IGRE

bobba

Domaćin
Poruka
3.835
Počelo je bezazlenom SMS porukom, jedne subote, dok se društvo tek skupljalo provjeravala je na koga može računati. Stiže odgovor koji joj izmami smiješak, podiže obrvu .. opala mali, a mi ćemo se to igrati .. pa hajde, da vidimo dokle ćemo ići … hajde da vidimo kakav si igrač … dobar, pokazalo se; igrač koji će, kad dobije svoju šansu predriblati sve protivničke igrače, zaobići golmana i otići do kraja. Ona se smijala, primicala mu se i odmicala, igrala se riječima, dodirima, pokretima .. tek na kraju, kad je već sve bilo učinjeno i kada je osjetila njegovu ruku u svojoj kako joj dodaje cigaretu, shvatila je da su, doduše, u istom ringu, ali da ne igraju istu utakmicu. Njegova je bila finalna, životno važna; njezina tek prijateljska, odigrana za zabavu.

Nedjeljno jutro, u gomili ljudi spazi pogled kojim je promatra, pogled pun pitanja. Skrivena iza tamnih stakala sunčanih naočala, bez prepoznatljivog osmjeha, gleda ga pogledom krivca, svjesna da je pretjerala, prešla granicu. Za nju je to bila bezazlena igra, nadmudrivanje, za njega pretpostavka početka nečeg … znala je da je Ona ta koja je trebala stati, zaustaviti vrelinu krvi, elegantno proglasiti utakmicu neriješenom i poslati ga u svlačionicu … prekasno za kajanje, preglupo za ispriku, nastavljaju dalje, jedno slomljeno srce i jedan sram ..



:)
 
bobba:
Nema pitanja nema teme, pises onako kako se osecas

;)

Ah, da... Forum romantika... Mesto bez pitanja, nejasnih misli, nedorečenosti, poezije, maštanja, priče u naznakama...
Heh, teško da ja mogu da odgovaram tako nejasno :)

Meni nije jasno zbog čega ljudi igraju tako ozbiljne flertove? Mislim, jedno je zezanje koje je lako provaljivo za oboje a ovo mi se čini kao flert sa ozbiljnom namerom. Sve to 'mali, a mi ćemo se to igrati .. pa hajde, da vidimo dokle ćemo ići … hajde da vidimo kakav si igrač … dobar, pokazalo se'... I još si osetila 'vrelinu krvi' a 'trebala si stati'.
Malo mi je nejasno. Šta si htela bre ti? :) Sve ti je ok, i igra i on i reakcija tvog tela a opet si 'igrala za zabavu'.

Ehm, nisam ja za romantiku, te stoga.........
 
Groucho Marх:
Ah, da... Forum romantika... Mesto bez pitanja, nejasnih misli, nedorečenosti, poezije, maštanja, priče u naznakama...
Heh, teško da ja mogu da odgovaram tako nejasno :)

Meni nije jasno zbog čega ljudi igraju tako ozbiljne flertove? Mislim, jedno je zezanje koje je lako provaljivo za oboje a ovo mi se čini kao flert sa ozbiljnom namerom. Sve to 'mali, a mi ćemo se to igrati .. pa hajde, da vidimo dokle ćemo ići … hajde da vidimo kakav si igrač … dobar, pokazalo se'... I još si osetila 'vrelinu krvi' a 'trebala si stati'.
Malo mi je nejasno. Šta si htela bre ti? :) Sve ti je ok, i igra i on i reakcija tvog tela a opet si 'igrala za zabavu'.

Ehm, nisam ja za romantiku, te stoga.........

neeeeee bre
davno je ovo biloooooooo ,davno ,samo sam malo sve sredila .......doterala
ali dete sam bila

ali reci kako ti volis ;)
 
OKRUTNOST

Bila je tako lepa one veceri
i tako vedrih ociju.
U smionoj igri dopustila je
da joj skinem s ramena
belu maramu.

A kada je noc spustila preko nas
svoju crnu zavesu,
postao sam jos odvazniji.
No onda mi se istrgla
i rekla:" Pricekaj- do sutra!"

Drugog dana, kada sam je sreo,
bila je jos divnija.

I ja joj- uzdrhtavsi od srece-rekoh
sto mi je obecala.
No ona mi je na to odgovorila:
"Mutne reci sto se kazuju u noci
gube danju svaki smisao!"

I nasmesivsi se blago rece mi
na odlasku: Budi strpljiv
i ne gubi nade nikada!"

(Abu Nuvas)
 
"To je ista ona mlada zena,koja hoda kroz noc brzim koracima i sirom otvorenih ociju tako da nepoznata lica slobodno prolaze kroz njen pogled,jedno za drugim,kao prolazni refleksi u vrtlogu mraka.Nepoznata lica nepoznatih pogleda,koji se otvaraju pred njom i ponovo zatvaraju za njom,kao da neprestano prelazi preko novih prepreka,a da nikud ne stize.Uvek zeli da je na drugom mestu,ali ne zna gde,samo zna da ce svaka soba,svaki grad biti zamka.Tako nastavlja ,kao da je pismo,bez posiljaoca i bez adrese,pismo za sve i ni za koga,koje se sve vreme otvara i koje se sve vreme ponovo pecati,pre nego sto iko stigne da ga procita…"
 
NE BUDI ME IZ SNA

[OVAJ POST JE NJEN, ZATEKAO SAM JUTROS, NJENE MISLI, ZABELEZENE, OSTAVLJENE NA STOLU, PRE NEGO STO JE OTISLA, LJUTA NA SEBE, NERASPOLOZENA, DUBOKO NESRECNA, RASTRZANA TESKIM DILEMAMA.]

U velikom sam grcu. Preplavljena nestvarnim emocijama koje potiskujem u sebi. Skoro da svaki dan pokusavam da pobedim u bici, u kojoj samo ja ratujem. Tesko mi je, ne mogu da zgazim sebe i svoje vec trajne principe. A kako da se pravim da to vec nisam uradila...Da, i onda se setim, nije desavanje u stvarnosti, pravo desavanje je u glavi. A u glavi cudo! Samo ti, tako lep, bistar, britak, romantican, nezan, pozeljan, malo tajanstven, iskren, strastven, razuman i moj...Ne, ne preterujem! Secam se svega, svakog trenutka i dodira, nikad ih necu zaboraviti, ne mogu jer nikog nisam tako zelela u tisini. Samo tvoje prisustvo me cini srecnom, ne oduzimaj mi to. Budi tu, zar ne vidis koliko mi znacis, kazes da sam tvoja ikona. Volela bih da ti vratim osmeh, da se smejemo zajedno. Sta bih sve volela...Sanjala sam da sam zaspala u tvom narucju. Bas se tako osecam kad sam pored tebe. Opijena snovima i mastom. Iluzijom koja ne prestaje, najlepsi si moj san. Kao predhodna noc, obelezena drhtanjem moga tela, koje si sigurno osetio, ogromne zelje za toplinom, prenela sam ti deo svoje ljubavi...kao u

snovima...ne budi me...
 
VOAJER KOJEG JE VOLJELA
Masturbate-a-thon-hosted-by-San-Francisco-2.jpg




[font=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]Pa… lagala bi kad bi rekla da joj je smetalo njegovo zavirivanje u njenu privatnost. Bio je toliko uvjeren da je neprimjetan, da je, kako to već s muškarcima biva, postao nepažljiv. Tada ga je skontala… i započela igru, koja je oboma prijala.[/font]

[font=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif][/font]

[font=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]On zgodan i mlad, ali iz nekog razloga uvijek sam. Dok nije shvatila da je mjesecima promatra, mislila je da joj je susjed *****. Kad bi se sureli na ulici, ispitivački ga je gledala tražeći bilo kakav feminizirani pokret – nije ga bilo. Brzo bi skretao pogled. Postiđeno.[/font]

[font=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]Ona, dobrostojeća gospođa. Dakle udata. Muž biznismen. Dakle vječno na službenim putovanjima. Ona, najčešće sama. U dosadi.[/font]

[font=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif][/font]

[font=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]Sakriven iza zavjesa provodio bi sate gledajući je kako se češlja, promatra se u ogledalu, maže pomadama… gledao bi je i onda dok je sama sa sobom otplovljavala u maštu ispunjenu strašću, guze visoko podignute u pravcu njegova prozora… Bože kad bi znala koliko su puta svršili zajedno.[/font]

[font=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]Nije znao da je znala. I da se namješta namjerno – za njega. Palilo ju je saznanje da je promatra istovremeno vježbajući desnicu… konačno, nešto su radili zajedno. [/font]

[font=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif][/font]

[font=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]I dobro im je išlo. [/font]

[font=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif][/font]

[font=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]A možda im i danas još ide… Dugo se nismo čule.[/font]

[font=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif][/font]

Elfrida Matuč-Mahulja/Krk

 
bobba:
VOAJER KOJEG JE VOLJELA
Masturbate-a-thon-hosted-by-San-Francisco-2.jpg




[font=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]Pa… lagala bi kad bi rekla da joj je smetalo njegovo zavirivanje u njenu privatnost. Bio je toliko uvjeren da je neprimjetan, da je, kako to već s muškarcima biva, postao nepažljiv. Tada ga je skontala… i započela igru, koja je oboma prijala.[/font]

[font=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif][/font]

[font=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]On zgodan i mlad, ali iz nekog razloga uvijek sam. Dok nije shvatila da je mjesecima promatra, mislila je da joj je susjed *****. Kad bi se sureli na ulici, ispitivački ga je gledala tražeći bilo kakav feminizirani pokret – nije ga bilo. Brzo bi skretao pogled. Postiđeno.[/font]

[font=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]Ona, dobrostojeća gospođa. Dakle udata. Muž biznismen. Dakle vječno na službenim putovanjima. Ona, najčešće sama. U dosadi.[/font]

[font=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif][/font]

[font=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]Sakriven iza zavjesa provodio bi sate gledajući je kako se češlja, promatra se u ogledalu, maže pomadama… gledao bi je i onda dok je sama sa sobom otplovljavala u maštu ispunjenu strašću, guze visoko podignute u pravcu njegova prozora… Bože kad bi znala koliko su puta svršili zajedno.[/font]

[font=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]Nije znao da je znala. I da se namješta namjerno – za njega. Palilo ju je saznanje da je promatra istovremeno vježbajući desnicu… konačno, nešto su radili zajedno. [/font]

[font=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif][/font]

[font=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]I dobro im je išlo. [/font]

[font=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif][/font]

[font=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]A možda im i danas još ide… Dugo se nismo čule.[/font]

[font=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif][/font]

Elfrida Matuč-Mahulja/Krk


Hmm, priznajem, ovo mi se bas, bas svidja...
 
ISPOD KOZE

Zagrebi povrsinu koze
Moze li to tvoje oko podnijeti ?
Ispod se tuge mnoze
Moglo bi te ponijeti.

Zagrebi povrsinu koze,
Al prije skini sminku, ukosnice, nausnice.
Nema smisla da taj sklad naruze
Dubine gdje se suze taloze.

Zagrebi povrsinu koze.
I skini te skupe cipele.
Jednom kad osjetis krv pod prstima
Primakni ih blize, k ustima.

To je okus seljaka, lutalice, zene sa ulice, mora i dokova.
Okus zivota.
Bez okova.

(Katja Matosevic)
 

Back
Top