internet problem ili .....greska

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

giorgo

Obećava
Poruka
81
povezivanje interneta sa mob. telom USb na lap topu radi fenomenalno a na kompu fiksnom nikako nece da uspostavi konekciju sta li moze biti probem stalno errore??????,poziva na kompu zatim na telu i kada treba da uspostavi konekciju pise disconekt....
 
Dajte ljudi....
Jel ima na ovom forumu nekog ko zna da stavi tacku, zarez, veliko slovi ili tako nesto, pa da postovi mogu da se razumeju....

Boze moj.... Pa ima vas ovde preko 100000 koji ne znate da napisete sta hocete....

Giorgo... Saberi se malo i reci lepo, PISMENO, sto ti treba, pa ce ti neko mozda i pomoci....
P.S. Postoji i <ENTER> .... Think about it :(
 
heeeeeeeee.....Okey..........daj malo na srpskom da napisem.Problem je dakle u tome,pri konekciji interneta........znaci radi se o: imam mobilni telefon povezao sam ga sa lap -topom uspostavio konekciju i Internet radi,,,zatim isti taj proces ponovio na fiksnom kompu,ali dolazi do neke greske.....koja se pojavljuje kao errore PPP.........znaci kada pokusam da pozovem broj koji upise u kompu da bih povezao internet,preko mobilnog tel-a(modema),dolazi do neke greske....tj.pokazuje da je nemoguce uspostaviti konekciju a razlog se nezna.....ako ovo nije jasno neznam kako bih drugacije napisao
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top