, verovatno, nikada . . . .) postavljam ovu temu. . .
Nazad na vrh


Prikaži poruke iz poslednjih:
SBB - Forum -> Problemi u radu Sva vremena su GMT + 2 sata

Strana 1 od 1
 
Pa kako si bio ljubazan, nije ni čudo da je brzo obrisana... :)
Ali verujem da se sa njima drukčije i ne može... (osim da odeš s debelom motkom u office, i pošteno ih premlatiš)... Znam kako su mene zavlačili za cable net, i na kraju, kad mi je prekipelo, platio sam prelazak kod konkurentskog distributera... Toplo preporučujem raskidanje ugovora i prelazak kod konkurencije, pa će se možda onda opametiti...
 
Serijski_Ubica:
Pa kako si bio ljubazan, nije ni čudo da je brzo obrisana... :)
Ali verujem da se sa njima drukčije i ne može... (osim da odeš s debelom motkom u office, i pošteno ih premlatiš)... Znam kako su mene zavlačili za cable net, i na kraju, kad mi je prekipelo, platio sam prelazak kod konkurentskog distributera... Toplo preporučujem raskidanje ugovora i prelazak kod konkurencije, pa će se možda onda opametiti...


Btw., "ljubaznost" mi je jaca strana, narocito posle par dana odjeb****a :D
A, i za motku si 1000% u pravu . . .
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top