E sad pravi ja

velikixx

Početnik
Poruka
17
Veoma cesto i bezveze postavim glupo pitanje kako bih vide necije reakcije i necija razmisljanja, ono sto me iskreno zanim je to sta vas navodi da veliki deo vremena provodite uz komp i to na netu?
 
velikixx:
Veoma cesto i bezveze postavim glupo pitanje kako bih vide necije reakcije i necija razmisljanja, ono sto me iskreno zanim je to sta vas navodi da veliki deo vremena provodite uz komp i to na netu?


ja volim da se igram s'mishom


attachment.php
 
velikixx:
Veoma cesto i bezveze postavim glupo pitanje kako bih vide necije reakcije i necija razmisljanja, ono sto me iskreno zanim je to sta vas navodi da veliki deo vremena provodite uz komp i to na netu?

Znas onaj osecaj kada uronis lice u ruke pune vode?
Tako se osecam kada dodjem ovde,
zaronim.
Gledaj... (pliva ka udaljenom podforumu)
 
velikixx:
Veoma cesto i bezveze postavim glupo pitanje kako bih vide necije reakcije i necija razmisljanja, ono sto me iskreno zanim je to sta vas navodi da veliki deo vremena provodite uz komp i to na netu?


ljudi s kojima inache igram preferans otishli da shljakaju na bushotinu u severnom moru...
 
velikixx:
Veoma cesto i bezveze postavim glupo pitanje kako bih vide necije reakcije i necija razmisljanja, ono sto me iskreno zanim je to sta vas navodi da veliki deo vremena provodite uz komp i to na netu?
U pocetku sam imao tone vremena za bacanje... pa sam se onda navukao... a sad nemam vremena... Kao pokusavam da propratim ovo... al ne postizem...
 
velikixx:
Veoma cesto i bezveze postavim glupo pitanje kako bih vide necije reakcije i necija razmisljanja, ono sto me iskreno zanim je to sta vas navodi da veliki deo vremena provodite uz komp i to na netu?
ja dolazim da bih odgovarao na pitanja... volim da budem zamorche... volim kada prouchavaju moje reakcije... narochito oni koje to iskreno interesuje... ali jedva da uspevam da odgovorim... a toliko je mudrih tema na koje bih zeleo da kazem neshto... jedna manje u svakom sluchaju... nema veze, makar sam se izeklamirao...
pravo pitanje je... da li da odgovorim na ovu temu ili da je pustim da potone... nema veze, svakako cje nicji pregrsht novih... ajd, vecj kad iskuckah, nek ie zivot...
 
velikixx izigrava nekog psihijatra jeli ?? kazu da se devedes posto psihijatara opredelilo za tu nauku zbog licnog problema ,.,,,, moguce ,, moguce ,, vrlo zanimljivo,, pricaj iksu iksu jos ,,jel te tata bio po guzi sa necim za sta ti posle pricao da mu je to treća noga????
 

Back
Top